راهنمایی برای خرید بازی برای PS3

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
GOW:III ایران اومده؟ قیمتش چنده الان؟
آره اومده ولي خوب بستگي داره از كجا ميخواي بخري چون هر كس يه قيمت ميده.البته اگه اشتباه نكنم شنيدم DCميده 68 تومن(البته فك كنم. بهتره بپرسي)

آخرین ویرایش:

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
آره اومده ولي خوب بستگي داره از كجا ميخواي بخري چون هر كس يه قيمت ميذد.البته اگه اشتباه نكنم شنيدم DCميده 68 تومن(البته فك كنم بهتره بپرسي)

collector editionاش هم موجود هست ؟ قیمتش همین 68 ه یا بیشتره؟

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
collector editionاش هم موجود هست ؟ قیمتش همین 68 ه یا بیشتره؟
72 معمولیشه
اصلا توصیه نمیکنم بری توپخونه ها چون دارن میفروشن بالای 100 این احمقا خیال میکنن با کی طرفن واقعا حرام و حلال چیست؟واقعیت دارد؟من که دیگه فهمیدم نداره
=================
god of war collection خریدارم
تاپیکش کجاست این خرید وفروش؟

farhad07

کاربر سایت
Apr 17, 2009
103
سلام
دوستان میشه راهنماییم کنم چه بازیه بخرم الان کیلزون2 رو دارم lbp انلاین هستش یا مرحله هم داره درضمن بازی هایی که بهم میگید قیمتهاشون هم بنویسید

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام
دوستان میشه راهنماییم کنم چه بازیه بخرم الان کیلزون2 رو دارم lbp انلاین هستش یا مرحله هم داره درضمن بازی هایی که بهم میگید قیمتهاشون هم بنویسید

LBP هم انلاین داره هم به صورت مرحله ای افلاین .
اگر هنوز انچارتد 2 رو بازی نکردی به نظر من بهترین انتخاب میتونه باشه قیمتش هم دسته 2 داخل بازیسنتر میتونی 30 تا 40 پیدا کنی . !

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
سلام دوستان
من GOW:3 میخوام بخرم ولی ایران نیستم و اینجا خیلی گرونه ( 120 دلاره استرالیا ) جایی رو میشناسید که به قیمت مناسب داشته باشه که برام بخرن و بدن مسافر برام بیاره؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر