راهنمایی برای خرید PS3

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام

لطفا بگید ps3 60gb چنده و چه فرق هایی با 80gb داره؟
خدا پدر 60 گیگ بیامرز. ! دیگه تولید نمیشه توی بازار هم خیلی کم پیدا میشه ارزش خریدن هم نداره اصلا بخاطر قیمت بالاش . !
60 گیگ بازی های ps2 اجرا میکنه اما 80 اجرا نمیکنه . ! 60 از پردازنده 90nm استفاده میکنه اما 80گیگ از پردازنده 65nm استفاده میکنه . 20 گیگ اختلاف حافظه .. !!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
خدا پدر 60 گیگ بیامرز. ! دیگه تولید نمیشه توی بازار هم خیلی کم پیدا میشه ارزش خریدن هم نداره اصلا بخاطر قیمت بالاش . !
60 گیگ بازی های ps2 اجرا میکنه اما 80 اجرا نمیکنه . ! 60 از پردازنده 90nm استفاده میکنه اما 80گیگ از پردازنده 65nm استفاده میکنه . 20 گیگ اختلاف حافظه .. !!

البته من اینم اضافه کنم که 80 گیگ های سری قبل(نیمه اول2008) بازی های ps1و2 رو اجرا میکنه..من الان یکیشون رو دارم و بازی های ps2 رو باهاش میتونم بازی کنم(80گیگ /j asia)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
البته من اینم اضافه کنم که 80 گیگ های سری قبل(نیمه اول2008) بازی های ps1و2 رو اجرا میکنه..من الان یکیشون رو دارم و بازی های ps2 رو باهاش میتونم بازی کنم(80گیگ /j asia)
البته این نکته هم بگم که بازی های PS1 تمام کنسول ها اجرا میکنه .
فقط بازی های ps2 هست که 40 گیگ و 80 گیگ های جدید Core اجرا نمیکنه . !

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
اقا یه ps3 دسته دوم هست 80 گیگ با 2 تا بازی یورو2008 و موتوراسترام میگه 350 تومن ولی کارتون نداره ...خوب هست یا نه

شما برو یه ps1 رو بدون کارتون به فروشنده بفروش اگه خرید شما هم اون رو بخر!

اصلآ کلآ جنسی که بدون کارتون باشه ارزشی نداره(مخصوصآ اینجور دستگاهها)

حالا انتخاب با خودته ولی بدون کارتون واقعآ نوبره...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
شما برو یه ps1 رو بدون کارتون به فروشنده بفروش اگه خرید شما هم اون رو بخر!

اصلآ کلآ جنسی که بدون کارتون باشه ارزشی نداره(مخصوصآ اینجور دستگاهها)

حالا انتخاب با خودته ولی بدون کارتون واقعآ نوبره...

چرا ؟ خب شاید طرف کارتونشو انداخته باشه دور !

اقا یه ps3 دسته دوم هست 80 گیگ با 2 تا بازی یورو2008 و موتوراسترام میگه 350 تومن ولی کارتون نداره ...خوب هست یا نه

اگر 80 گیگ قدیمی باشه به نظر من میرزه ...

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
چرا ؟ خب شاید طرف کارتونشو انداخته باشه دور !
از اون حرفها بودا مگه بستنی که خورده جعبه رو انداخته دور!!!

در کل اینجور دستگاه ها مشکوک میزنن حالا خود دانی...

یارو ps1 رو بدون جعبه نمیخرید اونوقت شما حرف از ps3 میزنی!(عجب!!)

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
به نظر منم اگه 80 گیگ سری قبل باشه خوبه.. کارتونشو میخوای چکار.....کنسول سالم باشه.کافیه...برای حمل و نقلم یه کیف شو بگیر کارتو راه میندازه...

gamper

کاربر سایت
Mar 13, 2008
108
نام
naser
به نظر منم اگه 80 گیگ سری قبل باشه خوبه.. کارتونشو میخوای چکار.....کنسول سالم باشه.کافیه...برای حمل و نقلم یه کیف شو بگیر کارتو راه میندازه...

البته درسته باید کنسول سالم باشه و این مهمتر ولی کنسول بدون کارتن هم بعدم میتون مشکل ساز باشه منظورم در مورد فروشه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

جناب،

به قول دوستمون مگه بستنی بوده... اصلاً فکر اينکه بخوای بدون جعبه بگيری رو از سرت بنداز بيرون...
زمان فروش مشکل ميخوری ... بعد هم چرا دست دوم ؟ بابا ول کن.... يه 40 گيگ بگير يه بازی هم بگير 60 بيشتر ميدی ولی باز نو هست...

آخه دست 2 .... اونهم مدل بدون جعبه ... معلومه طرف چقد درست نگه داری کرده .... کلاً اينجور آدما چيزی آدم ازشون نگيره بهتره!

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
خیلی میبخشید :blushing:
این که میفرمایید PS3 بازی های PS2 & PS1 رو اجرا میکنه ؛ منظورتون همون بازی های ارجینالشون هست که تو ایران نیست دیگه ؟؟ نه ؟؟ :confused::biggrin1:
بعدش یه سوال دیگه من پدرم دراومد ولی تاریخ ساخت دستگاه رو پیدا نکردم !!! :eek::eek::eek: نه روی جعبه دستگاه نوشته ، نه پشت خود دستگاه !! :((:((:(( از کجا تاریخ ساختش رو پیدا کنم ؟؟؟ :confused:
دوم اینکه از کجا بفهمم NTSC/J آسیا هست یا کره و ژاپن ؟؟؟ :confused: ( روی جعبه دستگاه نمیدونم کره ایه یا زاپنی نوشته یا چینی !!! :biggrin1: ، پس مال همونجاست ؟؟؟ )

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
پس اون رو نمیگیرم ولی یه 80 گیگ هست دست دوم با بازی موتوراسترام 380 خوب هست یا نه این برای یه مغازه دار هست ...؟؟؟؟؟

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
پس اون رو نمیگیرم ولی یه 80 گیگ هست دست دوم با بازی موتوراسترام 380 خوب هست یا نه این برای یه مغازه دار هست ...؟؟؟؟؟

کلا تو جنس دست دوم خریدن ریسک هست مخصوصا تو وسایل صوتی تصویری . اونم از مغازه دار ! :-":-":-"
به نظر من یه خورده بیشتر صبر کن یه آکبند بگیر تا خیالت راحت باشه ؛ منم میخواستم دست دوم بگیرم ولی آخر سر هر جوری بود یه نو گرفتم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر