راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان کسی نمیدونه این مدل تو ایران اومده یا نه ؟
و اگه هست چنده ؟

samsung P2370HD

samsung-p2370.jpg

Samsung-P2370HD-back.jpg

نسخه غیر HDMI دارش 284 تومانه

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اگه الان بخوام یه مانیتور مناسب با قابلیت HDMI بگیرم ، چی پیشنهاد میکنید ! قیمت هم بدید + لیست امکانات !

ممنون از راهنماییتون ! :biggrin1:

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
من هر دو مدل رو داشتم خودمم ps3 دارم راجبه 5 میلی ثانیه و اینا اصلا نگران نباش من از چند نفر پرسیدم اینا و کنتراست فقط جنبه ی تبلیغات داره .جفتش فوله فقط اون 27 usb هم داره 23 نداره 27 بهتره واسه بازی دیشب 440 بود حواست باشه گرون نخری زاویه دیدشم عالیه تی وی تیونرشم کیفیتش خوبه . تازه led ها سایه هم میندازن به نظر من حد اقل تا یکی دو سال دیگه led با این وضع جا نمی افته چون من مقایسه کردم واقعا پیش این lcd ها حرفی واسه گفتن نداشت

سلام مجدد
اگه امکان داره آدرس و شماره تلفن مغازه ای که 2794 را به قیمت 440 می فروشه اعلام بکنید چون به من قیمت بالاتری دادند
ممنون
:love:

آخرین ویرایش:

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سلام به همگي

يعني راس راسي اصلا w2261v تو بازار نيست؟

يا به سختي گير مياد؟

يا بگردي پيدا ميشه؟

:((:((:((:((:praying::praying::praying::praying:
من پسر خالم تهرانه اگه بهش بگم يعني ميتونه برام پيدا كنه؟

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
مزیت 27 نسبت به 23

لمس بهتر تصویر FUll HD 1080p

داشتن تیونر دیجیتال برا گرفتن شبکه های دیجیتال DVBT

صدای دالبی

سلام
ضمن تشکر اگه امکان داره داشتن تیونر دیجیتال برای گرفتن شبکه های دیجیتال DVBT را توضیح بدهید که به چه صورت قابل دریافت هستند؟؟ با رسیور؟؟
در ضمن به نظر شما جهت اتصال رسیور به LCD از کدام کابل و خروجی رسیور استفاده کنم کیفیت تصویر بالاتره؟؟
آیا استفاده از کابل EURO SCART نسبت به کابلهای سه تایی زرد ، قرمز و سفید برتری داره یا نه؟؟
ممنون

آخرین ویرایش:

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
سلام به همگي

يعني راس راسي اصلا w2261v تو بازار نيست؟

يا به سختي گير مياد؟

يا بگردي پيدا ميشه؟

:((:((:((:((:praying::praying::praying::praying:
من پسر خالم تهرانه اگه بهش بگم يعني ميتونه برام پيدا كنه؟

چرا گیر میاد ولی قیمت بالا 280-290
سلام
ضمن تشکر اگه امکان داره داشتن تیونر دیجیتال برای گرفتن شبکه های دیجیتال DVBT را توضیح بدهید که به چه صورت قابل دریافت هستند؟؟ با رسیور؟؟
در ضمن به نظر شما جهت اتصال رسیور به LCD از کدام کابل و خروجی رسیور استفاده کنم کیفیت تصویر بالاتره؟؟
آیا استفاده از کابل EURO SCART نسبت به کابلهای سه تایی زرد ، قرمز و سفید برتری داره یا نه؟؟
ممنون

نیاز به رسیور نیست مثلا الان من با همین آنتن معمولی جام جم و شبکه های خودمون و شبکه العالم رو صاف صاف بدونه هیچ مشکلی گرفتم

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
سلام
دوستان خواهشا تقاضا دارم لطف کنید:D یه مانیتور دارای ورودی hdmi با نسبت تصویر 9:1 (مناسب برا بازی با 360)
سرعت پاسخگویی تصویر 2 میلی ثانیه
قیمتش هم حدود 200 تا 300 باشه
ممنون

مردم بابا ،2 هفته هست 2261 سفارش دادم ،مردک هی امروز و فردا میکنه ،اعصاب نذاشته واسمون

blackfox2526

کاربر سایت
Sep 18, 2008
62
نام
Farhad
توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه

مانیتور LG 2261v ساخت مادیران با کنتراست 1/50000 ( قبلی ها 1/20000 بود) و قیمت 240000 همین امروز وارد بازار تهران شد.
با همون کیفیت قبلی ها که ساخت اندونزی بود. ( جعبه خاکی ها):cheesygri

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,135
نام
متوئیدی
توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه

مانیتور LG 2261v ساخت مادیران با کنتراست 1/50000 ( قبلی ها 1/20000 بود) و قیمت 240000 همین امروز وارد بازار تهران شد.
با همون کیفیت قبلی ها که ساخت اندونزی بود. ( جعبه خاکی ها):cheesygri
راست میگی!!!!!!!!!!!!! ای گند بزنن به این شانس اون موقعی که میخواستیم قحطیش بود حالا که یکی دیگه 100 تومن گرون تر خریدم یهو پیداش شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر