دیوید جف: wii u موفقیت wii را نخواهد داشت

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
درود

20110624wiiu.jpg

خالق عناوینی همچون God of war و twisted metal طی نظراتی که درباره ی WII U داد اظهار کرد که تحولات بازار احتمالا باعث میشود که این کنسول نتواند همانند wii حضور درخشانی در بازار داشته باشد!

وی طی مصاحبه ای با GamingUnion گفت : من فکر نمیکنم که wii u بتواند موفقیتی حتی نزدیک به wii داشته باشد.
به نظر من درصد زیادی از مردم که wii را خریداری کرده اند به آن به چشم یک کنسول بازی نگاه نمیکنند.درصد بسیار زیادی نیز هم اکنون توجه زیادی به گیم ندارند و فکر نمیکنم که تبدیل به یک گیمر شده باشند!
این عده از خریدارن , wii را تجربه کرده و سراغ سرگرمی دیگری رفته اند.چند درصد از این جمعیت تبدیل به یک گیمر واقعی شده اند ؟ به عقیده ی من این جمعیت زیاد نخواهد بود.

جف همچنین معتقد است که در این میان محصولات Apple به یکی از ملزومات تکنولوژی برای کودکان تبدیل شده است و بازار Nintendo را تحت تاثیر خود قرار داده است.
او اضافه کرد : عده ی بسیاری از کودکان هم اکنون خواستار ipod و iphone و ipad هستند و بخشی از مردم که به محصولات تجاری nintendo علاقه نشان میدادند حالا بازی کردن عنواینی مانند Storm in a Teacup بر روی ipad را به mario 3D ترجیح میدهند.

او همچنین افزود : همانطور که اشاره شد دو گروه از مخاطبین wii وجود داشتند که یک عده سراغ سرگرمی دیگری رفته و عده ای به بازی کردن جدی روی آورده و گیمر شده اند و طبعا این عده از گیمر ها سیستم مورد علاقه ی خود را هم اکنون با گرافیک خیره کننده بر روی تلویزیون های سه بعدی خود و وسایل اینچنین در اختیار دارند.

با توجه به حضور طوفانی wii و تحولی که به وجود آورد جف پیش بینی میکند که این موفقیت تکرار نشدنی است اما از نظر او wii u با شکست هم مواجه نخواهد شد.
"من فکر میکنم که wii u به موفقیتی کمتر از wii و حدودا 50% کمتر از آن خواهد رسید"
"و از نظر من در نسل آینده شما wii u را به عنوان کنسول شماره یک نخواهید دید"

منبع

• Like
Reactions: dani8gb

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
چی میشد ادامه ی GOW خودش میساخت اخه TM کجا و GOW کجا هر چند بازم این سری بازی کیفیت خودشو حفظ کرد اما هیچوقت عنوانی در حد نسخه ی یک ساخته نشد. برنامه های نینتندو هم تو این یک سال اخیر در قبال کنسول های جدیدش چه دستی و چه خونگی واقعا ضعیف بوده

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چی میشد ادامه ی GOW خودش میساخت اخه TM کجا و GOW کجا هر چند بازم این سری بازی کیفیت خودشو حفظ کرد اما هیچوقت عنوانی در حد نسخه ی یک ساخته نشد. برنامه های نینتندو هم تو این یک سال اخیر در قبال کنسول های جدیدش چه دستی و چه خونگی واقعا ضعیف بوده

بعد از اون قضیه شکایت از سونی و سری GOW اگه میخواست هم نمیتونست خودش سازنده بازی باشه .

از سونی و جف شکایت شده بود که در سری GOW از یک کتابی .... که اسمش الان یادم نیست کپی برداری کرده (البته یک سری چیز های جزعی و گرنه باید کلی پول میدادن ) بدون اجازه نویسنده کتاب که بعد از اون جف مجبور شد از سری GOW کنار بره .

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
به نظر من هم کنسول اول نمیشه، ولی یه عده ای هم (خصوصا از بچه های همین فروم) دیگه زیادی دست کم می گیرند نینتندو رو!

حمایت بالایی که از طرف سازنده های اصلی گیم از Wii U توی E3 شد خودش یک دلیل برای موفقیت نسبی اش خواهد بود. ضمن این که سیستم شون پتانسیل بالایی داره و بستگی داره Developer ها چقدر ازش استفاده کنند. ولی اون برگ برنده ای که Motion Control توی نسل قبلی براشون داشت، دیگه توی Wii U چیزی با اون ابعاد نداشتند رو کنند.

اون اپل هم اگر یه کم گیمرهای کژوال رو با لگد از دنیای گیم و کنسول بندازه بیرون، همچین بد پدیده ای هم نیست و یه مزایایی داره نسبتا! :mrgreen:

ویلی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
266
فقط یه ترول میتونه درمورد اینده کنسولی که نصف قابلیت هاش مشخص نیست، تاریخ عرضه نداره و ... نظر این طوری بده.
سلام عزیزم خوبی؟
میشه بگی کدوم قابلیت هاش هنوز معلوم نیست؟
چون تا اونجایی که من میدونم این سینی چیز بیشتری نداره .

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
حرفش کاملاً درسته. خنده ی از ته دل هم برای ایده هایی که در این کنسول استفاده کردند کمه!
Wii U = گران قیمت ترین آشغال دنیا :|

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
ساختن یه کنسول در این برهه از زمان و با این سخت افزار نسبتا قدیمی و ضعیف کاملا بی منطقه .... نمیدونم این نینتندو و اون سیاهه گنده(منظورم همون یارو که همیشه تو E3 میاد)چه فکری کردن؟؟؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ساختن یه کنسول در این برهه از زمان و با این سخت افزار نسبتا قدیمی و ضعیف کاملا بی منطقه .... نمیدونم این نینتندو و اون سیاهه گنده(منظورم همون یارو که همیشه تو E3 میاد)چه فکری کردن؟؟؟
نینتندو با توجه به احتیاجات فنهاش کنسول میسازه نه برای سر و صدا کردن. عملا GC رو با شکلی جدید به عنوان کنسول نسل بعد به فروش رسوند. هرچیزی که مارک Nintendo رو داشته باشه فروش میکنه.
از طرفی خودش یکی از بهترین سازندگان و ناشران این صنعت هست و عناوین فوق العاده ی مثل Zelda و Mario و Star Fox و Metroid داره + حمایت همه جانبه ناشرانی مثل Ubisoft و EA.
بازی سازان خلاقی مثل سودا 51 میتونن این کنسول رو به یک پلتفرمر رویائی برای گیمرها تبدیل کنن.

پ.ن. یکی از اشتباهاتی که توی این نسل کردم، دوری کردن از !!W بود.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
حرفش کاملاً درسته. خنده ی از ته دل هم برای ایده هایی که در این کنسول استفاده کردند کمه!
Wii U = گران قیمت ترین آشغال دنیا :|

اِ قیمتش هم پس اعلام شد . اطلاعات شما فوق العادس !
---------
جناب دیوید جف هم باید به جای اظهار نظر درباره کنسولی که فقط چار تا عکس ازش موجوده برن و به بازی سازی مشغول بشن . اینجوری کمتر مورد تمسخر هم قرار میگیرن

• Like
Reactions: Fratos

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
اِ قیمتش هم پس اعلام شد . اطلاعات شما فوق العادس !
---------
جناب دیوید جف هم باید به جای اظهار نظر درباره کنسولی که فقط چار تا عکس ازش موجوده برن و به بازی سازی مشغول بشن . اینجوری کمتر مورد تمسخر هم قرار میگیرن
یک ریال هم برای یک آشغال زیاده وقتی قراره قیمتی روی یک آشغال گذاشته شه پس اون آشغال گرونه... .
اطلاعات بیشتر خواستی بگو خصوصی بهت بدم.
راستی !!! همین مونده شما برای دیوید جف تعیین تکلیف کنید!!!

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
فقط یه ترول میتونه درمورد اینده کنسولی که نصف قابلیت هاش مشخص نیست، تاریخ عرضه نداره و ... نظر این طوری بده.

نه اشتباه نکن ترول شمایی
نینتندو تمام اطلاعات کنسول رو برای سازنده ها میفرسته تا اگر تمایل داشتن براش بازی بسازن
فکر کنم بدونی ایشون یه بازیسازه مستقل و برای هرکی بخواد بازی می سازه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نه اشتباه نکن ترول شمایی
نینتندو تمام اطلاعات کنسول رو برای سازنده ها میفرسته تا اگر تمایل داشتن براش بازی بسازن
فکر کنم بدونی ایشون یه بازیسازه مستقل و برای هرکی بخواد بازی می سازه
یعنی نینتندو Dev Kit ها رو برای استودیوهای first party سونی فرستاده؟
درضمن شایسته شما نیست واسه یه احمق دروغ مثل دیود جوفی اخطار بگیری.

• Like
Reactions: Miesam

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر