رانندگی در تهران

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
نمیدونم تعریف شما از پیشرفت چیه ولی اگه واقعا این بازی پیشرفت حساب میشه همون بهتر که پیشرفت نکنیم :)

واقعا حرف درستی زدی xdantex جان بازی که بعد 4 سال کار کردن این باشه واقعا افتضاحه:confused: :confused: :confused: :confused:
اینم آخه شد پیشرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mdssoft

کاربر سایت
Feb 3, 2006
48
بچه هم تا راه رفتن یاد بگیره 1 سال طول میکشه
نباید انتظار داشت از همون اول Need For Speed تحویل ما بدن اون هم با امکانات کم ما;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
بچه هم تا راه رفتن یاد بگیره 1 سال طول میکشه
نباید انتظار داشت از همون اول Need For Speed تحویل ما بدن اون هم با امکانات کم ما;)
2 ملیارد پول کمی نیست!
ولی اینا با 2 ملیارد این بازی رو تحویل ملت دادن;)

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
2 ميليارد!!!!:shocked:
ميگما فك كنم يه 200 ميليوني خرج بازي كردن بقيه رو زدن به جيب:biggrin1: ( شديدا وجود كاراگاه رشيد در اينجا احساس ميشه):biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
والا این بازی اصلا ارزش خرید هم نداشت.....درست شنیدی آقا امین...برای این بازی در پیت 2 میلیارد خرج شده.... اگر اینا میرفتن انجین UT3 رو میخریدن خرجش کمتر بود :biggrin1: خلاصه به نظر من ایرانی جماعت بازی نسازه بهتره.... چون عصمت هر چی بازی هست رو به گند کشیدن:cheesygri

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
http://www.hmrengine.com

یه نگاهی بهش بندازید ، بعد خودتون تو دل خودتون یه مقدار فکر کنید ببینید این پیشرفته ، این بخاطر پیشرفته؟ یا رانندگی تهران که صرفا بخاطر پوله؟

با پول مفتی که دست من رسید... یه X360 خریدم....:biggrin1: گرچه علاقه ای به این کنسول نداشته و ندارم و نخواهم داشت..... فقط به خاطر اینکه پول از دستم نره خریدم.

ای خدا ، یا آدمای مایه داری مثه شما مفتی مفتی 360 می خرن
یا یه سری دهاتی که تا دیروز داشتن nes بازی می کردن گوسفنداشونو فروختن و 360 خریدن!! شمایی که تو بازیسنترین فکر نکنین فقط بچه های خوب بازیسنتر 360 دارن، یه مقدار تحقیق کنید یارو هنوز فرق گرافیک ps1 و 360 رو نمی فهمه هنوز اینترنت تو عمرش نرفته حالا داره گیرز آو وار بازی می کنه!(به قول خودش گیرس وار!) همونطور که گفتم منظورم هیچ بازیسنتریی نبود ، منظورم این بود که یا عده ای مثه ایشون کنسولی رو که دوست ندارن به زور گرفتن!! یا یه سری دیگه مایه دار میشن یهو الکی ، واسه اینکه گرونترین چیز ها رو بخرن میرن 360 میخرن بعد میان مغازه میگن IGI 3 واسه 360 نیومده!؟؟؟!؟؟ یا GTI 9 !!!!!!واسه 360 نیومده؟!؟؟!؟؟؟ (منظور از gti همون gta بید و از 9 همون 4 !)
... بعد ما باید تو آرزوش بمونیم..
مبارکتون باشه آقای ام جی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
مهبد dj_mj (جواتی) مثل اون مثالهایی که زدی نیست مطمئن باش اطلاعاتش بیشتر از شما نباشه کمتر هم نیست;)
در ضمن مرد مومن اینجا جای این بحث هاست؟:confused:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
خلاصه به نظر من ایرانی جماعت بازی نسازه بهتره.... چون عصمت هر چی بازی هست رو به گند کشیدن:cheesygri

( توهین نباشه ها قصد بدی ندارم ) افرادی مثل شما هستن که با این کاراشون جلوی پیشرفت ایران رو میگیرن. چرا؟ چون همینکه تونستن در همین حد بسازن خودش خیلیه بعدش شماها میان میگین اصلا بازی نسازن بهتره.
همین الکترونیک آرتز که همتون میگین خیلی عالیه مگه اویل بازیی که ساخت چه قدر قوی بود؟ با همون بازیهای دو بعدی آشغال کار خودش رو شروع کرد ولی چون همه تشویقشون می کردند تونستن پیشرفت کنن. ولی ایران اولین بازیی که ساخت یه بازی سه بعدی بود نه دو بعدی و فقط کم لطفی کردن و مرحله ی درست و حسابی نساختن.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
نه من اصلا با mj جان نبودم همون طور هم که گفتم ، منظورم با هیچ بازیسنتریی نیست
من بدبخت اینجا اطلاعاتی ندارم که دیگه کسی بخواد اطلاعاتش از من کمتر باشه!:blushing:
ولی می گم نگاه کنید ملت یا از اون دهاتیان ، که خوشبختانه تو بازیسنتر همچین افرادی پیدا نمیشه ، یا مثل ایشون که (هر چقدر هم که اطلاعات داشته باشن) کنسولی رو که دوست ندارن رو میخرن!
منظورم این بود که ایشون کنسولی رو که ازش خوشش نمیادو خریده به زور! بعد من بدبخت که عاشقشم بهش نمیرسم:(
در کل منظورم با هیچ کس نبود!
راستی آقای nemessis که از ea مثال میزنید!
ببینید من Quest of Persia رو خیلی قبول دارم ، یا hammer engine که همین sepul جان خودمون داره درستش می کنه!
ولی این بازی به قصد کلاهبرداری ساخته شده! اینقدر پول رو به جیب زدن میدونید یعنی چی؟؟؟
QOP به قصد پیشرفت صنعت بازی ایران ساخته شد ولی DIT چی؟
خلاصه که امیدوارم روز به روز صنعت بازی ایران پیشرفت کنه ولی میخوام هزار سال بازی دولتی مثه این ساخته نشه که سرتاپاش کلاهبرداریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر