راهنمایی برای خرید بازی برای PS3

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام بچه ها، خوبید؟
من حدود 50 تومان جمع کردم که برای ماه رمضان یه بازی ای بگیرم که سرگرمم کنه (گشنگی یادم بره)...
می تونید چند بازی بهم معرفی کنید که هم تک نفره و هم چند نفره ( آنلاین) باحالی داشته باشه؟

خیلی ممنون
خب بگو که چیا داری چیا نداری..:d..مثلا uncharted2 رو اگه نداری بگیر هم SP و هم MP فوقالعاده ای داره...یا مثلا BC2 یا MW2...

tommy vercetti

کاربر سایت
Aug 5, 2009
96
خب بگو که چیا داری چیا نداری..:d..مثلا uncharted2 رو اگه نداری بگیر هم SP و هم MP فوقالعاده ای داره...یا مثلا BC2 یا MW2...

سلام.
من این بازی ها رو دارم:
Uncharted2
MGS4
God Of War3
Midnight Club Los Angeles
Heavy Rain
اما راستش با آنلاین آنچارتد مشکل دارم، با سرعتم نمی خونه! و 1 ساعت طول می کشه تا وارد حالت آنلاین بشه!!!:-s

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
سلام.
من این بازی ها رو دارم:
Uncharted2
MGS4
God Of War3
Heavy Rain
اما راستش با آنلاین آنچارتد مشکل دارم، با سرعتم نمی خونه! و 1 ساعت طول می کشه تا وارد حالت آنلاین بشه!!!:-s
خوب با این اوصاف به نظرم
MW2
BF : BC2
Fifa 10 اگه فوتبالی هستی
اینا به نظرم خوبن

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام.
من این بازی ها رو دارم:
Uncharted2
MGS4
God Of War3
Heavy Rain
والا واسه آنچارتد من مشلی نداشتم تا حالا..البته همون MGS4 آنلاینش واقعا عالیه و تمام نشدنیه اما خب گفتم BC2 و MW2 یا KZ رو اگه نگرفتی حتما بگیر...;)..

STOP

کاربر سایت
Aug 6, 2010
80
نام
aMir
سلام.
من این بازی ها رو دارم:
Uncharted2
MGS4
God Of War3
Heavy Rain

BATMAN:AA و AssassiN CreeD 2 بازیهای خوبین البته این 2 online ندارن ولی بازیهای خوبین

آخرین ویرایش:

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
سلام دوستان
میخوام یه بازی بخرم، ولی بین AC2 و UFC 2010 شک دارم.
نظر شما چیه؟
من ufc 2010 رو گرفتم.اولش که بازی می کنی فکر می کنی 2 یا 3 ضربه بیشتر نمیتونی بزنی ولی وقتی بیشتر بازی می کنی می فهمی چیه.من تا به حال بازی فایتینگ با این گرافیک ندیده بودم.اگهTHQ برای کشتی کج هم ازاین موتور استفاده می کرد شاهکار می شد

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام سبکشون فرق داره علی ولی نظر من ac2 هست

من ufc 2010 رو گرفتم.اولش که بازی می کنی فکر می کنی 2 یا 3 ضربه بیشتر نمیتونی بزنی ولی وقتی بیشتر بازی می کنی می فهمی چیه.من تا به حال بازی فایتینگ با این گرافیک ندیده بودم.اگهTHQ برای کشتی کج هم ازاین موتور استفاده می کرد شاهکار می شد

به نظر من AC2 گیم پلی واقعا وسیعی داره و تا مدت های زیادی سرگرم میکنه(برخلاف UFC)
ممنون دوستان
نه میتونم از Ac2 بگذرم و نه از UFC. دموی UFC رو بازی کردم. گرافیک عالی + از سیستم مبارزه اش هم خیلی خوشم اومد.
به نظر خودم UFC رو بگیرم و AC2 رو هم روی PC میگیرم و بعدا AC:B رو برای PS3 میگیرم.
فکر کنم بهترین راه باشه.

zaco

کاربر سایت
Jul 24, 2010
65
سلام. یک دستگاه پلی استیشن 3 شخصی مدل fat 80 G در حد نو با یک دسته اضافه dual shock 3 و یک کابل HDMI اضافه و کاور ضد خش. فروش فوری. قیمت: 320,000 تومان. Uncharted 2 Region 2 قیمت: 32,000 تومان. تهران - 09122831849

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر