راهنمايي در بازی Dark Messiah of Might and Magic

IGI

کاربر سایت
Jul 14, 2006
127
نام
morteza
اون قسمت کشتیرو تونستم رد کنم ولی یه جا دیگه گیر کردم:((

تو اون مرحله که باید سه تا کریستالو بگیریم بزاریم رو اون انکبوته اون کریستالو که بالای قبر اون

روحه که میکشیمش و اون کریستالو که باید با زنجیر بریم پایین بگیریمشو گرفتم ولی سومیرو

نمیتونم پیدا کنم:(

تو پیغام های قبلی نوشته شده که مثل یه شمع رو دیواره که باید با یه تیر بریو بگیریش ولی

من هیچ شمعی ندیدم.

خواهش می کنم جای دقیق کریستالو بگید.

از اول مرحله شروع ميكنيم
اول از اون عنكبوت شروع ميشه و بعد يه كمي كه جلو مي ريم بعد اولين لودينگ به يه جايي
ميرسيم كه چند تا پله ميخوره ميره پايين اگه سرت را كمي بالا بگيري يه چيز زرد رنگ بالاي
پله ها ميبيني كه همون الماس سوم هست شما بايد يه طناب با كمانتون به تختهاي كه
بالايه سرتون هست بندازيد و اون الماس را برداريد و.....

IGI

کاربر سایت
Jul 14, 2006
127
نام
morteza
من در اون قسمت که یه دیوار پشت سرت خراب میشه و راه بسته میشه و در جلو یه کرم بزرگ است نمی دونم باید چطوری باید اون کرم را کشت

Shahryar_1228

کاربر سایت
Sep 18, 2007
4
کمک

سلام . اکه میشه منو راهنمایی کن . من تو اونجایی گیر کرذم که باید از دسته یه ا÷دهای بزرگ فرار کنی . مثل یه کرم بزرگ میمونه که تو objective هم مینویسه از دسته ا÷دهای بزرگ فرار کم و راهی به بیرون پیدت کن . هر کاری می کنم نمیشه هگخ منو راهنمایی کنی ممنون می شم.

Shahryar_1228

کاربر سایت
Sep 18, 2007
4
سلام . اگه میشه منو راهنمایی کن . من تو اونجایی گیر کردم که باید از دسته یه ا÷دهای بزرگ فرار کنی . مثل یه کرم بزرگ میمونه . تو objective هم مینویسه از دسته ا÷دهای بزرگ فرار کن و راهی به بیرون پیدا کن . هر کاری می کنم نمیشه اگه منو راهنمایی کنی ممنون می شم.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
هر کاری می کنم نمیشه

هرکاری میکنم نمیشه یعنی چی ؟ یعنی میکشتت ؟ یا اینکه راهی پیدا نمیکنی ؟

این قسمت خیلی سریع و البته آسونه. باید با سرعت زیاد بدویی و از موانع بپری مثلا . یه مسیر هم بیشتر نیست . پس گم شدن و گیر کردن هم منتفیه.

فقط باید سریع فرار کنی تا نزنه لهت کنه ! اصلا هم تا جایی که یادمه لازم نیست بهش تیر و اینا بزنی چون تاثیری نداره

IGI

کاربر سایت
Jul 14, 2006
127
نام
morteza
من اونجا هستم كه اون دختره را از دست اون عنكبوت بزرگ نجات مي ديم بعد با اون بالابر از اونجا فرار ميكنيم بعدش ديگه نمي دونم چيكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::confused:

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
من اونجا هستم كه اون دختره را از دست اون عنكبوت بزرگ نجات مي ديم بعد با اون بالابر از اونجا فرار ميكنيم بعدش ديگه نمي دونم چيكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::confused:
بايد بري كتاب خونه و اهرمي كه روي ستون كار گذاشته شده رو بچرخوني تا در مخفي باز بشه بعد وسايل رو بردار تا معموريت بعديت بهت ابلاغ بشه بعد برو سمت اينه جادويي.:love:

ميلاد7

کاربر سایت
Nov 10, 2007
4
كسي هست كه به داد من برسه من اونجا گير كردم كه اژدها رو ميكشم بعد دختره يه درو بازميكنه ولي وقتي من رد ميشم يه مردي مياد دختره رو ميكشه چكااااااار بكنم كه نميره 3روزه تو كفم تورو خدا كمك كنيد

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
كسي هست كه به داد من برسه من اونجا گير كردم كه اژدها رو ميكشم بعد دختره يه درو بازميكنه ولي وقتي من رد ميشم يه مردي مياد دختره رو ميكشه چكااااااار بكنم كه نميره 3روزه تو كفم تورو خدا كمك كنيد
با سلام
اگر می تونی دقیق تر وضعیتتو تشریح کن. کدوم مرحله ای؟ معبد عنکبوت؟آیا انرژی معبدو برگردوندی؟
تا اونجایی که من می دونم اگه در اصلی رو لنا واست باز کرده منتظر نمون, مرحله تمومه. به راحت ادامه بده.
اون مرده (آرانتیر) هم مهم نیست. لنا هم نمی میره, اون یارو می گیرتش.

آخرین ویرایش:

Doratan

کاربر سایت
Jun 15, 2009
4
پیداکردن کریستال ها

سلام.

توی روم مقابل مجسمه Spider یه Light Lamp هستش که رنگ زرد پرنوری داره و نسبت به بقیه بالاتره. یه جورایی نزدیکه سقفه و پایین دیوار هم یه شکافه..
تو باید با اون کمونی که طناب میندازه به الوار های سقف تیر بزنی و از طناب بالا بری و اون کریستال رو برداری..

موفق باشی.:love:

Doratan

کاربر سایت
Jun 15, 2009
4

نگران نباش تو مرحله رو تا آخر ادامه بده لنا توی دمیج های بعدی میاد پیشت....!!:cheesygri;);):biggrin1::victory:

Doratan

کاربر سایت
Jun 15, 2009
4
سلام . اکه میشه منو راهنمایی کن . من تو اونجایی گیر کرذم که باید از دسته یه ا÷دهای بزرگ فرار کنی . مثل یه کرم بزرگ میمونه که تو objective هم مینویسه از دسته ا÷دهای بزرگ فرار کم و راهی به بیرون پیدت کن . هر کاری می کنم نمیشه هگخ منو راهنمایی کنی ممنون می شم.

تنها کاری که تو باید انجام بدی اینه که از کناره ها تا آخر بری.. میرسی به جایی که دیگه راه تموم میشه اونجا یه تیر به ستونای چوبی سقف ساختمون روبرویی بنداز و ازش برو بالا و برو توی ساختمون..

تمومه...!!:thumbup:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر