راهنمایی برای خرید PS3

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
اي بابا!!!!

آقا جان من تا الان نمي خواستم پست بدم ولي ديگه ناچار شدم:-"!!!
1.اون قضيه ي 65Nm و40GB ......اينا فقط و فقط مرتبطه تا 07 از آخراي 08 به بعد(فكر كنم درست باشه)ديگه همه 65Nm شدن!شما هم برو بخر هر چي دوست داري فقط تورو خدا ديگه بسه پست اضافه;)!!!

mjblaster

کاربر سایت
Feb 20, 2007
26
نام
Matin
من میخواستم یه ps3 بگیرم.به نظر شما gb 40 pal بگیریم یا 80gb؟
میخوام بگم از اون ور برام بیارن نباید به چیزه خاصی توجه کرد؟

منم همین سوالو دارم میشه لطفا جواب بدید؟
راستی یه سوال از بین PAL / J کدوم رو بگیرم؟

PS III

کاربر سایت
Jul 2, 2008
62
نام
محسن
کسی عکس از نوع پلمپ جعبه PS3 نداره؟!

آیا هولوگرام داره یا نه فقط یک چسب ساده هست؟ چون می‎خوام تا چند روز دیگه بخرم، نمی‎خوام دست دوم بره تو پاچم!

عکس از جعبه دسته اضافه هم بذارید ممنون میشم :blushing:

master_shinobido

کاربر سایت
Dec 6, 2007
22
سلام :smile:
چند روز دیگه می خوام بیام تهران یه ps3 بخرم به لطفید قیمت 160 گیگ و 80 معمولی و 80 گیگ که بازیهای ps2 رو اجرا می کنه و رم ریدر هم داره و از کی بخرم که اهل حقه بازی نباشه تو پاساز لباف میگن کیان خوبه با شادی یه کم بالا پایین باشه عیب نداره فقط فروشنده خوب باشه بعد اگر امکانش هست قیمت این لیست پایین اگر حدودا هم بگید مشکلی نیست میخوام بدونم حدودا چقدر پول بیارم لطف می کنید :-"
Kill Zone
Devil May Cry
Ratcht & Clanck T . O . F & Q . F . B
NINJA Gaden Sigma
Unchrated
Siren B C
Havanly Sword
Sonic Unleashad
Assissan Creed
Vitra Fighter 5
Metal Gear Solid 4:love: :love:
Soul Calibour
Prance Of Persia
Motor Storm P. R
Little Big Plant
Resident Evil 5
Naruto
Valceriya Chrnicels
Resistance 2
Silent Hell
wiput HD
یه مدت از دنیای بازیها دور بودم میخوام دوباره برگردم ممنون :sick:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
کمک من امروز زنگ زدم یه فرشگاه می خواستم ps3 40 گیگ بگیرم گفت چینی دارم 430 و اصل دارم 530 ....من قاطی کردم چینی و اصل چه صیغه ای هست کمک

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
کمک من امروز زنگ زدم یه فرشگاه می خواستم ps3 40 گیگ بگیرم گفت چینی دارم 430 و اصل دارم 530 ....من قاطی کردم چینی و اصل چه صیغه ای هست کمک

چرت و پرت این مغازه دارها رو گوش نکن چینی و اصل چیه فکر کنم به جز سری اول که اون هم محدود بود و البته کنسولهای خود کشور ژاپن بقیه کنسولها همش چینی هستش یه جور میگن چینی که انگار خود چین تولید میکنه کنسولها به خاطر وجود نیروی کار ارزون اونجه فقط منتاژمیکنند که خیلی از شرکتهای بزرگ این کار رو میکنند در ضمن قیمت 40 گیگ الان خیلی کمتره در حدود 370

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
اینا فقط بلدن مردم رو سر کیسه کنن من خودم کنسولم ساخت چین هستش روز 7 یا 8 ساعت بازی می کنم تا حالا اتفاقی براش نیفتاده بین دستگاه چین و ژاپن هیچ فرقی نیست تو ایران ما همه فروشندگان از این کار سواستفاده میکنن و دستگاه ژاپن رو به قیمت زیاد میفروشن..............

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد

آیا هولوگرام داره یا نه فقط یک چسب ساده هست؟ چون می‎خوام تا چند روز دیگه بخرم، نمی‎خوام دست دوم بره تو پاچم!

والا روزی که خودم گرفتم یه چسپ ساده داشت رو جعبه ...

ALeqM5jmr07L8URsyLR-1udutSh7Y_CteQ

ولی زیاد نگران نباش چون فکر کنم دسته دو تابلوهه..اینم عکس از جعبه دسته ps3

51P8YRZtnAL._SS400_.jpg

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام :smile:
چند روز دیگه می خوام بیام تهران یه ps3 بخرم به لطفید قیمت 160 گیگ و 80 معمولی و 80 گیگ که بازیهای ps2 رو اجرا می کنه و رم ریدر هم داره و از کی بخرم که اهل حقه بازی نباشه تو پاساز لباف میگن کیان خوبه با شادی یه کم بالا پایین باشه عیب نداره فقط فروشنده خوب باشه بعد اگر امکانش هست قیمت این لیست پایین اگر حدودا هم بگید مشکلی نیست میخوام بدونم حدودا چقدر پول بیارم لطف می کنید :-"
Kill Zone
Devil May Cry
Ratcht & Clanck T . O . F & Q . F . B
NINJA Gaden Sigma
Unchrated
Siren B C
Havanly Sword
Sonic Unleashad
Assissan Creed
Vitra Fighter 5
Metal Gear Solid 4:love: :love:
Soul Calibour
Prance Of Persia
Motor Storm P. R
Little Big Plant
Resident Evil 5
Naruto
Valceriya Chrnicels
Resistance 2
Silent Hell
wiput HD
یه مدت از دنیای بازیها دور بودم میخوام دوباره برگردم ممنون :sick:
کنسول رو میتونی از همین فروشگاه هایی که در بخش فروشگاه مجازی هست تهیه کنی!
الان شما 21 بازی لیست کردی ! اگه اینا باشن ! میانگین 40 بگیریم میشه 21x40 میشه 840 هزار تومن فقط پول بازیا!:biggrin1:

master_shinobido

کاربر سایت
Dec 6, 2007
22
کنسول رو میتونی از همین فروشگاه هایی که در بخش فروشگاه مجازی هست تهیه کنی!
الان شما 21 بازی لیست کردی ! اگه اینا باشن ! میانگین 40 بگیریم میشه 21x40 میشه 840 هزار تومن فقط پول بازیا!:biggrin1:

من میخوام بیام تهران برای یه کارایی می گم از همون جا بگیرم این بچه های تو فروشگاه مجازی ادرس میدن برم بگیرم ازشون بعد به غیر از این تو تهران کجا خوبه برای خرید کمی بالا پایین باشه عیب نداره میخوام پلمپ بگیرم فقط ادمای خوبی باشن درضمن قیمت مدلهایی که گفتم چنده :biggrin1:

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر

دوست عزیز تا اونجا که میدونم تو گمرک اکثر این کارتو دستگاه ها باز میشن نمیشه به اون یه چسب به عنوان پلمپ اعتماد کرد باید از یه جای با اطمینان بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر