راهنماي قدم به قدمcompany of heroes opposing fronts

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
کرک

اقا من اين دو تا رمز رو وارد ميكنم اما قبول نميكنه ميدونيد علتش چيه
دوست عزیز اگه سریال درستم وارد کنی dvdاوریجینال بازی رو می خواد پس باید یه dvdاوریجینال بازی که قیمتش 70هزار تومنیه داشته باشی...
ولی اگه بتونی کرک باز کردن کمپ نورماندی رو پیدا کنی به ما هم لینکش رو بده.اینم بگم من کل سایت های مربوط به بازی رو واسه این مشکل گشتم ولی چیزی پیدا نکردم پس بیخودی خودتو به دردسر ننداز.
موفق باشی:love:

Anjelina Jolie

کاربر سایت
Apr 7, 2007
138
نام
هادی
با سلام .
كدهاي بازي

UNREAL TOURNAMENT 3

در وسط بازی tab یا ~ را فشار دهید تا رمزگیر بالا بیاید سپس رمز های زیر را وارد کنید و اینتر بزنید

کد: نتیجه:
god ضد ضربه شدن
loaded تمامی اسلحه ها
slomo #.# تغییر سرعت بازی (0.1 تا1.0)

fly حالت پرواز کردن
ghost از در و دیوار به راحتی عبور کن(غیب شدن)
walk بیرون آمدن از حالت پرواز
allammo تیر بینهایت

PORTAL

در وسط بازی ~ را فشار دهید تا رمزگیر بالا بیاید سپس رمز های زیر را وارد کنید و اینتر بزنید

نکته:اگر با روش بالا رمزگیر بالا نیامد به محل نصب بازی بروید و فایلی که در \portal\cfg\config.cfg قرار دارد را با استفاده از اوپن ویت و نوت پد باز کنید

سپس con_enable را پیدا کرده و عدد روبهروی آن را به 1 تغییر دهید.

sv_cheats 1 فعال کردن ضد ضربه
sv_cheats 0 غیر فعال کردن ضد ضربه
ai_disable نابود کردن تمام دشمنان
buddha بازیکن آسیب می بیند ولی هرگز نمی میرد
god ضد ضربه
hurtme # خون دادن دستی(جلوی # عدد بگذارید)
impulse 101 تام تفنگها و اسلحه ها
noclip از در و دیوار به راحتی عبور کن
notarget غیب شدن
mat_wireframe 1 حالت وایرفریم
sv_noclipduringpause 1 در حالت عبور از در و دیوار بازی قطع شود
sv_infinite_aux_power 1 قدرت اکسیلاری بینهایت

باز شدن همه چیز در بازی: به محل نصب بازی و بعد به\portal\cfg\config.cfg اینجا رفته و فایل را بوسیله نوتپد باز کنید به قسمت sv_unlockedchapters بروید و عدد مقابلش را به 11 تغییر دهید

COMPANY OF HEROES: OPPOSING FRONTS

در وسط بازی [CTRL]+[SHIFT]+[~]( در بعضی کیبردها[CTRL]+[SHIFT]+[@]) را فشار دهید تا رمزگیر بالا بیاید سپس رمز های زیر را وارد کنید و اینتر بزنید برای خارج شدن از رمزگیر باز[CTRL]+[SHIFT]+[~] را فشار دهید

FOW_Toggle مه در جنگ برداشته شود/گذاشته شود
ee_bigheadmode(1) حالت سر بزرگ فعال
ee_bigheadmode(0) حالت سر بزرگ یر فعال
taskbar_hide منوی وظیفه مخفی
taskbar_show منوی وظیفه آشکار
statgraph() ؟؟؟؟
statgraph_channel("fps" ؟؟؟؟
setsimrate(#) عوش کردن سرعت بین 1 تا10
FOW_RevealAll حذف تمام مه ها در جنگ

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

با سلام .
كدهاي بازي

UNREAL TOURNAMENT 3

در وسط بازی tab یا ~ را فشار دهید تا رمزگیر بالا بیاید سپس رمز های زیر را وارد کنید و اینتر بزنید

god ضد ضربه شدن
loaded تمامی اسلحه ها
slomo #.# تغییر سرعت بازی (0.1 تا1.0)

fly حالت پرواز کردن
ghost از در و دیوار به راحتی عبور کن(غیب شدن)
walk بیرون آمدن از حالت پرواز
allammo تیر بینهایت

PORTAL

در وسط بازی ~ را فشار دهید تا رمزگیر بالا بیاید سپس رمز های زیر را وارد کنید و اینتر بزنید

نکته:اگر با روش بالا رمزگیر بالا نیامد به محل نصب بازی بروید و فایلی که در \portal\cfg\config.cfg قرار دارد را با استفاده از اوپن ویت و نوت پد باز کنید

سپس con_enable را پیدا کرده و عدد روبهروی آن را به 1 تغییر دهید.

sv_cheats 1 فعال کردن ضد ضربه
sv_cheats 0 غیر فعال کردن ضد ضربه
ai_disable نابود کردن تمام دشمنان
buddha بازیکن آسیب می بیند ولی هرگز نمی میرد
god ضد ضربه
hurtme # خون دادن دستی(جلوی # عدد بگذارید)
impulse 101 تام تفنگها و اسلحه ها
noclip از در و دیوار به راحتی عبور کن
notarget غیب شدن
mat_wireframe 1 حالت وایرفریم
sv_noclipduringpause 1 در حالت عبور از در و دیوار بازی قطع شود
sv_infinite_aux_power 1 قدرت اکسیلاری بینهایت

باز شدن همه چیز در بازی: به محل نصب بازی و بعد به\portal\cfg\config.cfg اینجا رفته و فایل را بوسیله نوتپد باز کنید به قسمت sv_unlockedchapters بروید و عدد مقابلش را به 11 تغییر دهید

COMPANY OF HEROES: OPPOSING FRONTS

در وسط بازی [CTRL]+[SHIFT]+[~]( در بعضی کیبردها[CTRL]+[SHIFT]+[@]) را فشار دهید تا رمزگیر بالا بیاید سپس رمز های زیر را وارد کنید و اینتر بزنید برای خارج شدن از رمزگیر باز[CTRL]+[SHIFT]+[~] را فشار دهید

FOW_Toggle مه در جنگ برداشته شود/گذاشته شود
ee_bigheadmode(1) حالت سر بزرگ فعال
ee_bigheadmode(0) حالت سر بزرگ یر فعال
taskbar_hide منوی وظیفه مخفی
taskbar_show منوی وظیفه آشکار
statgraph() ؟؟؟؟
statgraph_channel("fps" ؟؟؟؟
setsimrate(#) عوش کردن سرعت بین 1 تا10
FOW_RevealAll حذف تمام مه ها در جنگ
دوست عزیز این تاپیک برای راهنمایی دوستان هست نه کد تقلب پس پستتو تو محل مناسب خودش سند کن:confused:

آخرین ویرایش:

saw

کاربر سایت
Apr 8, 2006
5
نام
saman
can't verify media

سلام
آقا من این بازی رو یه دو هفته ای میشه خریدم ولی نمیشه بازیش کرد وقتی سریال رو وارد میکنم می گه can't verify media اقا کسی میدونه مشکل چیه ؟؟؟
جالب اینجاست که اونایی که اونور آب هستند و دی وی دی اورجینال هم دارند باز هم با این مشکلات رو به رو شدن یه سری به فروم بازی در game spot و relic بزنید ببینید چه خبره شرکت سازنده هم پاسخ گو نیست !!!!
عجب گرفتاری شدیم هااااا
آقا اگر کسی می دونه یه کمکی بکنید من عاشق این بازیم.:((

saw

کاربر سایت
Apr 8, 2006
5
نام
saman
چند راه حل برای مشکلات بازی

سلام از اونجایی که بنده خودم این بازی رو خریدم و هنوز نتونستم بازی کنم مجبور شدم که برای حل مشکل در فروم های مربوط به این بازی جستجو کنم بلکه راه حلی پیدا بشه و حالا می خوام چیزایی که اونجا نوشته شده بود رو اینجا هم بنویسم بلکه به درد شما بخوره چون به من هیچ کمکی نکرد و من هنوز وقتی دی وی دی رو در درایو می زارم ارور می ده.
  1. اگر در کامپیوتر خود چند درایو دارید (چه فیزیکی و چه مجازی) همه رو غیر فعال کنید و فقط درایو دی وی دی رام رو باقی بزارید این به این دلیل هست که بازی فقط درایو اول شما رو نگاه می کند و اگر برای مثال درایو دی وی دی رام شما درایو دوم باشد بازی نمی تواند (رسانه) را پیدا کند .
  2. در ویندوز به دنبال windows installer بگردید و آن را uninstall کرده و نسخه ی کامل آن را از سایت رسمی مایکروسافت دانلود کنید حجم آن بسیار کم است.
  3. +++microsoft Visual basic را در ویندوز پیدا کنید آن را uninstall کرده و نسخه ی جدید آن را از سایت مایکروسافت دانلود کنید .
  4. به سایت سازنده ی دی وی دی رام خود برید و جدید ترین نسخه ی firmware را دانلود کنید.
  5. آخرین نسخه ی dirext9 را دانلود کنید و نصب کنید .
  6. آخرین درایور کارت گرافیک خود را دانلود کنید و نصب کنید .
  7. patch بازی را با حجم 104 مگابایت و patch دوم را با حجم 8.5 مگابایت دانلود کنید و نصب کنید. شرکت لیریک پچ دوم را برای همین مشکل (can't verify media) ساخته است.
  8. اگر تمام این راه حل ها کار بردی نداشت و مشکلتان حل نشد برای رهایی از فشار عصبی مثل من دی وی دی بازی را از پشت بام خانه به پایین پرت کنید .:sick::evil:
این راه ها که گفتم برای بسیاری عمل کرد و برای بسیاری به درد نخورد حتی بسیاری از جمله خود بنده نمی توانند patch بازی را هم نصب کنند !!!! :confused:

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

سلام از اونجایی که بنده خودم این بازی رو خریدم و هنوز نتونستم بازی کنم مجبور شدم که برای حل مشکل در فروم های مربوط به این بازی جستجو کنم بلکه راه حلی پیدا بشه و حالا می خوام چیزایی که اونجا نوشته شده بود رو اینجا هم بنویسم بلکه به درد شما بخوره چون به من هیچ کمکی نکرد و من هنوز وقتی دی وی دی رو در درایو می زارم ارور می ده.
  1. اگر در کامپیوتر خود چند درایو دارید (چه فیزیکی و چه مجازی) همه رو غیر فعال کنید و فقط درایو دی وی دی رام رو باقی بزارید این به این دلیل هست که بازی فقط درایو اول شما رو نگاه می کند و اگر برای مثال درایو دی وی دی رام شما درایو دوم باشد بازی نمی تواند (رسانه) را پیدا کند .
  2. در ویندوز به دنبال windows installer بگردید و آن را uninstall کرده و نسخه ی کامل آن را از سایت رسمی مایکروسافت دانلود کنید حجم آن بسیار کم است.
  3. +++microsoft Visual basic را در ویندوز پیدا کنید آن را uninstall کرده و نسخه ی جدید آن را از سایت مایکروسافت دانلود کنید .
  4. به سایت سازنده ی دی وی دی رام خود برید و جدید ترین نسخه ی firmware را دانلود کنید.
  5. آخرین نسخه ی dirext9 را دانلود کنید و نصب کنید .
  6. آخرین درایور کارت گرافیک خود را دانلود کنید و نصب کنید .
  7. patch بازی را با حجم 104 مگابایت و patch دوم را با حجم 8.5 مگابایت دانلود کنید و نصب کنید. شرکت لیریک پچ دوم را برای همین مشکل (can't verify media) ساخته است.
  8. اگر تمام این راه حل ها کار بردی نداشت و مشکلتان حل نشد برای رهایی از فشار عصبی مثل من دی وی دی بازی را از پشت بام خانه به پایین پرت کنید .:sick::evil:
این راه ها که گفتم برای بسیاری عمل کرد و برای بسیاری به درد نخورد حتی بسیاری از جمله خود بنده نمی توانند patch بازی را هم نصب کنند !!!! :confused:

دوست عزیز بیدقتی خودت باعث این مشکل شده شما وقتی بازی رو میگیری مال یه شرکت معتبر رو بگیر که dvdهاش اشکال نداشته باشه اگه نسخه ای که شرکت سرز....(بقیشو به علت محدودیت های سایت نمینویسم خودت که فهمیدی کدوم شرکت رو میگم)رو بخری مشکلت حل میشه. موفق باشی.

saw

کاربر سایت
Apr 8, 2006
5
نام
saman
دوست عزیز بیدقتی خودت باعث این مشکل شده شما وقتی بازی رو میگیری مال یه شرکت معتبر رو بگیر که dvdهاش اشکال نداشته باشه اگه نسخه ای که شرکت سرز....(بقیشو به علت محدودیت های سایت نمینویسم خودت که فهمیدی کدوم شرکت رو میگم)رو بخری مشکلت حل میشه. موفق باشی.

من محصول شرکت های تک رو خریدم قیافش خیلی قشنگ بود تا حالا هم محصولاتش مشکل نداشت این اولین بار هست .
یعنی اگر من برم دی وی دی اون شرکتی که شما گفتی رو بخرم دیگه این (can't verify media) مشکل رو نداره .؟؟؟/:)
لطفا کمک کن رومل جون:biggrin1::love:

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
من محصول شرکت های تک رو خریدم قیافش خیلی قشنگ بود تا حالا هم محصولاتش مشکل نداشت این اولین بار هست .
یعنی اگر من برم دی وی دی اون شرکتی که شما گفتی رو بخرم دیگه این (can't verify media) مشکل رو نداره .؟؟؟/:)
لطفا کمک کن رومل جون:biggrin1::love:

من که مال این شرکت رو گرفتم کار کرد پس کار میکنه. درزم هر مشکلی تو مراحل بازی داشتی ما در خدمتیم.

saw

کاربر سایت
Apr 8, 2006
5
نام
saman
رومل دستت درد نکنه . جایی رو تو اینترنت بلدی که بشه ازش خرید ؟؟؟ راستی emperor این بازی رو داده بیرون یا نه؟؟
چون emperor معمولا محصولاتش خیلی خوبه!!

saw

کاربر سایت
Apr 8, 2006
5
نام
saman
راستی میدونم که این سوال به این فروم زیاد مربوط نیست ولی من می تونم با کارت گرافیک 5500 fx بازی world in conflict رو بازی کنم یا نه ؟؟؟
بازم دمت گرم که کمک می کنی.

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

راستی میدونم که این سوال به این فروم زیاد مربوط نیست ولی من می تونم با کارت گرافیک 5500 fx بازی world in conflict رو بازی کنم یا نه ؟؟؟
بازم دمت گرم که کمک می کنی.

دوست عزیز شما با fx500نه میتونی world in conflict رو بازی کنینهcompany of heroesونه opposing fruntsرو پس بیخیال بازی شو اگر یه 135 هزار تومنی داری یه 7600gt ddr2 512mbبگیر تا بتونی این بازی ها رو بازی کنی درزم مادربوردتم باید agp8xباشه باید اونم pci experesکنی که اونم یه 80هزار تومنی برات اب میخوره.اینم بگم سیستمتو از اول میگفتی که opposing fronts اول سیستم رو چک میکنه بعد اجازه نب رو میده پس dvdشما اشکال نداره. سیستمتو حتما ارتقا بده که دیگه 5500 دیگه واسه گیم ها به کار نمیاد قربونت موفق باشی.

monem

کاربر سایت
Sep 15, 2007
2
کمک کمک

آقا کسی تونسته قسمت camp normandyبازی کنه خواهشن هرکس تونسته یه کمکی به ما بکنه من بدجور تو کف این قسمتم
email:monem_1364@yahoo.com

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
فیلد مارشال اروین رومل

دوستان من قبلا بازی رو نصب کرده بودم و هیچ مشکلی هنگام نصب بازی نداشتم ولی وقتی امروز خواستم بازی رو نصب کنم این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنین.
2r6mtzo.jpg

korosh kabir

کاربر سایت
Jun 2, 2008
1
دوست عزیز شما با fx500نه میتونی world in conflict رو بازی کنینهcompany of heroesونه opposing fruntsرو پس بیخیال بازی شو اگر یه 135 هزار تومنی داری یه 7600gt ddr2 512mbبگیر تا بتونی این بازی ها رو بازی کنی درزم مادربوردتم باید agp8xباشه باید اونم pci experesکنی که اونم یه 80هزار تومنی برات اب میخوره.اینم بگم سیستمتو از اول میگفتی که opposing fronts اول سیستم رو چک میکنه بعد اجازه نب رو میده پس dvdشما اشکال نداره. سیستمتو حتما ارتقا بده که دیگه 5500 دیگه واسه گیم ها به کار نمیاد قربونت موفق باشی.
این چیزی که شما به اون گفتین از سیستمش نا امیدش کرد.آقا من خودم با 5500 fxهمworld in conflict بازی کردم هم company of heroes هم opposing fronts

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر