راهنمايي در بازي Tomb Raider Anniversary

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
هدف بازي تامب رايدر : سالگرد پيدا كردن چيست ؟ و لارا دنبال چيه . در قسمت croft manor بازي فيل هاي نقره اي به چه دردي ميخورند؟ :confused::confused::confused:

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
كلا هدف لارا در تامب رايدر : سالگرد چيه ودر ضمن در قسمت croft manor بازي فيل هاي نقره اي به چه دردي مي خورند ؟؟؟؟؟؟؟تازه من نميتونم در قسمت پيام فارسي بنويسم و بايد در نوار ادرس بنويسم وبعد كپي وپيست كنم لطفا مرا راهنمايي كنيد .

bazigoosh

کاربر سایت
Feb 1, 2007
22
بچه ها من اینجا گیر کردم.یه راهنمایی کنید.هر چی تاب میدم شکلها روبروی هم قرار نمیگیرند.
62dek5w.jpg

سمت چپ بالایی 180 درجه درجهت عقربه های ساعت.
سپس سمت راست پایینی 180 درجه درجهت عقربه های ساعت.

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
در قسمت 11% بازي انجايي كه بايد چرخ دنده ها را در جايشان قرار دهيم . چرخ دنده سوم را از كجا پيدا كنم ؟ در ضمن در زير آب را باز كرده ام ولي نمي دونم چطوري برم داخل تونل هر چي شنا ميكنم بهش نميرسم !!!!!!:confused:
لطفا يكي جواب من را بدهد بد جوري گير كردم:(:(

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نیازی نیست داخل اون تونلی که باز کردید بشید!من نشدم و بازی ادامه پیدا کرد!
چرخ دنده سوم یک داستان قشنگ داره!وقتی چرخ دنده اول و دوم را گیر اوردید به جای اولیه خود کنار آبشار برگردید و از نردبانی که سمت راست میبینید بالا برید و چرخ دنده ها رو کار بزارید،بعد یک راه داره که به طرف راست میرید و اونجا یکم مرحله میگذرونید تا به غول آن مرحله برسید.

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
نیازی نیست داخل اون تونلی که باز کردید بشید!من نشدم و بازی ادامه پیدا کرد!
چرخ دنده سوم یک داستان قشنگ داره!وقتی چرخ دنده اول و دوم را گیر اوردید به جای اولیه خود کنار آبشار برگردید و از نردبانی که سمت راست میبینید بالا برید و چرخ دنده ها رو کار بزارید،بعد یک راه داره که به طرف راست میرید و اونجا یکم مرحله میگذرونید تا به غول آن مرحله برسید.
با تشكر از اينكه به من جواب دادي آيا منظورت از غول همون دايناسورها است كه به من حمله مي كنند؟من آنجا هم رفتم اما غول آخر را نمي توانم بكشم و ناگهان بازي به شكل دمو مي شود و نشان مي دهد كه يك دايناسور بزرگ من را مي خورد و من ميميرم لطفابگو چطوري آن غول را بكشم:confused:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
غول آخر یک دایی ناصر میباشد که بسیار بزرگ است:)
شما با چی داری این بازی رو بازی میکنی ...من راهنماییت کنم;)
pc or ps2
اشکال نداره...اینو برات میذارم ...امیدوارم با هر چی بازیش میکنی سربلند بیرون بیای!
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=195511&postcount=265
اینجا برو دوستمون کمک کردن....خود منو

آخرین ویرایش:

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
غول آخر یک دایی ناصر میباشد که بسیار بزرگ است:)
شما با چی داری این بازی رو بازی میکنی ...من راهنماییت کنم;)
pc or ps2
اشکال نداره...اینو برات میذارم ...امیدوارم با هر چی بازیش میکنی سربلند بیرون بیای!
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=195511&postcount=265
اینجا برو دوستمون کمک کردن....خود منو
خيلي ممنونم لادن عزيز اما من با PC بازي مي كنم و وقتي كه به قسمت دايناسورها مي رسم شش داينا سور كوچك به من حمله مي كنند و بعد از كشتن همه آنها بازي يك فيلم كوچكي نشان مي دهد:eek: كه داينا سور بزرگتر به من حمله مي كند در ضمن در فيلم كوتاه من نمي توانم هيچ حركتي انجام دهم و و صخره هاي تيغ دار اصلا در اطراف وجود ندارند ممنون مي شوم اگر جواب مرا بدهي.:confused:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
من خودم با کنسول بازی کردم.....
ببین.شما اون داییناسور کوچیکارو که میکشید.بعد اون گنده میاد.....بعد خود بازی از شما میخواد که چند تا دکمرو بزنید که جا خالی و اینا بدید.بعد از این ماجرا نبرد شروع میشه.
اون جا جند تا چیز هست(اسمشو نمیدونم!)که تیغ روشه....من خودم از اونا استفاده نکردم.
اگر دقت کنی...
ببین...میتونی از بازی عکس بگیری من بعت نشون بدم؟رو کی برد دکمه print scrn رو بزن...بعد برو تو پینت edit پیست رو بزن.
الان منم میگردم...پیدا کردم عکس خوب ویرایش میکنم
-----
عکس گیر نیووردم...ولی این رو کشیدم از فضایی که یادمه!
اون سبزه که وسطه دایی ناصره!اون قهویه هم ما!اون تیرک ها رو هم که با مشکی کشیدم در کناره ها!
حالا اگر به پایین نگاه کنی دو تا سنگ هست.تو کاری کن دایی ناصره...مثلا بره سمت چپ....بعد تو بیا پشت یا کنار سنگ سمت راست پنهان شو....اون تورو نمیبینه.....تو شلیک کن تا داغ کنه...بعد تا داغ کرد سریع دوباره پنهان شو....این کار یکم طول میکشه!اما اگر بلدی جا خالی بدی کارت راحته...چون اگر جای اون تیرک ها رو یاد بگیری...اون موجود رو ناراحت کنی و وقتی میخوا به طرفت حمله کنه...جا خالی بدی با کله میره تو باقالیا و تموم!
4mw9kqv.jpg

----
اینم اون تیغ ها
4qyxheu.jpg

آخرین ویرایش:

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
ببین.شما اون داییناسور کوچیکارو که میکشید.بعد اون گنده میاد.....بعد خود بازی از شما میخواد که چند تا دکمرو بزنید که جا خالی و اینا بدید.بعد از این ماجرا نبرد شروع میشه.
اون جا جند تا چیز هست(اسمشو نمیدونم!)که تیغ روشه....من خودم از اونا استفاده نکردم.
اگر دقت کنی...
ببین...میتونی از بازی عکس بگیری من بعت نشون بدم؟رو کی برد دکمه print scrn رو بزن...بعد برو تو پینت edit پیست رو بزن.
-----
عکس گیر نیووردم...ولی این رو کشیدم از فضایی که یادمه!
اون سبزه که وسطه دایی ناصره!اون قهویه هم ما!اون تیرک ها رو هم که با مشکی کشیدم در کناره ها!
حالا اگر به پایین نگاه کنی دو تا سنگ هست.تو کاری کن دایی ناصره...مثلا بره سمت چپ....بعد تو بیا پشت یا کنار سنگ سمت راست پنهان شو....اون تورو نمیبینه.....تو شلیک کن تا داغ کنه...بعد تا داغ کرد سریع دوباره پنهان شو....این کار یکم طول میکشه!اما اگر بلدی جا خالی بدی کارت راحته...چون اگر جای اون تیرک ها رو یاد بگیری...اون موجود رو ناراحت کنی و وقتی میخوا به طرفت حمله کنه...جا خالی بدی با کله میره تو باقالیا و تموم!
4mw9kqv.jpg

----
اینم اون تیغ ها
4qyxheu.jpg
اصلا وقتي كه داينا سور بزرگه به من حمله مي كند من هيچ حركتي نمي توانم انجام بدهم حتي شليك هم نمي كند و اصلا از سرجايش تكان نمي خورد توي فيلم من را مي خورد و بازي دوباره لود مي شود و دوباره از جاي آن فيلم كوتاه مي آيد
وقتي كه از در وارد مي شويم در اون دورها روبرو سنگهاي بزرگي هست كه پشت آنها يك محوطه باز وجود دارد آيا بايد از پشت سنگها عبور كنيم اگه بايد عبور كنيم چطور اين كار را انجام دهيم؟

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
اگر دقت کنی...

----
اینم اون تیغ ها
4qyxheu.jpg
اصلا وقتي كه داينا سور بزرگه به ما حمله مي كند و اون فيلم كوتاه را نشان مي دهد من هيچ حركتي نمي توانم بكنم حتي تير هم نمي زند و هيچ حركتي نمي كند و در ضمن وقتي كه از در وارد مي شوم در آن دورها روبرو سنگهاي نسبتا بزرگي روي هم قرار دارندو پشتش يك محوطه بزرگ وجود دارد آيا بايد از سنگها عبور كنم چطوري؟ من عكس بازي را در پوشه سيو كرده ام اما نمي دانم كه چگونه در سايت قرار دهم

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
اصلا وقتي كه داينا سور بزرگه به ما حمله مي كند و اون فيلم كوتاه را نشان مي دهد من هيچ حركتي نمي توانم بكنم حتي تير هم نمي زند و هيچ حركتي نمي كند و در ضمن وقتي كه از در وارد مي شوم در آن دورها روبرو سنگهاي نسبتا بزرگي روي هم قرار دارندو پشتش يك محوطه بزرگ وجود دارد آيا بايد از سنگها عبور كنم چطوري؟ من عكس بازي را در پوشه سيو كرده ام اما نمي دانم كه چگونه در سايت قرار دهم
عزیز شما این پستی رو که لادن جان به شما آدرس دادن نگاه کنید من خودم تصویر منطقه ای رو که میشه پشت سنگهاش قایم شد رو نشون دادم توش.
در مورد عکس هم که دو راه دارین.
یا موقع پست دادن توی سایت از بخش مدیریت پیوستها استفاده کنید و عکس رو پیوست کنید یا تو یکی از سایتهای آپلود مثل www.tinypic.com برید و عکستون رو اونجا آپلود کنید و لینکی که به شما میده بیارید و اینجا بگذارید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر