راز بازی جدید شرکت Square Enix را حدس بزنید. !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد

53345161037550189649.jpg

خوب بعد از شرکت نامکو باندای اینبار نیز نوبت شرکت بزرگ Square Enix است که ما را با یک تیزر جدید منتظر بگذارد . همانطور که مطلع هستید تا یک هفته دیگر همایش بزرگ TGS اغاز میشود و سازندگان بزرگ دنیا عناوین جدید خود را معرفی میکنند . همانطور که در بالا شاهد ان هستید تصویری از سایت اسکوار انیکس گرفته شده است که معلوم نیست چه عنوانی میباشد .

شایان ذکر است دو نام Evil و Angel رو من به شخصه انتخاب کردم چون در سایت مذکور دو ردیف ستون وجود دارد و با نامهای متعدد که شما با انتخاب دو نام به شکل بالا میتوانید حدس بزنید این بازی چه چیزی و یا در چه سبکی و یا چه مفهومی میدهد. بعد از انتخاب شاهد تکان خوردن جداره وسط این دو نام هستید . سایت را در زیر مشاهده میکنید .

سایت شرکت Square Enix http://www.square-enix.co.jp/ofhell/

• Like
Reactions: dani8gb

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
این که فقط میلرزه!!
به نظرم اگر دو کلمه مناسب انتخاب کنی، دیوار برداشته میشه، یعنی برخلاف عکس اول، یحتمل بازی خیر و شر یا فرشته و شیطان نیست

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
32 تا تو هر ستون هست ، دوتا هم ستون داریم ؛ تمام حالات رو بخوایم امتحان کنیم میشه 32 به توان 2 ! کی پایست :D ؟!
من هستم شديدم بيكارم :biggrin1:
من چندتا امتحان كردم كلا هي ميلرزيد تو كاره قرو ايناست همشنون هم متضاد همند.Dead Or Alive هم ميشه زد :biggrin1:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
32 تا تو هر ستون هست ، دوتا هم ستون داریم ؛ تمام حالات رو بخوایم امتحان کنیم میشه 32 به توان 2 ! کی پایست :D ؟!

کیوان اسم منم بنویس :D کلا از این بازی هایی که باید حدس بزنی چی هستن و اینجور کارا خوشم میاد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر