رئیس شرکت سونی : ما تا 4 سال آینده از کنسول پلی‌استیشن 4 پشتیبانی خواهیم کرد

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
رئیس شرکت سونی ، جیم ‌رایان طی مصاحبه‌ی با واحد‌ خبری واشینگتن پست به نکات مهمی چون پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن 4 و عرضه‌ی بازی‌های انحصاری برای رایانه‌های شخصی اشاره کرد، راین ادعا کرد که تعداد کنسول‌های تولیدی پلی‌استیشن 5 از پلی‌استیشن 4 در سال 2013 بیشتر است و سه بازی (Spider Man: Miles Morales, Horizon Forbidden Dawn و Sackboy: A Big Adventure )که به عنوان بازی‌های بین نسلی معرفی شدند. هنوز در درجه‌ی اول برای کنسول نسل بعد ساخته شده‌اند. رئیس شرکت سونی در این باره گفت:

هیچ‌کس نباید از این موضوع نارحت باشد، نسخه‌‌‌های پلی استیشن  5  از اساس برای بهره بردن از خصوصیات این کنسول ساخته شده‌اند و ما یک مسیر بروزرسانی برای کاربران پلی‌استیشن داریم تا بطور رایگان به نسخه‌های پلی‌استیشن 5 دسترسی داشته باشند. این تماماً در مورد داشتن حق انتخاب است. من در مورد این وضعیت خرسندی کامل دارم.

جیم راین به واشینگتن پست گفت که پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن 4 تا چهار سال آینده ادامه خواهد داشت و مدعی شد که 99 درصد عناوین پلی‌استیشن 4  از طریق سازگاری...

Continue reading...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,200
نام
ماکان
حالا با این هورایزن که حسابی گند زدن:-"
ولی بعید میدونم چندان بازی AAA دیگهرای براش عرضه بشه (احتمال GOW هم هست البته:| )
اون 3~4سال بازی های ایندی و این حرفان اکثرا
اصولا منطقی نیست 2022 هم همچنان بازی هاشون رو برای PS4 بدن(همین 2021 هم منطقی نبوده و نیست:| )

هنوز که مشخص نیست گند زدن یا نه:D بزارید اول بازی رو نشون بدن، ببینید باقی بازی ها توان رقابت گرافیکی رو باهاش دارن یا نه، بعد تصمیم میگیریم ببینیم گند زدن یا نه:D

ساپورت PS4 هم یعنی حمایت از یه فن بیس 120 میلیونی که بیشترم میشه. نمیدونم چرا از این حرف جیم رایان انقدر تعجب کردید یا بهش فحش میدید، سونی نمیتونه یه کاره بگه گور بابای PS4 و ولش کنه به امون خدا، اونم در شرایطی که داره ازش پول در میاره و حسابی سود ده هست. پس هم از نظر محتوا ساپورتش میکنن، هم تولید میشه کماکان و شاید کاهش قیمت هم بخوره در آینده نزدیک. الزاما ساپورت به معنای کراس جن بودن انحصاری ها نیست.

من قبلا هم گفتم، سونی از نظر سیاست کلی خیلی مقلد نینتندو هست و تقریبا مشابه اونها کار میکنه، مثل همین سیاست عرضه انحصاری های فرست پارتی بزرگ تو سال اول. نینتندو هم BotW رو هم برای Switch منتشر گرد و هم WiiU، تازه با اینکه WiiU اصلا IB خاصی نداشت. با این حال BotW هم بازی خیلی خفنی بود، هم خوب فروخت، و هم فروش سوییچ رو پوش کرد.

Horizon هم چون بازی بزرگیه میتونه شرایط مشابه رو تکرار کنه. کامل به کیفیت بازی منوطه. میتونه یه کراس جن خیلی خوب باشه و از نظر گرافیکی آوانگارد باشه و موفقیت های شماره اول رو تکرار کنه، میتونه یه کراس جن ضعیف مثل H:I باشه که آبروی کل فرنچایز رو میبره و به اجبار تاخیر میدن بهش. هرچند من مطمعنم کیفیت خوبی خواهد داشت و با نمایش گیم پلی نگرانی ملت از بین میره. همینطور که SM کراس جن که طبق نظریات دوستان از آرت است های نسل قبلی درست شده هم از کل بازی های مثلا نسل بعدی نمایش داده شده جلوتره و جز خود انحصاری های سونی باقی بهش نزدیک هم نمیشن!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
منکه اصلا قصد رفتن به نسل بعد رو حالا حالاها نداشتم :D
تازه دارم Tlou2 رو پلات میکنم
بعدش باید برم روی اون یکی اکانتم باز پلاتش کنم :D
حالا بعد از این شروع میکنم به بازی کردن گوست اونم روی هر 2 اکانتم (نمیدونم چه مرضیه همه بازی ها رو باید روی هر 2 اکانتم بازی کنم!!!)
تازه بعدش اسپایدرمن رو شروع میکنم :D
و بعدش یکی دوتا بازی دیگه رو باید برم
و جالب‌تر اینکه همه اینا روی کنسول Pro م هست که آخرین ورژن رو داره
بعد از همه اینا شروع میکنم روی کنسول Fatم هر چی بازی تا 6.72 هک شده رو بازی میکنم اونم روی هر 2 اکانت
یعنی از زمان هک 5.05 تا الان یک سره دارم بازی میکنم، هنوز حساب کردم 5 سال دیگه هم بازی دارم!! =))
فقط منتظرم برسم به ویچر با زیرنویس فارسی :D
اوه Red Dead 2 یادم رفت

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
هنوز که مشخص نیست گند زدن یا نه:D بزارید اول بازی رو نشون بدن، ببینید باقی بازی ها توان رقابت گرافیکی رو باهاش دارن یا نه، بعد تصمیم میگیریم ببینیم گند زدن یا نه:D

ساپورت PS4 هم یعنی حمایت از یه فن بیس 120 میلیونی که بیشترم میشه. نمیدونم چرا از این حرف جیم رایان انقدر تعجب کردید یا بهش فحش میدید، سونی نمیتونه یه کاره بگه گور بابای PS4 و ولش کنه به امون خدا، اونم در شرایطی که داره ازش پول در میاره و حسابی سود ده هست. پس هم از نظر محتوا ساپورتش میکنن، هم تولید میشه کماکان و شاید کاهش قیمت هم بخوره در آینده نزدیک. الزاما ساپورت به معنای کراس جن بودن انحصاری ها نیست.

من قبلا هم گفتم، سونی از نظر سیاست کلی خیلی مقلد نینتندو هست و تقریبا مشابه اونها کار میکنه، مثل همین سیاست عرضه انحصاری های فرست پارتی بزرگ تو سال اول. نینتندو هم BotW رو هم برای Switch منتشر گرد و هم WiiU، تازه با اینکه WiiU اصلا IB خاصی نداشت. با این حال BotW هم بازی خیلی خفنی بود، هم خوب فروخت، و هم فروش سوییچ رو پوش کرد.

Horizon هم چون بازی بزرگیه میتونه شرایط مشابه رو تکرار کنه. کامل به کیفیت بازی منوطه. میتونه یه کراس جن خیلی خوب باشه و از نظر گرافیکی آوانگارد باشه و موفقیت های شماره اول رو تکرار کنه، میتونه یه کراس جن ضعیف مثل H:I باشه که آبروی کل فرنچایز رو میبره و به اجبار تاخیر میدن بهش. هرچند من مطمعنم کیفیت خوبی خواهد داشت و با نمایش گیم پلی نگرانی ملت از بین میره. همینطور که SM کراس جن که طبق نظریات دوستان از آرت است های نسل قبلی درست شده هم از کل بازی های مثلا نسل بعدی نمایش داده شده جلوتره و جز خود انحصاری های سونی باقی بهش نزدیک هم نمیشن!
از نظر گرافیکی شکی به هورایزن ندارم، همین الان اسپایدی هم پیشرفتش محسوس هست!
ولی هورایزن اگر کاملا نسل بعدی میبود، مطمئنا تغییرات زیادی هم میکرد!(یکیش همین قضیه پرنده سواری، توهم مبارزات هوایی و ... :-" )، فیزیک و تخریب پذیریه بهتر، مبارزات شلوغ تر و ...
ولی الان من کاملا حس میکنم H:FW ، همون H:ZDه با تغییرات خیلی جزئی، احتمالا:-" ببینیم کی خلافش رو ثابت میکنند:|
وگرنه در مورد گرافیک مطمئنم اگر GOW نیاد، مال خود هورایزنه:-"

• Like
Reactions: Outer Heaven

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
خیلی عادی مایکروسافت گفت از نسل قبل پشتیبانی می کنیم
اومدن گفتن ما به تغییر نسل اعتقاد داریم
جوری جو بر علیه مایکروسافت شد که فقط بازی ps2 می سازه و فقط سونی نسل ها رو می فهمه و اصلا مایکروسافت چرا کنسول ساخته و...
الان یه حرف زدن در مورد گیم پس:
که بازیای سونی مناسب این سرویس ها نیستن
الان از این حرف برداشت می شه که پس بازیای مایکروسافت بی ارزشن

از دو حالت خارج نیست یا اصلا در مورد گیم پس توجیح نیستن یا دوباره می‌خوان جو رو برعلیه مایکروسافت کنن
که یکی از یکی بدتره
اگه گیم پس به درد نمی خوره پس چرا کالکشن راه انداختن:-j
چقدر اینا نامردن

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
حالا بعد از این شروع میکنم به بازی کردن گوست اونم روی هر 2 اکانتم (نمیدونم چه مرضیه همه بازی ها رو باید روی هر 2 اکانتم بازی کنم!!!)
بعد از همه اینا شروع میکنم روی کنسول Fatم هر چی بازی تا 6.72 هک شده رو بازی میکنم اونم روی هر 2 اکانت
یعنی از زمان هک 5.05 تا الان یک سره دارم بازی میکنم، هنوز حساب کردم 5 سال دیگه هم بازی دارم!! =))
اوه Red Dead 2 یادم رفت

چه فازیه خب بخوای همه بازیارو هم دوبار پلات کنی هم روی کنسول جیلبریک شده بری . چجوری اصن فرصت میکنی ؟ :D
بی خیال بابا هر موقع تونستی سوار قطار شو برو نسل بعد دیگه . این همه وقت کشی برای چیه ؟

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اوه Red Dead 2 یادم رفت
من اصلا بخوام هم نمیتونم :Dمتوجه هستی چی میخوام بگم.؟:Dنکه نخوام نمی تونم:Dیعنی با این وضع اصلا نمیتونم فکر هم بکنم دربارش:Dمن د ارم بازهای 5 6 سال پیش و دوباره بازی مینکم:Dاصلا وضعی شده ها یه چی میگم یه چی میشنوی:D:Dهروقت بازی Dying light رو 7 بار تموم کردی و بازی کردی حس من رو میفهمی:D:Dدیگه حالم از هرچی زامبی بهم میخوره:D:D

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
من اصلا بخوام هم نمیتونم :Dمتوجه هستی چی میخوام بگم.؟:Dنکه نخوام نمی تونم:Dیعنی با این وضع اصلا نمیتونم فکر هم بکنم دربارش:Dمن د ارم بازهای 5 6 سال پیش و دوباره بازی مینکم:Dاصلا وضعی شده ها یه چی میگم یه چی میشنوی:D:Dهروقت بازی Dying light رو 7 بار تموم کردی و بازی کردی حس من رو میفهمی:D:Dدیگه حالم از هرچی زامبی بهم میخوره:D:D
چرا بازیهایی جدید رو‌نمیخری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر