راهنمایی برای خرید PS3

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,729
نام
امیر
سلام برو بچ احوالات شما ایشاالله خوب باشه.
خدمت شما عرض شود که چندی پیش بنده با تعدادی از بچه های گل بلبل سایت بحث داشتیم که چطوری میشه کنترلر کار کرده از کار نکرده رو تشخیص داد و مو قع خرید اندرون پاچمون نره خلاصه بحث های فراوان داشتیم که بعضی هاش از طرف ما و بعضی هاش از طرف جبهه مخالف که سرکردگیشون با سعید جون که اتفاقا همشهری بنده هم هست رد شد تا ینکه به این نتیجه رسیدیم که کنترلر های ps3 همیشه مقداری شارژ رو در خودشون نیگه میدارن من چونکه امتحان نکرده بودم اونجا نتونستم نظری بدم تا اینکه به طور اتفاقی یکی از کنترلر های بنده شارژش تموم شد و من همچنان از اون استفاده میکردم تا تموم بشه شارژش خلاصه موقع امتحانات دانشگاه فرا رسید و من گیم رو تعطیل کردم تا اینکه امروز متوجه شدم یکی از کنترلر های بنده اصلا روشن نمیشه و از قضا همونی بود که مدتی پیش شارژش تموم شده بود و با این حرکت به من ثابت شد که هیچ راهی برای تشخیص کنترلر نو از کار کرده وجود ندارد به جز شکل ظاهری اون

با تشکر.....
امیرخان.....

PS3_Xbox360_shop

کاربر سایت
Jun 2, 2008
59
نام
محسن
از هفته بعد ماپلي استيشن 3 را همراه با يک مجله playstation همراه با يک ديسک blu_ray شامل 17 دموي قابل بازي مي فرستيم در ضمن مجله و ديسک دمو به عنوان هديه مي باشد

09111176941 09353423425

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
هیچ راهی برای تشخیص کنترلر نو از کار کرده وجود ندارد به جز شکل ظاهری اون

يه راهي هست براي تشخيص اين مشكل و اون اينه كه وقتي يه كنترل
آكبند ميخري به راحتي به PS3 وصل ميشه (دكمه PS بزن تمام).
منظورم اينه كه, PS3 موقع اتصال دسته (Bluetooth) اونو ميشناسه ولي اگه همين كنترل رو به يه PS3 ديگه وصل كنين, كنسول اونو نميشناسه و چراغ كنترل هي Blink ميزنند و بايد با USB , كنترل رو به كنسول وصل كنين. و بعد از اون PS3 كنترل رو ميشناسه.

آخرین ویرایش:

erfan666

کاربر سایت
Nov 1, 2006
142
نام
نامعلوم
يه راهي هست براي تشخيص اين مشكل و اون اينه كه وقتي يه كنترل
آكبند ميخري به راحتي به PS3 وصل ميشه (دكمه PS بزن تمام).
منظورم اينه كه, PS3 موقع اتصال دسته (Bluetooth) اونو ميشناسه ولي اگه همين كنترل رو به يه PS3 ديگه وصل كنين, كنسول اونو نميشناسه و چراغ كنترل هي Blink ميزنند و بايد با USB , كنترل رو به كنسول وصل كنين. و بعد از اون PS3 كنترل رو ميشناسه.
کاملا تایید میشه چون وقتی من با دکمه(Dualshock (ps خواستم دستگاه رو روشن کنم نشد و بعد مجبور شدم با کابل usb اونو وصل کنم تا دستگاه شناساییش کنه !

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,729
نام
امیر
کاملا تایید میشه چون وقتی من با دکمه(Dualshock (ps خواستم دستگاه رو روشن کنم نشد و بعد مجبور شدم با کابل usb اونو وصل کنم تا دستگاه شناساییش کنه !

راجع به این مسائل قبلا بحث شده اگه چند صفحه قبل و بخونین همه چیز هست در این رابطه که میگی اگه کنترلر از طریق دکمه ای که پشتش هست ریست بشه دیگه نمی تونین باهش ps3 رو روشن کنین و باید اول با usb به دستگاه وصلش کنین.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
شما هر دسته ی جدیدی رو بخواین برای اولین بار به PS3 وصل کنید؛ باید باهاش pair بشه اونم از طریق همون USB.

فرقی هم نمیکنه دسته از قبل با یه دستگاه دیگه کار کرده باشه یا آکبند بوده باشه. واسه هر دو حالت همینجوریه...

erfan666

کاربر سایت
Nov 1, 2006
142
نام
نامعلوم
راجع به این مسائل قبلا بحث شده اگه چند صفحه قبل و بخونین همه چیز هست در این رابطه که میگی اگه کنترلر از طریق دکمه ای که پشتش هست ریست بشه دیگه نمی تونین باهش ps3 رو روشن کنین و باید اول با usb به دستگاه وصلش کنین
شما هر دسته ی جدیدی رو بخواین برای اولین بار به PS3 وصل کنید؛ باید باهاش pair بشه اونم از طریق همون USB.

فرقی هم نمیکنه دسته از قبل با یه دستگاه دیگه کار کرده باشه یا آکبند بوده باشه. واسه هر دو حالت همینجوریه...
شرمنده حق با شماست من اصلا به حرف این آقا دقت نکردم که چی داره میگه :confused:

Amirxs

کاربر سایت
Jun 5, 2008
37
سلام دوستان خسته نباشید! ! ! غرض از مزاحمت ! میخواستم ببینم بعد از امتحانا ps3 گرون نمیشه ! ! خیلی دلهره دارم ! بعد از سه سال پول جمع کردن میترسم قیمتا خیلی بره بالا !!
تمام دار و ندارم 580 تومن هست ! :(( یکمی راهنمایی کنین ! خیلی متشکرم !

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
سلام دوستان خسته نباشید! ! ! غرض از مزاحمت ! میخواستم ببینم بعد از امتحانا ps3 گرون نمیشه ! ! خیلی دلهره دارم ! بعد از سه سال پول جمع کردن میترسم قیمتا خیلی بره بالا !!

گرون شدن که 100% میشه ... 580.000 هم خیلی خوبه شما میتونید یه

PS3 40GB با یه بازی انحصاری مثل uNCAHRTED تهیه کنید ...;)

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
خوب همین الان برو بگیر چرا می خوای بذاری بعد از امتحانات ؟

Amirxs

کاربر سایت
Jun 5, 2008
37
خیلی ممنون از جوابتون ! ! ما تو شیراز هستیم تو تابستون میخواستم بیام تهرون ! چون حقیقتا از قیمت های اینجا راضی نیستم ! میخوام از تهرون بگیرم با توجه به اینکه قیمت های زیادی رو تو همین فورم مربوط به بازارهای تهرون دیدم (مثل توپخونه و ....) به نظرم مناسب بودن حالا 60 گیگ مرود نظرم بود ! یا چیزی که بشه باهاش بازی های ارجینال ps1/2 اورد.اگه هم قیمتا خیلی بره بالا دیگه هیچ وقت نمیتونم بخرم و این اخرین تابستون منه چون بعد از اون کونکوره و ... دیگه بدبختی ! ! خودتون میدونید !! حالا خواستم حد نساب قیمت کنسول مطلوبو ببینم ! مثلا اگه قیمتا بره بالا ! تا چه قدر ممکنه !! خیلی ممنون !;)

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
خیلی ممنون از جوابتون ! ! ما تو شیراز هستیم تو تابستون میخواستم بیام تهرون ! چون حقیقتا از قیمت های اینجا راضی نیستم ! میخوام از تهرون بگیرم با توجه به اینکه قیمت های زیادی رو تو همین فورم مربوط به بازارهای تهرون دیدم (مثل توپخونه و ....) به نظرم مناسب بودن حالا 60 گیگ مرود نظرم بود ! یا چیزی که بشه باهاش بازی های ارجینال ps1/2 اورد.اگه هم قیمتا خیلی بره بالا دیگه هیچ وقت نمیتونم بخرم و این اخرین تابستون منه چون بعد از اون کونکوره و ... دیگه بدبختی ! ! خودتون میدونید !! حالا خواستم حد نساب قیمت کنسول مطلوبو ببینم ! مثلا اگه قیمتا بره بالا ! تا چه قدر ممکنه !! خیلی ممنون !;)

نهایتا 50 تومن. 60 گیگ هم دیگه تولید نمیشه. زنگ بزن نکست جن باست میفرسته.....;)

Amirxs

کاربر سایت
Jun 5, 2008
37
نهایتا 50 تومن. 60 گیگ هم دیگه تولید نمیشه. زنگ بزن نکست جن باست میفرسته.....;)

ممنون از جوابت !! حالا این نکست جن چه طوریاست ! منظورم اینه که قابل اعتماد هست !
جنسهاش دسته دوم نیست ؟ اگه فروش انلاین تو نت داره که برام دردسر میشه! یا اگه فروش حضوری داره که چه بهتر ! اگه میشه یه ادرسی یا تلفنی !! ممنون !! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر