راهنمایی برای خرید PS3

gamemaster

کاربر سایت
Mar 28, 2007
104
سلام
بنده قصد خرید Ps3 دارم میخواستم بدونم در بازیهای آنلاین تفاوتی بین ورژن ها هست؟ جایی خوندم که برای بازیهای آنلاین داخل ایران ورژن پال بهتر هست درسته؟
قیمت 40 گیگ رو 370 گرفتم از صوت و تصویر کیش(جبلی), قیمت پال چقدر هست؟
ممنون

vaio

کاربر سایت
Jun 10, 2008
83
سلام
بنده قصد خرید Ps3 دارم میخواستم بدونم در بازیهای آنلاین تفاوتی بین ورژن ها هست؟ جایی خوندم که برای بازیهای آنلاین داخل ایران ورژن پال بهتر هست درسته؟
قیمت 40 گیگ رو 370 گرفتم از صوت و تصویر کیش(جبلی), قیمت پال چقدر هست؟
ممنون
برای بازی های انلاین ریجن بازیت مهمه نه ریجن دستگاهت
قیمت پال 40 تومنی گرون تره معمولا

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ba arze salam khedmate shoma mikhastam bdonam in ps3 ba in bar code(cechh12 ss) range noghrey 40gb ntsc\j region 3 asia,vase che sale hast.khode foroshande goft vase avayele 2008 hast age kase etelate dare dar in zamine lotf kone va komak kone chon mikham beram bekharam.tnx

gamemaster

کاربر سایت
Mar 28, 2007
104
سلام
من امروز رفتم ps3 بخرم فروشنده میگفت تک اپتیکه میخوای یا 2 اپتیکه .. این دیگه چه صیغه ای هست؟ گفت تک اپتیکه اگه بخوای میاریم 370 تومن الان هم فقط 2 اپتیکه داریم 400 تومن در ضمن مرگ هم نداره! ما هم دو دل شدیم و دست خالی برگشتیم! جریان این اپتیکها چیه؟ واقعی هست یا یه بهانه دیگه واسه چپاول جیب مشتریها؟
راستی این بارکد(CECHH ... ) برای دستگاههای تولید 2007 هست؟ آخه رو 3_2 تا از دستگاه هاش این بارکد رو دیدم ولی میگفت تاریخ ساخت همه دستگاه هاش برای اواخر 2008 هست.
ممنون

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
اون باركد براي تمام سالها و مدلهاست مربوط به زمان خاصي نميشه
اين 2 بار كد براي 2008
CECHKxx CECHPxx
اون x براي رنگ و هارد و منطقه فرق ميكنه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ba arze salam khedmate hame,mikhastam ye matlabeio begam shayad be dard bokhore onay ke migan 40gb 2lenz nist va hich farghe nadre kamelan eshtebah mikonan chon man khodam 2 roz pish to studio konj to mirdamad nabshe pasaj pay takht ba cheshme khodam diam ke 40gb 2lenz hast hatta range optikesham fargh dasht ba 20gb va 60gb ,man khodam konj kav shodam porsidam tamir kar goft ke 20gb va 60 gig kollan ba 40gb az nazare dirive va lenz fargh dare va dalilesham ba cheshme khodam didam ke 60gb disk ro sabet mikeshe dakhel dar sorate ke 40gb disk ro micharkhe va dakhel mire tamir kar goft ke hatta 80gb va 20 ke bundel motorstorm 1 bodan on avayel ba 60gb hich farghe nadaran va az ye khonevade hastan age khastin mitonam adres bedam berid bebinid ya beporsid.:smile:​

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
سلام
من امروز رفتم ps3 بخرم فروشنده میگفت تک اپتیکه میخوای یا 2 اپتیکه .. این دیگه چه صیغه ای هست؟ گفت تک اپتیکه اگه بخوای میاریم 370 تومن الان هم فقط 2 اپتیکه داریم 400 تومن در ضمن مرگ هم نداره! ما هم دو دل شدیم و دست خالی برگشتیم! جریان این اپتیکها چیه؟ واقعی هست یا یه بهانه دیگه واسه چپاول جیب مشتریها؟
راستی این بارکد(CECHH ... ) برای دستگاههای تولید 2007 هست؟ آخه رو 3_2 تا از دستگاه هاش این بارکد رو دیدم ولی میگفت تاریخ ساخت همه دستگاه هاش برای اواخر 2008 هست.
ممنون

بابا این حرفها همش الکیه شما چرا باور میکنی یه راهه برای چپاول ملت بعضی از این فروشنده ها عجب جونورهائی هستند

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
agha ye nafar begeh ps3 toolide 2008 ro az koja mishe kharid kodom maghaze dar tehran 40 gig albateh merciii

دوست عزیز شما پاساژلباف رفتی اونجا رو بگردی احتمالا هست مخصوصا کیان در ضمن خیلی فرقی نداره فقط gpu تولید 2008 به بعد هم 65 نانو متری هست با توجه به اینکه ps3مشکل گرمائی اصلا نداره تفاوت انچنانی نداره فقط برق کمتری استفاده میکنه خودت رو زیاد درگیر اینکه2008 باشه نکن در ضمن بیشتر ps3که تو ایران میفروشن مال 2007 ........... در ضمن لطفا فارس تایپ کن ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر