راهنماي كامل بازي ها

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
بازی Machinarium مرحله 11 میشه فکر کنم اونجایی که با حرکت بدن خودم باید کاری کنم تا پرنده سیم برق رو پاره کنه... هر چی تقلا میکنم سیم پاره نمیشه. دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟ ممنون میشم

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
سلام دوستان
اگه شما تو هر بازی گیر کنید بهترین راهش دیدن تو youtube است
مثلا تو بازی رزیدنت اویل گیر می‌کنید
بنویسید: Lets Play Resident Evil
بازیکنها تمام بازی را انجام داده و ویدئوی آنرا ضبط کرده و در شبکه ویدئوی youtube منتشر کرده‌اند
ویدئوها قسمت بندی شدند و شما پارت به پارت ویدئوها را نگاه می‌کنید بد می‌بینید که راه حل چه بوده است. بنظر من این بهترین راه حل است؛):x
images
images

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
بازی Machinarium مرحله 11 میشه فکر کنم اونجایی که با حرکت بدن خودم باید کاری کنم تا پرنده سیم برق رو پاره کنه... هر چی تقلا میکنم سیم پاره نمیشه. دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟ ممنون میشم

تا اونجا که یادمه باید با یه حالت ریتمیک بالا و پایین می کردید....
یه راهنمایی تصویری هم دارم واسش، اگه تونستم واستون آپلود می کنمش فردا

mamimankan

کاربر سایت
Aug 5, 2012
17
نام
mamimankan
سلام تو رو خدا کمکم کنید،توی call of duty black ops 2 من همه آپدیت ها رو نصب کردم و دارم بازی میکنم ولی تو مرحله پاکستان که ماشین سواری هست آخرش که میرسم به یه جایی مثل یه سوله که آتیش گرفته همونجا میمونه نمیدونم باید چیکار کنم، اون یارو از ماشینش پیاده میشه ولی من نمیتونم،هزار بار هم سوختم از دوباره رفتم ولی باز اونجا هیچ اتفاقی رخ نمیده،تو رو خدا کمکم کنید

golzare5

کاربر سایت
Apr 19, 2012
88
من به اونجا رسیدم خودش اتوماتیک پیاده شد شاید مشکل از کرک یا نصب بازی باشه یا ویندوز

---------- نوشته در 09:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:19 PM ارسال شده بود ----------

سلام تو رو خدا کمکم کنید،توی call of duty black ops 2 من همه آپدیت ها رو نصب کردم و دارم بازی میکنم ولی تو مرحله پاکستان که ماشین سواری هست آخرش که میرسم به یه جایی مثل یه سوله که آتیش گرفته همونجا میمونه نمیدونم باید چیکار کنم، اون یارو از ماشینش پیاده میشه ولی من نمیتونم،هزار بار هم سوختم از دوباره رفتم ولی باز اونجا هیچ اتفاقی رخ نمیده،تو رو خدا کمکم کنید

من به اونجا رسیدم خودش اتوماتیک پیاده شد شاید مشکل از کرک یا نصب بازی باشه یا ویندوز

---------- نوشته در 09:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:20 PM ارسال شده بود ----------

یکی کمکم کنه من تو بازی KingsBountyWotNتو اخر مرحله 1برای مبارزه یه مشکل دارم اونم اینه که میرم مبارزه وسطش میپره بیرون از بازی کرک زدم ولی دوباره در حین مبارزه از بازی خارج شد

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام دوستان خسته نباشید
می تونید راهنمای کامل شوگان 2 توتال وار رو برام بزارید
با تشکر

کسی میدونه چطور میشه مرحله7بازیDead Space1رو رفت یه جاش فکری نمیدونم باید چیکارکنم؟

سلام خدمت دوستان عزیز

من یه مشکل عجیبی با بازی Borderlands 2 دارم.

توی یکی از مراحل باید برم به این منطقه:

ولی و قتی Loading میاد، دیگه اصلا Loading تموم نمیشه.:(

توی نقشه ی Fast Travel هم اون منطقه نیست.:-s

به نظر شما مشکل از چیه؟
ک*ر*ک بازی هست یا؟

با تشکر:x

من تو بازی Dragon's Dogma گیر کردم

چنتا ماموریت هستش
یکی یه زنی هستش به اسم سارا یه چیزایی در مورد شوهرش میگه
دومی یه نفر که بالا یه ساختمون وایستاده
سومی یه نفر به اسم جاسپر هستش

هیچ کدوم نمی دوم باید چیکار کنم

---------- نوشته در 02:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:50 AM ارسال شده بود ----------

اگه راهنماشو هم داشتین بزارین ممنون

راهنما در این تایپیک :

راهنمای کامل وقدم به قدم بازیها

jen2s

کاربر سایت
Feb 2, 2013
1
سلام ببخشد من چطوری مرحله آخر بازی dmc devilmaycry رو تموم کمک آخه غول آخرش وقتی خونش تموم میشه شمشیرشو فرو میکنه تو زمین و دوباره خونش پر میشه لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون !!!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
با سلام

راهنمای کامل بازی naruto shippuden ultimate ninja 4 برای ps2 میخواستم

با تشکر

اصلا از ادمهای بدبین خوشم نمیاد ! بهت گفتم راهنما نداره ! اومدی اینجا هم پرسیدی !

راهنماي call of duty:black ops II رو ميخوام

به محز اینکه بیاد تو لینک زیر قرار میگیره :

[h=1]راهنمای کــــــــــــامل و قـــــــــــــدم به قــــــــــــدم بازی ها[/h]

سونی

کاربر سایت
Jan 19, 2013
3
نام
بهزاد
سلام میشه یه نفر منو راهنمایی کنه من تو بازیی اسپلینتر سل (پاندرا تومارو)اون مرحله ای که یارو داره برنامه ضبط میکنه پشت تریبون وایساده همه رو کشتم اوم گروگان گرفتم ولی رد نمیشه خاهشا راهنماییم کنید

ra_ahmadi2000

کاربر سایت
Oct 14, 2007
16
كامل ترين مجموعه ي راهنماهاي گام به گام به زبان فارسي شامل 100 آموزش كه نظير آن هيچ جاي اينترنت پيدا نخواهد شد
اين مجموعه مجموعه اي كامل بي نقص و بي نظير است مي خواستم اين پست رو در تاپيكي جدا گانه قرار دهم ولي اين امكان به اكانت من داده نشده است
من اين مجموعه را چندين سال جمع آوري و آرشيو كرده بودم و حالا تصميم به پخش آن گرفتم
اين اولين پست من در كل انجمن بازي سنتر است اميد وارم مورد پسندتون باشد
ليست بازي هايي كه راهنماييشان در اين مجموعه موجود هست:
A Vampyre story
مت هاي اصلي فايل هاي آموزش : همگي PDF هستند و نياز به نرم افزار Adobe Reader براي مشاهده دارند
از مديران يا كساني كه توانايي زدن تاپيك يا گفتوگوي جديد دارند تقاضا دارم پست من را با درج نام نويسنده (كه من باشم) در يك تاپيك جداگانه قرار دهند تا همگان از اين پست مفيد برخوردار شوند
آقا پارت 4 دانلود نمیشه اگه ممکنه دوبار تست کن
مرسی

---------- نوشته در 04:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:20 PM ارسال شده بود ----------

یه راهنمایی کامل وا سه
[h=1]Machinarium[/h]بذارید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر