راهنمایی برای خرید بازی برای PS3

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
دوستان الان هیوی رین چنده؟؟؟ نو و دسته دوم
با سلام .مدیران – ناظم ها و کاربرهایی که تعداد پستشون بالاست ببخشید اگه سطح اطلاعات من پایین هست و دارم این پست رو میزنم ،چون نشد ابتدا از شما بپرسم تا ببینم اگه بلد هستین من پست نزنم.شرمنده
---------------------------------------------------------
35-7تومن دسته2 هسش.به شرط اینکه بازم دروغ نگن رجین ها با هم فرق میکنن.نو قیمت ندارم ولی باید10-15تومن گرون تر باشه گرون بگه نهایت20(و نه 30-40تومن)

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
با سلام .مدیران – ناظم ها و کاربرهایی که تعداد پستشون بالاست ببخشید اگه سطح اطلاعات من پایین هست و دارم این پست رو میزنم ،چون نشد ابتدا از شما بپرسم تا ببینم اگه بلد هستین من پست نزنم.شرمنده
---------------------------------------------------------

اسیسن1 ارزش خرید داره؟ آخه برخی از دوستان گفتن تکراری میشه وحال نمیده.ولی من دوست دارم اول 1 رو بازی کنم بعد 2 رو. ربطی به هم دارن؟(داستان و...)

ورد کاپ-واسه جام جهانی گیم پلی اش چجوری هست؟ در مقایسه با فیفا10 و پی ای اس 2010
درود
اساسین یک رو به نظرم بازی نکنی چیزی رو از دست ندادی اما اگه میخوای یک و دو رو بازی کنی اول یک رو بازی کن بعد دو رو چون در دو امکانات بیشتره بهتر حال میده اما وقتی بر میگردی به یک میبینی اون امکانات رو نداری...... یه جورایی ضد حاله
ورد کاپ هم اخرین کار EA SPORT هست و تنها بدیش اینه فقط تیم ملیه... اگه مشکلی نداری بگیر...
بین PES و فیفا هم به سلیقت نگاه کن... به نظر من از هر نظر فیفا سر تر هستش....;)

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوباره تابستون شد و گرما و خشکسالی گیم... یکی یه بازی خوب معرفی کنه... البته بازی های انحصاری رو بازی کردم و موندم چی بگیرم... تو فکر bc2 ام برا انلاین... فقط نمیدونم با این پینگ اشغالی که من دارم ارزش داره بگیرمش؟!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوباره تابستون شد و گرما و خشکسالی گیم... یکی یه بازی خوب معرفی کنه... البته بازی های انحصاری رو بازی کردم و موندم چی بگیرم... تو فکر bc2 ام برا انلاین... فقط نمیدونم با این پینگ اشغالی که من دارم ارزش داره بگیرمش؟!
نه ارزش نداره اگر پينگت خوب نيست فعلا بيخيال شو:-/

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
همین الان gow:3 تموم شد . عجب بازیی بود ....دست و بازوهام هنوز درد میکنه
الان موندم تو خماریه بازی اگه میشه یه اکشن ادونچر خوب غیر از uncharted و resistance معرفی کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر