راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
سلام به همه برو بچ بازی سنتر.
آقا من چند وقته بد جوری تو کفه یه مانیتور خوب بالای 22 اینچم.فقط هم سامسونگ مد نظرم بود تا اینکه.....
نیم ساعت پیش تو سایت رایانه داشتم میگشتم یهو چشم به مانیتورای asus افتاد. تو یه نگاه عاشقش شدم.بعد گفتم حتما فقط قیافه داره ولی بعد دیدم همه جوره حرف نداره.نظر شما راجع به کیفیته برند Asus چیه؟
اینم لینکش:http://www.rayaneh.com/product-12175.aspx
مانیتور های اسوس همیشه خوب بود ولی قیمتشون کمی بالا بود ولی جدیداً مدل های جدیدش با قیمت مناسب وارد بازار شده شما این مدل رو میتونید با حدود 280 هزار تومن یا حتی کمتر بگیرید از آخرین مدل های اسوس هم هست

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان SONY KLV-32V550A بهتره یا SAMSUNG B690 ؟؟؟
قیمت جفتشونو میشه ذکر کنید.
از این دو ال سی دی بهتر هم هست؟؟؟(32 اینچ)
(32 سه بعدی موجوده در بازار؟)
ممنون.

Sata2010

کاربر سایت
Dec 15, 2009
60
درورد به اساتید
به نظرتون بین این دو tv کدوم بهتره
(X.Vision LCD 40 Venus (Full HD
(SAMSUNG) مدل : LA-32 B570

كيفيت پنل جفتشون A+ هست .. ضمن اينكه xvision خيلي خر كار و گارانتي خوبي داره
من به شما اكيدا توصيه ميكنم كه 40 اينچ xvision رو برداريدرنگ هاي xvisoin خيلي زنده هست
ضمنا بازي و فيلم تو 32 كاملا به 40 متفاوته . 32 خيلي كوچيككه

amirjet

کاربر سایت
Jun 19, 2010
53
مانیتور های اسوس همیشه خوب بود ولی قیمتشون کمی بالا بود ولی جدیداً مدل های جدیدش با قیمت مناسب وارد بازار شده شما این مدل رو میتونید با حدود 280 هزار تومن یا حتی کمتر بگیرید از آخرین مدل های اسوس هم هست
یعنی شما این مدل رو بهتر از 2261 میدونید؟
بعد مدل led ایسوس هنوز تو ایران نیمده؟

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
یعنی شما این مدل رو بهتر از 2261 میدونید؟
بعد مدل led ایسوس هنوز تو ایران نیمده؟
ببینید این دو که اصلاً توی یک رنج قیمت نیستند اینو میتونید با سری P2x700 سامسونگ مقایسه بکنید من باشم همی سری MS اسوس رو میگیرم
سری LED نه به نظر هنوز وارد بازار نشده مدل هم با همی MS یکیه فقط آخرش به جای 6 نوشته 8 و رنگشون مشکی یکدست هست

amirjet

کاربر سایت
Jun 19, 2010
53
ببینید این دو که اصلاً توی یک رنج قیمت نیستند اینو میتونید با سری P2x700 سامسونگ مقایسه بکنید من باشم همی سری MS اسوس رو میگیرم
سری LED نه به نظر هنوز وارد بازار نشده مدل هم با همی MS یکیه فقط آخرش به جای 6 نوشته 8 و رنگشون مشکی یکدست هست
منظورت 22700 بود دایی؟پس یعنی در کل به نظرت این مانیتور برای ps3 خوب هست ?

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
منظورت 22700 بود دایی؟پس یعنی در کل به نظرت این مانیتور برای ps3 خوب هست ?
منظور از X هر 3 سایزش بود البته توی مدل 20 فول اچ دی نیست اگه دنبال 22 هستید همون 2261 انتخاب خوبی هست چون قیمت خیلی مناسبی داره ولی اگه کمی بزگتر میخواهید میتونید 23700 یا همون مدل اسوس رو بگیرید

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام : لطفا این پست رو تا آخر بخونید و کمک کنید . ممنون
من میخواستم xbox بخرم پولم جوره ولی یه دفه این مدل جدید اومد و قرار شد صبر کنم تا این مدل بیاد ولی خوب دیدم من که نه مانیتور درست حسابی دارم و نه تلویزیون lcd گفتم پس چه الان چه اون موقع باید یه مانیتور بخرم که xbox رو بهش نصب کنم و بازی کنم .

تا حالا خیلی هارو دیدم دارن از این مدل استفاده میکنن . نظر شما چیه اینم لینکش http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=1024&ID=163

یا چه چیز دیگه میتونم بخرم فقط یه چیز خوب باشه یعنی میخواهم hdmi که داشسته باشه و بهترین تصوی رو بگیرم . به نظر شما asus چی ؟؟؟
خواستم بخرم از کجا برم بخرم که همه مدلا بشه بتون ماز نزدیک هم ببینم . لطفا جواب بدین ممنون

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
من میخواستم xbox بخرم پولم جوره ولی یه دفه این مدل جدید اومد و قرار شد صبر کنم تا این مدل بیاد ولی خوب دیدم من که نه مانیتور درست حسابی دارم و نه تلویزیون lcd گفتم پس چه الان چه اون موقع باید یه مانیتور بخرم که xbox رو بهش نصب کنم و بازی کنم .

تا حالا خیلی هارو دیدم دارن از این مدل استفاده میکنن . نظر شما چیه اینم لینکش http://www.maadiran.com/Persian/Prod...ht=1024&ID=163

یا چه چیز دیگه میتونم بخرم فقط یه چیز خوب باشه یعنی میخواهم hdmi که داشسته باشه و بهترین تصوی رو بگیرم . به نظر شما asus چی ؟؟؟
خواستم بخرم از کجا برم بخرم که همه مدلا بشه بتون ماز نزدیک هم ببینم . لطفا جواب بدین ممنون

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام بروبچ
من یه lg مدل w2284f دارم

برای اینکه ایکس باکسو بهش متصل کنم باید یه کابل hdmi to dvi بخرم دیگه ؟؟
برای صداش هم باید یه hdmi av cable بخرم درسته ؟؟؟

حالا دوتا سوال دارم :
1. مدلی نیست که هر دو کار بالا رو با هم انجام بده یعنی اینکهمن یه کابل بخرم نه دو تا
2. چه مارکی بخرم ؟؟ ایا اصلو غیر اصل داره ؟؟ قیمتش چنده ؟؟ از کجا بخرم ؟؟؟

ممنون :x

Sata2010

کاربر سایت
Dec 15, 2009
60
سلام بروبچ
من یه lg مدل w2284f دارم

برای اینکه ایکس باکسو بهش متصل کنم باید یه کابل hdmi to dvi بخرم دیگه ؟؟
برای صداش هم باید یه hdmi av cable بخرم درسته ؟؟؟

حالا دوتا سوال دارم :
1. مدلی نیست که هر دو کار بالا رو با هم انجام بده یعنی اینکهمن یه کابل بخرم نه دو تا
2. چه مارکی بخرم ؟؟ ایا اصلو غیر اصل داره ؟؟ قیمتش چنده ؟؟ از کجا بخرم ؟؟؟

ممنون :x

سلام عزيز
شما از اول بايد يه 2261 ميخريدي
اينطوري از xbox يه كابل HDMI به مانيتور و از مانيتور هم پورتي داره كه بهش اسپيكر رو وصل كني

اون راهي كه گفتي هم امكان داره ولي مگه xbox پشتش 2 تا HDMI ميخوره؟؟ فكر كنم اشتباه ميكني

تا حالا خیلی هارو دیدم دارن از این مدل استفاده میکنن . نظر شما چیه اینم لینکش http://www.maadiran.com/Persian/Prod...ht=1024&ID=163

اين مدل Full HD نيست
بهتره 2261 بگيري كه فوله و hdmi هم ميخوره.. ولي اگر از V22T هم خوشت اومده خيلي مانيتور خوبيه
اگر بري پاساژ ايرانيان 100 تانمايندگي از برند هاي مختلف هست

خوبي v22 اينه كه هم TV هم اسپيكر داره و شما رو راحت ميكنه
بايد مزيت هاتو بسنجي

Last edited by a moderator:

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام عزيز
اينطوري از xbox يه كابل HDMI به مانيتور و از مانيتور هم پورتي داره كه بهش اسپيكر رو وصل كني

اون راهي كه گفتي هم امكان داره ولي مگه xbox پشتش 2 تا HDMI ميخوره؟؟ فكر كنم اشتباه ميكني
بله مانیتور خوب خیلی زیاده اما من اینو از یکی با شرایط خوب خریدم :d

نه پشت ایکس باکس دوتا hdmi نمیخوره کابل hdmi av cable میخوره به اون جایی که کابل کامپوننت میخوره . فهمیدین ؟؟ من این کابلو تو همین فروم دیدم :>

حالا اصلا بیخیال اینا به من بگین کابل چی بخرم ؟؟؟ از کجا بخرم ؟؟ اصل و غیر اصل داره ؟؟؟ قیمت چنده ؟؟؟ صداشو از کجا بگیرم ؟:x

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان SONY KLV-32V550A بهتره یا SAMSUNG B690 ؟؟؟
قیمت جفتشونو میشه ذکر کنید.
از این دو ال سی دی بهتر هم هست؟؟؟(32 اینچ)
(32 سه بعدی موجوده در بازار؟)
ممنون.
کسی جواب نمی ده؟؟:(

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام عزيز

اين مدل Full HD نيست
بهتره 2261 بگيري كه فوله و hdmi هم ميخوره.. ولي اگر از V22T هم خوشت اومده خيلي مانيتور خوبيه
اگر بري پاساژ ايرانيان 100 تانمايندگي از برند هاي مختلف هست

خوبي v22 اينه كه هم TV هم اسپيكر داره و شما رو راحت ميكنه
بايد مزيت هاتو بسنجي

دوست عزیز ممنون . یعنی چی فول hd نیست یعنی خیلی کیفیتش فرق داره .
در ضمن پاساژ ایرانیان کجاس آدرس دقیق میدین ؟؟؟

من 300 تومان پول دارم حتی کمی بالاتر هم میدم بهترین انتخاب چیه ؟؟؟

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
بهترین ماتیتوری که میتونم با 300 تومان بخرم حتی کمی بالاتر هم میدم فقط میخواهم عالی ترین کیفیت تو xbox رو ازش بگیرم .ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر