راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام
بچه ها ال سی دی FULL HD 32 بهترین بازار در حال حاضر کدومه؟؟؟؟قیمت و مدل رو لطفا بگید.
دوم اینکه شما LED پیشنهاد می دید یا LCD؟؟؟
LED چقدر رو قیمت میاره؟؟؟
ممنون.
اگه LCD میخوای B690 هست نزدیکه 1 تومن(919,000 تومان)!یسری امکانات داره مثله USBبرای دیدن فیلم و عکس و موزیک.
1 دوربین هم میدن که اونم چیز مالی نیست!میتونی پس بدی بجاش یه پولی بزاری روش میز بگیری!

LED = پول الکی دادن!B690 واقعا مناسبه گیمه و فیلم و TV دیدن هست!!!

اون خروجی اسپیکر فقط زمانی کار می کنه که شما از کابل HDMI استفاده کنی.
کابل HDMI میزنم ولی خروجی صدا نمیده!:-"نمیدونم چی کار کنم!تنظیماتی نداره؟از منو بتونم برم تنظیم کنم!

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
بلوتوث هم داره؟؟؟؟
بعد نظرت راجع به LG 32SL8000 چیه؟؟؟
چرا با LED مخالفن؟؟
SONY مثل این TV پیشنهادی شما داره چیزی؟؟؟
1-نه بلوتوث نداره(فکر نکنم کارایی داشته باشه چون وقتی فلاش هست دیگه بلوتوث چرا......)
2-الجی با اون امکاناتش همرو وسوسه میکنه اما همه میگن سامسونگ یا سونی...اما در مورد اس ال 8000 من خودم میخواستم بگیرم اما یکی از دوستان بازیسنتر به من پی ام داد گفت من رفتم نمایندگیش آشنا بوده بهم گفته نگیر چون چسب قاب بالاش آب میشه در اثر حرارت میاد رو صفحه تلویزیون اما گفتن تو مدل 2010 این مشکل رفع شده........
3-چون الکی گرونه...........و فرق زیادی نداره با ال سی دی
4-...KLV-32V550A/B قیمتش رو اطلاع ندارم

پ.ن:اون قیمتی رو که دوستمون بالا گفت قیمته نمایندگی هستش...اگه بتونی از یه جای دیگه گیر بیاری یعنی بدون گارانتی حدودا 280000 نومان میاد پایین قیمتش:eek:.......مثلا من بندرعباسم سامسونگ 40 اینچ فکر کنم سری 6 یا 5 بود 800000 تومان یا سونی EX500 850000 تومان:eek::eek:.......البته باید واسه دیدن مدلای که تو بندر باید بری سایت امارات سامسونگ و سونی بگردی.........:cheesygri

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
لطفا من را راهنمايي كنيد من مي خواهم يك lcd tv 32 بخرم بين lg lh 700 و سامسونگ LA32B690 به نظره شما كدام بهتر هست هم از نظره امكانات و هم كارايي
خب از نظر کارایی که شک نکن سامسونگ بهتره.....ولی امکانات فقط الجی بلوتوث داره اون نداره......سامسونگ بهتره بنظر من:laughing:

8613187

کاربر سایت
Feb 11, 2010
7
سلام

من میخوام ال سی دی بگیرم واسه ایکس باکس چی بگیرم ؟
2261 می خوام یگیرم چون خروجی صداش رو لازم دارم (صدای بازی می خوام تو هدفن بشنوم)
بیشتر از 250 هم نمیخوام هزینه کنم

آیا سامسونک هم یه هم چین چیزی داره ؟

2261 با 2262 چه تفاوت های دارن ؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام

من میخوام ال سی دی بگیرم واسه ایکس باکس چی بگیرم ؟
2261 می خوام یگیرم چون خروجی صداش رو لازم دارم (صدای بازی می خوام تو هدفن بشنوم)
بیشتر از 250 هم نمیخوام هزینه کنم

آیا سامسونک هم یه هم چین چیزی داره ؟

2261 با 2262 چه تفاوت های دارن ؟
2261vp گزینه خوبی هست و امکانات خوبی هم داره کنتراست 1.50000 و سرعت پاسخگویی تصویر 2MS و خروجی RGB & DVI & HDMI رو با هم داره و خروجی صدا هم که داره بهترین گزینه همین مدل هست با این قیمت

seyed.khan

کاربر سایت
Dec 15, 2009
35
سلام

اینا رو خودم میدونم سوال من یه چی دیگه بود

تفاوتش چیه - سامسونگ هم یه همچین چیزی داره
2261 و 2262

فرقشون اينه كه:
2262 كيفيت پنلش خيلي عاليه. كنتراستش 70.000 ولي 2261 كنتراستش 50.000 هست
2261 پورت HDMI داره كه براي شما خيلي لازمه ولي 2262 پورت HDMI نداره

سامسونگ يه مدل داشت كه تموم شد. 2370 كه ال اي دي هم بود. بقيه مدل هاش هيچ كودوم HDMI نميخوره. كلا سامسونگ كيفيت پنل هاش خوب نيست
2261 بهترين گزينس

lava

کاربر سایت
May 20, 2010
1
آقا یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده !
اول سلام به دوستان عزیزم:blushing:
من xbox360 دارم !
سوال:کیفیت تصویر با استفاده از کابل HDMI بیشتره یا VGA ?(برای ویدیو پروجکشن )
خواهش می کنم اونهای که امتحان کردن و می دونند جواب بدند من امتحان کردم ولی انگار هیچ فرقی نداشت !؟
مرسی ممنون:confused:

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
من میخوام یه HDTV برای گیم بگیرم.اینم بگم که قبلش یه سامسونگ سری 4 داشتم.
الان میخوام یه پلاسما 50 اینچ بگیرم.
اول یک B650 سامسونگ گرفتم ولی کیفیت خیلی بدی داشت با XBOX360 توی محیط NXE (داشبورد 360) نقطه های سیاه دیده میشد و رنگها هم طبیعی نبود ،مثلا منو اول بازی froza3 که پس زمینه سفید داره کاملا تاریک بود و اصلا تصویر کدر بود.
حالا سووالم اینه که v10 پاناسونیک هم همینطوره و اگه بهتره چقدر بهتره چون این پلاسما B650 توانایی تولید رنگ روشن رو نداشت.

من برای پس دادن این پلاسما 100 تومن ضرر کردم و تحمل ضرر V10 رو دیگه ندارم.
اصلا کسی از دوستان 360 رو با دیده V10 ؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان.ميبخشيد مزاحم ميشم اما يك توضيح در مورد سوالام ميخوام.
اين كابل اچ دي قضيش چيه؟بعد اگه خود كابل ايكس باكس رو روي اچ دي تي وي تنظيم كنم كيفيت بالاتر ميره؟ اگه بخوام با 400 تومن يك تلوزيون مخصوص بازي بگيرم اگه ممكنه مدل و قيمت و سايز و اين چيزا رو بهم بديد.واقعا لطف ميكنيد اگه جوابم رو بديد.
ممنون

titanium833

کاربر سایت
Feb 22, 2007
50
سلام دوستان
مانیتور من یه خروجی معمولی داره که به کیس وصل میشه (فیش جدا میشه) و یک خروجی DVI هم داره
مدل P20500 سامسونگ یک ماه خریدمش ! DVI خریدم چون میخواست به 360 وصلش کنم ، حالا دوستم میگه برای اتصال به XBOX اینکه DVI باشه یا معمولی فرقی نمیکنه ، باید فقط HD میگرفتی .
حالا مین میخوام بدونم اصلا خروجی DVI مزیتی داره ؟ و اینکه مانیتور م اسپیکر نداره ، چطور باید صدا رو بگیرم ؟ و اگه میشه قیمت کابل هایی که باید بخرم رو هم بهم بدید
ممنون بابت جواب کاملتون !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر