راهنماي كامل بازي ها

sara10

کاربر سایت
Oct 1, 2011
8
ببخشید اگر اینجا سوال کردم چون جای برای مطرح این سوال پیدا نکردم شرمنده
بنده بازی CALL OF DUTY MW3 را خریدم و نصب هم کردم اما نمیدونم چرا بالا نمیاد فروش نده هم یک سی دی کرک هم بهم داده ولی من کرکی درش نمیبینم که بخواد نصب بشه از اساتید محترم خواهش میکنم کمکم کنید این بازی را در سیستمم نصب کنم در ضمن سیستمم هم خوبه

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
بنده بازی CALL OF DUTY MW3 را خریدم و نصب هم کردم اما نمیدونم چرا بالا نمیاد فروش نده هم یک سی دی کرک هم بهم داده ولی من کرکی درش نمیبینم که بخواد نصب بشه از اساتید محترم خواهش میکنم کمکم کنید این بازی را در سیستمم نصب کنم در ضمن سیستمم هم خوبه
شما باید وقتی سی دی کرک رو قرار میدید انتی ویروس رو غیر فعال کنید در غیر این صورت اونو شناسایی میکنه و قرنطینه میکنه

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد

سوالتون رو اینجا مطرح کنید تا سریع تر به نتیجه برسی

esiiiiiii

کاربر سایت
May 29, 2012
1
همیشه برای پیدا کردن افراد در بازی پروتوتایپ 2 لازم است به بالای برج بلندی بروید و دکمه ی Hunting رو بزنی.
از یک نقطه نور برمی گرده شما باید به اون نقطه بروید.حدودا وسط نقشه دکتر با لباس ابی تنها ایستاده مردم دارن ازش دارو میگیرن

محمدجواد

کاربر سایت
Jun 2, 2012
2
سلام
باعرض خسته نباشید خدمت اساتید گرامی
یه سوالی داشتم شاید جاش نباشه ولی اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
میخواستم بپرسم که توی بازی بتلفیلد 2چجور میتونم دقیق بمبارون کنم آخه هر جا که میزنم توی نقشه یه جای دیگه میخوره!
باتشکر.

آخرین ویرایش:

mobinsefati

کاربر سایت
Jun 2, 2012
3
ببخشید من نمی تونم راهنمای بازی نارنیا رو دانلود کنم کسی مراحلش رو میدونه برام بگه ؟

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
م (

نارنیای چند (1 2 3 ...)رو میخوای:-o :-o:-o:-o:-o:-o:-o

---------- نوشته در 10:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

/:):((b-)

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
تو بازیه بتلفیلد 3 اون مرحله که شبه و دو نفر هستن و بالای یه ساختمانن و داره بارون میباره باید چیکار کرد هیچ چیزی هم نیست که اسنایپش کنم

sara10

کاربر سایت
Oct 1, 2011
8
سلام
تو بازی Prince of Persia: The Forgotten Sands تو مرحله ای که سه تا احضار کننده با هم مشغول هستن اون دوتا نشانه ها روی دیوار و زدم اهرم باز شد رفتم رو اهرم بعد رفتم بالا سه تا احضار کننده و بقیه که بالا بودن و نابود کردم اما بعدش نمیدونم از کدوم دیوار برم بالا دقیق بگین از کدوم سمت کدوم دیوار باید بالا رفت

amkalantari

کاربر سایت
Sep 9, 2011
4
سلام خسته نباشید
من راهنمای بازی prototype 2 را می خواستم
البته اگه فقط رهنمای اون تیکه که مرحله اول بازی باید بریم دم یه ماشین و بعد میگه برو دکتر را بکش هم باشه کافیه
که بدونم دکتر کجاس که برم بکشمش
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر