راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
من منظورم DVI نيست.منظورم دو فيشه هستش ها . معروفه به دو فيشه . ولي جديدا شده 3تا فيش :biggrin1:
منم گفتم يه مانيتور ميخوام كه هم HD بخوره هم 2فيشه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من منظورم DVI نيست.منظورم دو فيشه هستش ها . معروفه به دو فيشه . ولي جديدا شده 3تا فيش :biggrin1:
منم گفتم يه مانيتور ميخوام كه هم HD بخوره هم 2فيشه.
مانیتورای جدید من ندیدم از این ورودی ها داشته باشن مگر این که یه tv monitor بگیری!
مثل این یا این ! که البته دومی فول hd نیست

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
مرسي
يه سوال ديگه دارم .
من گرافيك 6200Tb دارم . كلا با كامپيوتر بازي نمي كنم . نهايت يه كانتر يا Plants vs. Zombies بقيش كلا اينترنت و وب و گرافيكي كار مي كنم. ايا ميشه كار كرد رو رزولشنش 1920x1080 60hz

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
لبه دار بودن چه دخلی به مانیتور داره آخه؟؟؟ ربطی نداره این مربوط به بازی میشه! باید AA رو تا آخرین حد بالا برد تا به حداقل برسه

سلام میثم جان میتونی منو یه نموره بیشتر راهنمائی کنی این AA دیگه چیه تو کدوم قسمته اخه من یه خورده صفر کیلومترم البته در مورد این 2261 اخه قبلا که مانیتوره crt کار می کردم این مشکلارو نداشتم البته داشتم اما نه به این حد از میثم جان و دوستانی که در این مورد چیزی میدونن دریغ نکن ممنون تو رو خدا کمک کنید از وقتی این xbox با این 2261 گرفتم یه حالی حولی که نکردم هیچ همش ضد حال خوردم :(

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
شما مشکل پودری رو داری ! همه دارن
حس نمی کنی ! کلا پنل این مانیتور این مشکل رو داره ....

مانیتور هرچی بهش بدی همونو پخش میکنه
مشکل تصویر داری از مانیتور نیست
من چون گرافیکم ضعیفه فقط یه بازی رو میتونم خوب اجرا کنم اونم حتی به صفحه مانیتور بچسبم هیچ مشکلی ندارم ( BurnOut : Paradise )

اره دوست عزیز من الان یه صفحه سفید باز کردم حالت برفک مانندیا همون پودری داره البته اگه زیاد دقت کنی ولی این مشکلرو تو xbox نداره خب حالا این مشکلرو چی کار کنیم باید بسازیمو بسوزیم در مورده اون حرفت به مانیتور هر چی بدی همونو پخش میکنه من فیلمهایی که تو مانیتوره crt 17 نگاه میکردم کیفیتش تو2261 پایین اومده حالا نمیدونم به خاطر اینچه یا لامپ تصویر نیمیدونم البته من تو این 2261 فیلم full hd نگاه نکردم ولی واسم تعجوبه که این با اینکه نسل جدید چرا اینطوریه بعضی از دوستان میگن مانیتوره crt به خاطره لامپ تصویری که رزلوشن بالاتری داره ولی خوب وضوحه lcd رو نداره اگه کسی هم در این مورد اطلاعی داره راهنمائی کنه

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
سلام میثم جان میتونی منو یه نموره بیشتر راهنمائی کنی این AA دیگه چیه تو کدوم قسمته اخه من یه خورده صفر کیلومترم البته در مورد این 2261 اخه قبلا که مانیتوره crt کار می کردم این مشکلارو نداشتم البته داشتم اما نه به این حد از میثم جان و دوستانی که در این مورد چیزی میدونن دریغ نکن ممنون تو رو خدا کمک کنید از وقتی این xbox با این 2261 گرفتم یه حالی حولی که نکردم هیچ همش ضد حال خوردم :(
دوست عزیز اصلا نمیشه که در xbox تنظیمات گرافیکی را (AA) دست زد منظور آقا میثم در کامپیوتر بود و اگر بریدگی رود دیدی حتما بازیش اینطوریه و نمیشه کاریش کرد...! (یه چیزی بگم به دلیل وضوح و... شاید بریدگی ها ی بازی بیشتر دیده بشه (کلا LCD اینطوریه!))

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ميثم جان . هيچ تبديلي واسش نيست؟
مثلا به hd يا vga تبديل شه
يه سوال ديگه
اين LG W2261v صدا هم ميخوره؟ *
میتونی vga box بخری که انواع و اقسام ورودی ها و خروجی هارو داشته باشی!
در صورتی که بهش ورودی بدی با (فقط) HDMI میتونی ازش خروجی بگیری یعنی فقط مانیتور تصویرو پخش میکنه و پشتش یه جک 3.5mm داره که از طریق اون صدا رو میتونی بگیری
آره فدات شم کنار مانیتور یه ورودی صدا داره
ورودی نه! خروجی!
مرسي
يه سوال ديگه دارم .
من گرافيك 6200Tb دارم . كلا با كامپيوتر بازي نمي كنم . نهايت يه كانتر يا Plants vs. Zombies بقيش كلا اينترنت و وب و گرافيكي كار مي كنم. ايا ميشه كار كرد رو رزولشنش 1920x1080 60hz
با چه مانیتوری؟ LG W2261v ؟ بله میشه اصلا رزولوشن اصلی این مانیتور همینه و البته 60 hz هست و بالاتر از 60 hz نمیده!
در مورده اون حرفت به مانیتور هر چی بدی همونو پخش میکنه من فیلمهایی که تو مانیتوره crt 17 نگاه میکردم کیفیتش تو2261 پایین اومده حالا نمیدونم به خاطر اینچه یا لامپ تصویر نیمیدونم البته من تو این 2261 فیلم full hd نگاه نکردم ولی واسم تعجوبه که این با اینکه نسل جدید چرا اینطوریه بعضی از دوستان میگن مانیتوره crt به خاطره لامپ تصویری که رزلوشن بالاتری داره ولی خوب وضوحه lcd رو نداره اگه کسی هم در این مورد اطلاعی داره راهنمائی کنه
عزیز من این اصلا ربطی به مانیتور نداره! اون فیلمی که شما نگاه میکنی کیفیتش پایینه! حالا چرا تو crt کیفیتش بهتر بود به این دلیل که احتمالا شما خواستی تو 2261 فیلم رو فول اسکرین تماشا کنی خوب تصویر کش اومده تا چفت صفحه مانیتور بشه! شما بذار رو همون حالت کوچیک خودش(رزولوشن اصلی فیلم) و اون وقت مقایسه کن که تصویر تو crt بهتره یا این! مطمئنن نظرت عوض میشه!

آخرین ویرایش:

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
خسته نباشيد يه مانيتور با قيمت مناسب زير 200 تومن ميخواستم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
در ضمن قيمت مانيتور t19 رو هم ميخواستم
]

بچه ها خواهشن كمك كنيد من منتظر پاسخم چون ميخوام مانيتور بخرم پولم هم بيشتر از اين نميرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر