راهنمایی برای خرید بازی برای PS3

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
دوستان من مبخوام 1 بازی بخرم (به دلیل کم بودن بودجه ) باید یکی از این 2 تا رو بخرم Red Dead Redemption یا Mod Nation Racers میتونید کمک کنید بد جور بین 2 راهی گیر کردم اگه ممکنه قیمتشون هم بگید تو توپ خونه چنده
خیلی ممنون:smile::biggrin1:

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
سلام
دوستان من مبخوام 1 بازی بخرم (به دلیل کم بودن بودجه ) باید یکی از این 2 تا رو بخرم Red Dead Redemption یا Mod Nation Racers میتونید کمک کنید بد جور بین 2 راهی گیر کردم اگه ممکنه قیمتشون هم بگید تو توپ خونه چنده
بیشتر به سلیقه ات بستگی داره.هر دو در سبک خودشون عالین ولی به نظر من RDR یه سر و گردن از MR بهتره.RDR نو 70 دست2 50.MR هم نمیدونم.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام
RDR فوق العاده است. شدیدا پیشنهاد میشه.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بیشتر به سلیقه ات بستگی داره.هر دو در سبک خودشون عالین ولی به نظر من RDR یه سر و گردن از MR بهتره.RDR نو 70 دست2 50.MR هم نمیدونم.
RDR فوق العاده است. شدیدا پیشنهاد میشه.

ممنون پس همون RDR رو میگیرم
(خدا رو چه دیدی شاید تقی به توقی خورد اضافه کاری ها رو دادن تونستم جفتشو بگیرم)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
می‌شه یه ذره دربارهٔ بازی‌ برام بگی‌ ؟ بده یه مدت خسته کنند نمی‌شه ؟ تو هنوز بازیش میکنی‌ ؟ کلا می ارزه بگیرم یا نه ؟
من هم دارم !
کلا بازیی نیست که بشینی یه سره چندین ساعت بازی کنی ! بیشتر بازیی هست که وقتی از بازیهای خشن و اکشن خسته میشی میری پاش میشینی و بازی میکنی ! یه تجربه ی شاد و مفرح در کنار خانوادست ! واقعا باعث رفع خستگی میشه ! یه اشکالاتی هم داره ولی من دوسش دارم !
بازی در باره ی تربیت یه Pet (حیوان خونگی ) هست که از قبل از تولد تا بزرگ شدنش رو میتونی تو طول بازی طی کنی ! کارهای مختلف و متنوعی هم وجود داره که تو بازی میتونی انجام بدی !
کلا بازیی هست که برای PS Eye عرضه شده دیگه ! باید حدس بزنی چجوریه .

چند نفری بشینین بازی کنین خیلی لذتش بیشتره ( اعضای خانواده )

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
MotorStorm: Pacific Rift چجوریه؟ اومده؟

آقا کسی worms رو واسه ps3 بازی کرده(2بعدی)؟ اگه کسی داره میخرم.

دد تو رایتز3 چجوری شده؟شنیدم جالب نیست.1باحال بود .ولی2 مزخرف بود.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
MotorStorm: Pacific Rift چجوریه؟ اومده؟

آقا کسی worms رو واسه ps3 بازی کرده(2بعدی)؟ اگه کسی داره میخرم.

دد تو رایتز3 چجوری شده؟شنیدم جالب نیست.1باحال بود .ولی2 مزخرف بود.
motorstorm که خیلی وقته اومده منم دارمش باحاله از 1 نفر تا 4 نفره میشه آفلاین بازی کرد آنلاینشم 16 نفره هستش بازی خوبیه زمین ها هم قشنگ طراحی شدن در کل وقتی پسرخاله هام میان خونمون 4 تایی میشینیم بازی میکنیم :biggrin1: هی تو سر و کله هم میزنیم
در مورد ورمز هم من طلبه هستم بگیرمش اگه کسی میشناسه کجا میدن ممنون میشم به ما هم بگه
در مورد دد تو رایتز3 چیزی نمیدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر