راهنمایی برای خرید PS3

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
1.قیمت40و 80 و 120 گیگ چقدره؟فرق اساسی و جزیی شون تو چیه؟
قیمت 40 الان حدود 380 تومان هست . 80 و 160 گیگ رو دقیق نمیدونم
هیچ فرقی ندارن تنها فرقشون توی همین حجم هاردشونه

2.از کجا بفهمم که کنسول 65nm هست(360 داشتن یه سری حساسیت هارو میاره:crying1:)
از اینجا :
14d3j41.jpg
از تاریخ اکتبر 2007 ، Cell 65 نانومتری شده و از آگوست 2008 RSX هم 65 نانومتری شد .
تکنولوژی 65 نانومتری برای PS3 بیشتر به خاطر کاهش قیمت تولید و ساخت این کنسوله و این کنسول هیچ وقت مشکل گرمایی نداشته .
3.میدونم که مثل 360 مشکل گرمایی نداره ولی تا چه حد؟یعنی 8 ساعتم میشه مدام باش بازی کرد؟در طولانی مدت چی اثر منفی داره؟هوا تا چه حد گرم باشه بی ضرره؟:ranting:
اگر تا یک هفته هم روشن باشه چیزیش نمیشه (خود من چند بار تا حالا 3 4 روز روشنش گذاشتم !)
من کسیو سراغ دارم تا یک ماه هم رکورد داره !!!
زیاد هم نگران هوا و گرم بودن و اینچیزا نباش . هیچ مشکلی پیش نمیاد .

4.اگه یه بازی با ریجنی غیر از ریجن کنسولم بذارم میگن اپ دیت کنه مشکل پیش میاد حالا میشه از اون اپ دیت غیر ریجن بازی جلو گیری کرد؟
هر بازی PS3 جدیدترین آپدیت یا همون firmware ـی که در هنگام ریلیزش موجود بوده رو داره . اگه اون آپدیت رو شما قبلا دانلود کرده و نصب کرده باشید نیازی به آپدیت مجدد از طریق بازی نیست .
برای مثال کنسول شما ریجن UC هست اگر بخواید firmware کنسولتون رو از طریق یک بازی با ریجن pal آپدیت کنید مشکل خاصی پیش نمیاد ولی بهتره که firmware با ریجن خود کنسول یکی باشه . من پیشنهاد میکنم حتما firmware ـی که با ریجن کنسولتون یکی باشه رو دانلود کنید.

و میشه اپ دیت رو مثل 360 از سایت گرفت ریخت رو cd یا با flash memory ریخت رو کنسول؟
بله از این طریق هم میشه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
بچه ها من توی انتخاب XBOX-360 و PS3 گیر کردم :( ... لطفا کمک کنید

بازی های XBOX-3690 بیشتر هستن یا PS3
بازی های 360-XBOX بهتر هستن یا PS3
قیمت بازیهای PS3 چقدر هست ... کپی و اصل ...
قیمت کنسول PS3 چنده ...
PS3 هم بن میکنه یا نه ؟
برای آنلاین بازی کردن اکانت هم میخواد ؟ با چه قیمت ؟

ببخشید که کیلویی سوالاتم رو مطرح کردم :biggrin1:
یه سری سوالات دیگه ای هم هست که بعد میگم :cheesygri

ممنون
سلام دوست من
دوستان طرفدار من فقط میخوام با دادن این پست کمک به این دوست عزیز بکنم پس ننگ fanboy بهمون نچسبونید من بین خرید 360 وps3 از نظر من اول 360
دلایلش
1.قیمت کمتر این کنسول2.بازیهای فراوان مولتی و اختصاصی مخصوصا کپی و ارزان3.کیفیت ساخت خیلی بهتر شده نسبت به قدیم خرابی کمتر نسبت به قبل4.کپی شدن درایو لایتون وکیفیت خوبش چند بازی اختصاصی که ارزش داشتن یه 360 داره کپی گردن بازی رو هارد که لنزش خربایش کمتر شده و دلایل مختلف دیگه
اما ps3 دستگاه خیلی خیلی خوبیه اما هزینه بازیهاش زیاد بصورتی که پول چندتا بازی کنار بزاری میتونی یه 360 بگیری اما خب pas3 دستگاهیه که یه گیمر نمیتونه ازش بگزره بخاطر بازیها اختصاصی که داره بازیهای اختصاصیش در کل خیلی بهتر از بازیهای اختصاصی 360 اما گفتم قیمتش خیلی زیاد اما از نظر کیفیت ساخت ps3 حرف نداره تنها ایرادش اونم تا اینجا که من دیدم برای دستگاه های قدیمیش بیشتر بوده خراب شدن لنزش که خیلی حساس و تعداد انگشت شماری چراغ زرد
انتخاب با خودت نظر من میخوای هردو بگیر اما اول 360 انشا الله بعدا ps3 چون تا اون موقع بیشتر بازیهای شاخش امدن و بازیهای شاخی که گذشته امده بودن خیلی ارزونتر شدن به صورتی که الان میتونی تو همین تاپیک فروش بازی بازیهای عالی همچون mgs4,انچراتدو..... به قیمت 35 تا 40 بخری
قیمت بازیها ps3 نو اکبند اگه بازی تازه امده باش قدیم که120 به بالا بود نمونه انچراتد اما تازگیا خیلی بهتر شده الان بین 75 تا 85 بازیهای دسته دوشم که توافقی هرچی گرفتی
اما بازیهای 360 باید ببینی از چه شرکتی میخوای بگیری از 2500 هست تا 5000 تومن
ps3 بن نمیکنه چون دلیلی نداره شما که تخلف نکردی (کپی) بخواد بن کنه اما تخلف کنی هرجا که باشی تو این دنیا بن میشی این قانونش
اکانت برای بازی کردن فکر نکنم بخواد باز دوستان بیشتر میدونن بهتر میتونن کمکت کنند
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
به عنوان تاپیک اگر یک نگاه کوچک بندازید بد نیست!
راهنمایی برای خرید Ps3
اگر خیلی اشتیاق دارید که کسایی که میخوان 360 بخرن رو راهنمایی کنید برید توی انجمن مربوط به اون

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
از همه دوستان ممنون به خاطر جواب
بلاخره 360 رو انتخاب کردم ( البته ربطی به اینجا نداره )
فقط به خاطر کپی خورش

ممنون

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
درود بر دوستان عزیز

ممکنه بفرمایید ریجن ps3 ساخت ژاپن pal هم داره؟

با این خرابیهای لنز و این چیزا بهتره یه ژاپنیشو بگیرم!!! لطف بفرمایید جواب سوال رو بگید و اینکه اگه ریجن ساختهای ژاپن پال نیست پس چیه و آیا فیلمهای بلوری با اون ریجن تو ایران گیر میاد؟

BS3

کاربر سایت
Mar 20, 2008
125
درود بر دوستان عزیز

ممکنه بفرمایید ریجن ps3 ساخت ژاپن pal هم داره؟

با این خرابیهای لنز و این چیزا بهتره یه ژاپنیشو بگیرم!!! لطف بفرمایید جواب سوال رو بگید و اینکه اگه ریجن ساختهای ژاپن پال نیست پس چیه و آیا فیلمهای بلوری با اون ریجن تو ایران گیر میاد؟
فکر کنم قبلا گفتم ساخت ژاپن هم ریجن خود ژاپن هست چون برا ژاپن ساخته میشه(ntscj) ولی تو ایران همه چی پیدا میشه
لنزهای داخل ps3 هم به احتمال خیلی زیاد همه یکی هستن چون خودم ندیدم نمیگم 100%:cheesygri
فیلم blueray هم اونقدر زیاد نیست که بگی این ریجن گیر میاد معلوم نیست یه موقع دیدی
پیدا کردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر