راهنمايي در بازي Tomb Raider Anniversary

sorosh1990

کاربر سایت
Jun 14, 2007
8
سلام . من دیروز بازی رو تمام کردم . ظاهرا بعضی از دوستان در هدشات کردن مشکل دارند که با اجازه توضیح کامل میدم . مثلا در مورد اسبها بعد در مرحله اول از کامل شدن خط قرمز شما کافی که دست از تیر اندازی بردارید و به راه خود ادامه بدید و دیگر تبدیل به سنگ نخواهید شد بعد در مرحله دوم که خط قرمز کامل شد اسب به طرف شما میاید شما باید برای 2 الی 3 ثانیه به تیر اندازی در حالت دایره وار به دور دشمن ادامه دهید مثلا کافیست به طرف راست حرکت کنید در لحظه ای که صحنه آهسته شد شما باید دست از تیر اندازی بردارید و در حالیکه به طرف راست حرکت میکنید دگمه شیفت را بزنید شما در این حالت منتظر باشید تا هدفتان قرمز شود انوقت تیر اندازی کنید . آنوقت میتوانید از اسبی که هدشات کردید با دگمه Q سپر را بردارید . نکته ایکه باید تاکید کنم این است که قبل از زدن دگمه شیفت باید تفنگ در دستتان باشد که با تیر اندازی قبل از آهسته شدن صحنه امکان آن است در غیر اینصورت زدن دگمه شیفت تنها باعث فرار از دست دشمن میشود. موفق باشید

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
چجوری میشه تو نسخه ps2 لباس لارا رو عوض کرد؟
وقتی وارد بخش reward میشم وداخل قسمت outfit میرم لباس tomb raider legend باز هست ولی نمیتونم ازش استفاده کنم!
در داخل بازی هم وقتی وارد حالت شلیک غیر اتوماتیک (فشار دادن آنالوگ سمت راست) میشم دوربین مایل حرکت میکنه!!!
اشکال از بازی من هست یا خودش اینطوریه؟

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
تويه قصر كرافت يه اتاق هست كه يك كمد لباس داره تا جاييم كه من يادمه اونجا ميتوني لباس لارا رو عوض كني!

منظورت Croft Manor هست؟من نسخه PS2 رو میگم!
توی Croft Manor اولش توی یک سالن هستی که 8 تا در داره یکیش باز نمیشه بقیه درها هم مربوط به یک سری مراحل هست!
اصلا هدف از این بخش توی بازی چیه؟

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
اين بخش برايه باز كردن جوايزه بازيه .
بازي تو 85 درصد تموم ميشه بقيش اينجاس .
اسمش يادم نيست چي بود ولي همون گزينه دوميس .
منم منظوم نسخه ps2 بود . دقيق اتاقارو بگرد يكيش يه تخت خواب وسطشه . تويه همون اتاق اون كمد لباسهاس . من كه اونجا لباسه لارا رو عوض كردم!

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
من هنوز همون مرحله موندم......و خواهم ماند.....ترو خدا یکی که با کنسول رفته بیاد منو راهنمایی کنه!
اون دو تا اسبا گیر کردم که لیزر میزنن!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
اين بخش برايه باز كردن جوايزه بازيه .
بازي تو 85 درصد تموم ميشه بقيش اينجاس .
اسمش يادم نيست چي بود ولي همون گزينه دوميس .
منم منظوم نسخه ps2 بود . دقيق اتاقارو بگرد يكيش يه تخت خواب وسطشه . تويه همون اتاق اون كمد لباسهاس . من كه اونجا لباسه لارا رو عوض كردم!

با تشکر از شما دوست عزیز اون اتافه رو پیدا کردم و لباس لارا رو عوض کردم!
ولی الان یک مشکل جدید دارم وقتی لباس لارا رو عوض میکنم میام طرف اون دری که بوسیله اون وارد قصر شدم اونجا save میزنم و از بازی خارج میشم و میام تو منوی اصلی ولی مشکل اینجاست که فقط تو بخش Croft Manor میتونم با لباس فرعی لارا بازی کنم و تو بازی اصلی فقط میتونم با لباس اصلی لارا بازی کنم!
مشکل از کجاست؟

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
در پاسخ به ladan :كاري نداره كه اول با تفنگ انقدر بزنشون تا سپرهاشون بيفته بعد كه سپرهاشون افتاد بهشون تير بزن تا بخوان بهت ليزر بزنن . قبل از اينكه ليزر بزنن تو سريع برو سپرشونو بردار و به سمت خودشون بگير . با اين كار ليزر به سپر برخورد ميكنه و به سمت خودشون برميگرده!

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
jack sparrows عزيز :
من هم تا همين حد ميدونستم !
منم مثل شما نتونستم وسط بازي با لباس ديگه اي بازي كنم و فكر كنم فقط در قسمت croft manor ميشه لباس رو تغيير داد!!

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
ladan جان راههايه مختلف براي تير زدن بهشون رو امتهان كن مثل از پشت تير زدن يا اهسته كردن صحنه بلاخره يكي از اين راهها جواب ميده !!!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با تشکر از شما دوست عزیز اون اتافه رو پیدا کردم و لباس لارا رو عوض کردم!
ولی الان یک مشکل جدید دارم وقتی لباس لارا رو عوض میکنم میام طرف اون دری که بوسیله اون وارد قصر شدم اونجا save میزنم و از بازی خارج میشم و میام تو منوی اصلی ولی مشکل اینجاست که فقط تو بخش Croft Manor میتونم با لباس فرعی لارا بازی کنم و تو بازی اصلی فقط میتونم با لباس اصلی لارا بازی کنم!
مشکل از کجاست؟

کسی جواب این سوال مارو نمیدونه؟؟؟:(
آخه من وقتی تریلر این بازی رو برای نسخه ps2 از gametrailers اوردم توی تریلرش لارا توی بازی اصلی هم میتونست لباس های فرعی بپوشه!
انگار مشکل از بازی منه!:biggrin1:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
من هنوز همون مرحله موندم......و خواهم ماند.....ترو خدا یکی که با کنسول رفته بیاد منو راهنمایی کنه!
اون دو تا اسبا گیر کردم که لیزر میزنن!

تا جایی که من یادمه باید اونقدر تیر بزنی تا برای چند ثانیه برن تو کُما ! :)
بعد با آهنربای لرا به سمتشون پرتاب میکنی . گیر میکنه به سپرشون. بعد آهنربا رو میکشی و سپر از دستشون میفته.

بعد برو وایسا کناره سپره بهشون تیر بزن. وقتی خواستن اشعه بزنن ، سپر رو بردار و به سمت خودشون بگیر . اینجوری برای چند ثانیه به سنگ تبدیل میشن که توی این چند ثانیه آسیب پذیر میشن و تا میتونی باید بهشون damage بزنی ! و به همین ترتیب . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر