رئیس جدید THQ اشتیاقی به ساخت Darksiders III ندارد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Jason Rubin رئیس جدید THQ شوق زیادی نسبت به DS III ندارد.
20120524darksiders2.jpg
Rubin در مصاحبه با The Verge اعلام کرد:Vigil ممکن است در اینده کاری غیر از گفتن داستان دو سوار دیگر (ادامه دادن Darksiders ) داشته باشد
او ادامه داد:"DS II بسیار بازی جالبی است ولی من فکر میکنم که میتوان این تیم را در بازی های بسیار جالب دیگری به کار گیرم."
Dark Siders II برای PS3, Xbox 360 و PC در 14 August امسال مننشر میشود؛همچنین نسخه ی Wii U نیز در دست ساخت میباشد.
منبع

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
صرفا جهت اطلاع بگم که این آقا از موسسین ناتی داگ هست و کارگردان بازی هایی مثل سری کراش PS1 و جک و یه صاحب نظر هست و آدمی که خیلی ها واسش احترام قائلن. پس حواستون باشه که از تو کوچه ورنداشتن بیارنش بزارنش رییس THQ :D.
بنده خدا رو گیر آوردن توی بدترین شرایط کمپانی رو دادن دستش:D بعید هم نیست نصف بازی هاش رو فعلا کنار بزاره و بره سراغ چیزی که بفروشه و بتونه کمپانی رو از این فلاکت در بیاره
هرکی بازیساز خوبی هست (یا بهتر در این مورد بگیم بوده) دلیل نمیشه مدیر خوبی ام باشه. تجربه ثابت کرده ناشر/سازنده ی که به اخر خط رسیده; دست و پا زدنش فاید نداره. Midway و Free Radical و .... .
نهایتش مثل Atari چوب حراج میزنه به IP هاش :D.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من تازه خودم رو آماده کرده بودم سوار اون دو سوار دیگه بشم ... :D
آخه چرا وقتی یه بازی این پتانسیل رو کاملا به صورت منطقی داره که ادامه بدنش و طرفدارای زیادی هم داره بعد اونوقت بگن تمومه همینجا!
بر خلاف احسان به نظرم همچین نابغه هم نباید باشی ... چون بیماری و قحطی خودشون شخصیت هایی هستند که داری شخصیتن! یعنی از قبل پرداخته شدن و میشه با یه چهره جدید (که متخصصان امر باید روش کار کنند) بازی رو ادامه داد ...
از لحاظ گیمپلی هم باید المان های مثبت گیمپلی عنوان های قبلی رو نگه دارن و با یکم خلاقیت چیزای جدیدی رو بهش اضافه کنند ...
داستان هم که میتونند طراحی کنند ... اصلا اینا سریال سوپرنچرال رو ببینند تا 10 قسمت دیگه هم ادامه میدنش ... :D

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دوستانی که میگن اون دو سوار دیگه، ساختنشون سخته و سلاح چی می خوان داشته باشن، از همون اول که شماره دوم تایید شد، گفتن دو سوار دیگه هم توش هستند. حتی اسکرین شات هم ازشون هست. بهت Quest هم میدن :

Fury :
6zkx750ma6vpbvzhel.png

Strife :
9ztvqa031alfpv0inwd.jpg

اگر شماره دوم هم خوب فروش بره، قطعاً شماره سومی در کار خواهد بود. 99% هم این Strife شخصیتش باشه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
میگم اینا سوارها رو هم تغییر دادن :D مگه اون دوتا نباید "مریضی" و "قحطی" باشند ؟! توی SN که چهارتا سوار اینا بودن : جنگ ، قحطی ، مریضی و مرگ

از اون جالبتر Four Horsemen یکیشون زنه :D =))

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
میگم اینا سوارها رو هم تغییر دادن :D مگه اون دوتا نباید "مریضی" و "قحطی" باشند ؟! توی SN که چهارتا سوار اینا بودن : جنگ ، قحطی ، مریضی و مرگ

راست میگی اصلا توشون خشم وجود نداشت! جریان چیه؟:-/

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل

از اون جالبتر Four Horsemen یکیشون زنه :D =))

البته دليل نميشه چون يكيشون زنه بهش Horsewoman گفته بشه:d همون Horsemen همشون رو شامل ميشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
البته دليل نميشه چون يكيشون زنه بهش Horsewoman گفته بشه:d همون Horsemen همشون رو شامل ميشه

شاید منظور از Man انسان بوده:D
مثلا Men نوشتن که بشه چهار سوار کار انسان:D

آخه تا جایی که من میدونم اینا همه شون مرد بودن :d اصلا Fury و Strife هم نداشتن :d

War ( جنگ ) ، Death ( مرگ ) ، Pestilence ( طاعون ، مریضی ) ، Famine ( قحطی )

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
البته علی جون تو بازی هم عکسشونو میذاره اگر یادم نرفته باشه.یکیشون هم زن بود.
ولی منم مطمئنم اسم یکیشون قحطی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر