راهنمایی برای خرید بازی برای PS3

P3YMAN

کاربر سایت
Aug 17, 2009
16
نه مثل گرن توريسمو نيست...اون كه تو پيسته برادر! گرن توريسمو هم طرفداران خاص خودش رو داره....
اگر دوست دارين مثل Burn out تو شهر واسه خودتون بچرخيد Midnight club عاليه:biggrin1: لذت رانندگي با موتورش در حالت تك چرخ اون هم با 200 كيلومتر سرعت در اتوبانش رو تجربه كنين ميفهمين چي ميگم:biggrin1: كه داستان مرگ و زندگيه اين حالت! اگر درست لايي نكشين از بين ماشين ها به ديار باقي پرواز ميكنين:biggrin1:
منظور از سخت هم مسابقاتشه مخصوصا Race Series كه مثلا بايد 3 يا5 ريس رو برنده بشيد كه هر كدوم خيلي سخته:biggrin1: البته اگر اهل ريسينگ باشيد مثل من مشكلي نداريد:biggrin1:
ببینید من از زمان نینتندو و سگا تا گیم کیوب و پلی 1و2 تا ایکس باکس 360 و پلی3 بازی ریس و فوتبال می زنم، گران توریسمو حالت های مختلفی داره و میشه در شهر و پیست مسابقه داد.
منظورم اینه که اگه مانند گران توریسمو کنترل ماشین ها سخت و اعصاب خورد کن نباشه، و مانند بورن آوت پارادایس یا آندر کاور کنترل نرم و راحتی داشته باشه می خرمش ....

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
ببینید من از زمان نینتندو و سگا تا گیم کیوب و پلی 1و2 تا ایکس باکس 360 و پلی3 بازی ریس و فوتبال می زنم، گران توریسمو حالت های مختلفی داره و میشه در شهر و پیست مسابقه داد.
منظورم اینه که اگه مانند گران توریسمو کنترل ماشین ها سخت و اعصاب خورد کن نباشه، و مانند بورن آوت پارادایس یا آندر کاور کنترل نرم و راحتی داشته باشه می خرمش ....

تو پست هاي قبلي هم گفتم كنترلش به نظر من عاليه....باز اگر شك داري تو youtube رو بگرد تا يه تريلر از گيم پليش ببني كه بعد پشيمون نشي و خودت تصميم بگيري...
اين آدرس جدي youtube هست:

P3YMAN

کاربر سایت
Aug 17, 2009
16
ببینید،من می خوام یک عدد گیم ریسینگ واسه ps3 بگیرم،میون چند تا بازی زیر موندم.لطفا یکیشو انتخاب کنید و حدالامکان یه رنج قیمتی هم بذارید.

دو تا چیزی که خیلی برام مهمه اینه که:
قابلیت 2player بازی کردن رو داشته باشه
هندلینگ ماشیناش مثل mostwanted و undercover و burnout:paradise city نرم و راحت و جذاب باشه

شما بگید کدومش بیشتر از بازی های دیگه ارزش داره و کلا هیجان رو به ما القا می کنه؟؟؟

----------------------------------------------------------------------------------------
midnightclub:la اینو بازی نکردم ، ولی چون با موتور جی تی ای ساخته شده و منم تا دلتون بخواد جی تی ای زدم ، اگه کنترل ماشیناش مثل جی تی ای باشه ، نوید یه بازی خوبو می ده....

grid: بازیش نکردم ، ولی تعاریفشو خیلی شنیدم

nfs:undercover روی پی سی بازیش کردم ، هندلینگ نرم و راحت و مد لایی کشیدن تو اتوبانش فوقالعاده است ، ولی هوش مصنوعی رقیبان واقعا ضعیفه

burnout:paradise روی پی سی بازیش کردم،بهترین بازی اتومبیلرانی که تا به حال بازی کردم این بود، ولی افسوس که قابلیت ریس رو نداره و کلا نمی تونی مسابقه بدی...
----------------------------------------------------------------------------------------

nfs:shift یک هفته دیگه میادش ، کلا تریلرشو که دیدم تو مایه های prostreet بود ، کاش هندلینگش مثل پارادایس باشه....

کلا موندم،شما بازی خورها و پروفشنال ها یکی از این بازی ها رو برام انتخاب کنید!! منتظرم

====================================================

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
ببینید،من می خوام یک عدد گیم ریسینگ واسه ps3 بگیرم،میون چند تا بازی زیر موندم.لطفا یکیشو انتخاب کنید و حدالامکان یه رنج قیمتی هم بذارید.

دو تا چیزی که خیلی برام مهمه اینه که:
قابلیت 2player بازی کردن رو داشته باشه
هندلینگ ماشیناش مثل mostwanted و undercover و burnout:paradise city نرم و راحت و جذاب باشه

شما بگید کدومش بیشتر از بازی های دیگه ارزش داره و کلا هیجان رو به ما القا می کنه؟؟؟

midnightclub:la اینو بازی نکردم ، ولی چون با موتور جی تی ای ساخته شده و منم تا دلتون بخواد جی تی ای زدم ، اگه کنترل ماشیناش مثل جی تی ای باشه ، نوید یه بازی خوبو می ده....

grid: بازیش نکردم ، ولی تعاریفشو خیلی شنیدم

nfs:undercover روی پی سی بازیش کردم ، هندلینگ نرم و راحت و مد لایی کشیدن تو اتوبانش فوقالعاده است ، ولی هوش مصنوعی رقیبان واقعا ضعیفه

burnout:paradise روی پی سی بازیش کردم،بهترین بازی اتومبیلرانی که تا به حال بازی کردم این بود، ولی افسوس که قابلیت ریس رو نداره و کلا نمی تونی مسابقه بدی...

nfs:shift یک هفته دیگه میادش ، کلا تریلرشو که دیدم تو مایه های prostreet بود ، کاش هندلینگش مثل پارادایس باشه....

کلا موندم،شما بازی خورها و پروفشنال ها یکی از این بازی ها رو برام انتخاب کنید!! منتظرم

====================================================

ببين دوست من, اين بازي هايي كه گفتي اكثرا به جز Grid سبك Arcade دارن...مخصوصا Burnout چون ديگه بازي خيلي محدوده و بعد از يه مدت كسل كننده ميشه....ولي Midnight Club واقعا عاليه!:biggrin1: من كه هم تو psp و هم تو 360 هر وقت بيكار ميشدم تو شهر چرخ ميزدم:biggrin1: درسته ريسينگش به نظر من با GTA IV يه كم شباهت داره!!!...
shift هم به نظر بازي خوبي مياد ولي در سبك همون گرن توريسمو هست كه مثل اين كه شما دوست نداريد:cool:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
دوستان من واسه ps3 ميخوام يه بازي بگيرم كه نگهش دارم يعني ديگه جوري باشه كه تعويضش نكنم...منظورم اينه كه بعد از تموم كردن story mode بشه باز هم بازي كرد به طوري كه خسته كننده و تكراري نشه....LBP و motor storm به نظر خودم بازي هاي خوبي اند....
به نظر شما چه بازي يا بازي هايي خوب هستند؟ اگر انحصاري باشه بهتره:biggrin1:
من شنیدم infamous رو بعد از اینکه تموم کردی میتونی توی شهر چرخ بزنی و مأموریت انجام بدی. توی تاپیکش بپرسی درست دستت میاد.;)

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
دوستان حدودی پولی که می خوان خرج کنند رو بگن شاید من بتونم براشون پیدا کنم.
من چند جا زنگ زدم نداشتن ! و قیمتش رو نمیدونم چنده ؟
اگه قیمتش خوب باشه 100 درصد من میخوام ;)

P3YMAN

کاربر سایت
Aug 17, 2009
16
ببینم سایت ebay بازی gta:iv آکبند رو میده 20 دلار

یه شرکتی بود که تو روزنامه دنیای اقتصاد نوشته بود لینک بدین یه روزه تحویل بگیرین

میشه یه راهی بگین واسه خرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر