دیالوگ های فلسفی و تاثیر گذار در بازی ها

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
“It's not the end of the world, but you can see it from here
adam jensen
I can't keep running away. I have to face the truth - accept responsibility.
chris redfield

requaste in pache or rest in peace
ezio aditore

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
چند تا دیالوگ از Shadows of The Damned می ذارم بخندیم! :d
توی بازی به اولین غول می رسیم. یه صدای گوش خراشی میاد.....

Johnson:It sounds like a cat having s*e*x with a Harmonica
صداش مثل صدای یه گربه ست که داره با یه ساز دهنی *** می کنه ! =))

دومین غول بازی که قلب خودشو در میاره(!) و مd یخوره...
Johnson: This Demon Is an absolute Lunatic!
Garia: Maybe He's mom didn't Hug Him or He played too much Video Games!
جانسون: این Demon ـه واقعا دیوونه ست!
گارسیا: شاید مامانش بغلش نکرده یا زیاد بازی کامپیوتری بازی کرده! =))

پائولا جلوی چشم گارسیا تیکه تیکه می شه...
Johnson: From H*ttie to Hamburger....Just like that
این دیگه قابل ترجمه نیست دوستان! :d

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
چند تا دیالوگ از Shadows of The Damned می ذارم بخندیم! :d
توی بازی به اولین غول می رسیم. یه صدای گوش خراشی میاد.....

Johnson:It sounds like a cat having s*e*x with a Harmonica
صداش مثل صدای یه گربه ست که داره با یه ساز دهنی *** می کنه ! =))

دومین غول بازی که قلب خودشو در میاره(!) و مd یخوره...
Johnson: This Demon Is an absolute Lunatic!
Garia: Maybe He's mom didn't Hug Him or He played too much Video Games!
جانسون: این Demon ـه واقعا دیوونه ست!
گارسیا: شاید مامانش بغلش نکرده یا زیاد بازی کامپیوتری بازی کرده! =))

پائولا جلوی چشم گارسیا تیکه تیکه می شه...
Johnson: From H*ttie to Hamburger....Just like that
این دیگه قابل ترجمه نیست دوستان! :d
میگم اون سومی قابل ترجمه نیست حالا قابل تفسیر هست؟!:d
ممنون خیلی جملات خنده داری بودند!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
میگم اون سومی قابل ترجمه نیست حالا قابل تفسیر هست؟!:d
ممنون خیلی جملات خنده داری بودند!

تفسیرش می کنم!:d

پائولا رو که مستحضرید یک عدد h0ttie هستن! بعد ایشون جلوی چشم گارسیا تیکه تیکه می شن. جانسون چون قبلا خودش تو جهنم بوده، تیکه تیکه شده ی پائولا براش جذاب تره و اونو به همبرگر تشبیه می کنه! (فکر کنم تفسیرش از خود جمله پیچیده تر شد! ترجمه می کردم بهتر بود!=)) )

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
عاشق این جملات اسنیک در متال گیر 4 ام: من یک قهرمان نیستم نبودم و نخواهم بود من فقط یه ادمکش پیرم. جنگ تغییر کرده و ...
و جمله معروف اتزیو : در ارامش قرار بگیر.

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
بچه ها واسه عوض کردن جو تو کراش ماشینی CTR اگه با گرکه میرفتید و به یه جایی می خوردید با لحن خاصی می گفت « نا برده رنج گنج میسر نمیشودـ»
no pain no gain

---------- نوشته در 06:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:10 PM ارسال شده بود ----------

تاپیک ول شده ها...

حیف تاپیک به این رله ای نیست که اینجوری سوت و کور شده...

خودم چراغ 114 رو روشن می کنم....

بچه ها توی قسمتی از بازی Silent Hill 3 جایی که Heather با Vincent برخورد می کنه، Vincent جمله ی عجیبی به Heather میگه که وقتی شنیدم، مو به تنم سیخ شد... براتون میذارمش...

البته قبلش اینم بگم که این جمله رو با دیدن پُست دوستم Devil Girl تو تاپیک Silent Hill به یادش افتادم... قبلش عذرخواهی میکنم به خاطر سرق ادبی

Vincent به Heather گفت:
Are u sure that you are killing MONSTERS...? Maybe they are HUMANS and in your vision they appear as MONSTERS

مطمئنی اینایی که میکشیشون هیولا هستند...؟ شاید اونها انسان باشند و به چشم تو هیولا به نظر بیان...

WOWWWWW
وقتی اینو شنیدم به واقع به خودم لرزیدم... بازی هم طوری با ذهنم بازی کرده بود که واقعاً حالم بد شد...

واقعا درست میگی این بازی جو عجیبی داشت و حال منم بد کرد!

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
این جمله توی تبلیغ بازی یاکوزا 4 بود نمیدونم کسی شنیده یا نه::d
- these guys are so tough they don't even use umberella اینا انقدر سرسختن که حتی چترم استفاده نمیکنن ( اون صحنه داشت توش بارون میومد و همه چتر به دست بودن=)))

جمله بازی از مکس پین : هرچی میخواین راجع به ما آمریکایی بگین ولی ما کاپیتالیسم رو میفهمیم شما یه کالا میخری و بهشم میرسی فکر کنم این عوضیا هم سفارش یه کچل عصبی و چاق رو داده بودن

king gamer

کاربر سایت
Aug 30, 2009
43
نام
moslem
تو بازي ASURA'S WRATH ديالوگ‌هاي جالبي ردوبدل ميشه، يكيشو كه باحاله اينجا مينويسم:

اونجا كه AUGUSE با اسورا تو رودخانه بخار نشسته بودن،AUGUSE به اسورا ميگه كه "زندگي تنها جنگيدن ، نوشيدن و خوابيدن با يك زن زيبا است" بعد از اين هم AUGUSE هر سه‌ي اينارو براي اسورا فراهم ميكنه :d
شرمنده زياد فلسفي نبود ولي الان يه دفعه‌اي به خاطرم اومد :d

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
توی بازی dragon age : originsوقتی که archdemon توسط hero of ferelden کشته میشه و blight تموم میشه . sten خطاب به hero of ferelden میگه : بقیه به تو میگن قهرمان . من تا حالا این کلمه رو نشنیده بودم ولی فک کنم به کسی که به بقیه کمک کنه و جون بقیه رو نجات بده بگن .

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خب من دوباره شروع کردم به بازی کردن Max Payne 3. دیالوگ ها و مونولوگ های مکس واقعا شاهکار هستن. چند تا نمونه:

“I was a dumb American in a place where dumb Americans were less popular than the clap.”
““Sao Paulo is like Bagdad with G-strings”
Do you think a pile of shit feels popular because it’s surrounded by flies?
“When you’re stuck in a foreign country and don’t know the words for “reverse charges” and you’re in some lonely skin joint in the middle of some poor slum and just had every last cent robbed from you and you call yourself a bodyguard then you know you’re a loser.
“I’d been sitting at the bar for three hours, or five hours depending on the way you looked at things.”
“The way I see it there’s two types of people, those who spend their lives trying to build a future and those who spend their lives trying to rebuild the past. For too long I’d be stuck in between, hidden in the dark. What was I really doing walking in there with my bad haircut and ridiculous shirt?

لعنتی ها واقعا بعضیاشون واقعا دل آدم رو به درد میارن!
پ.ن: شرمنده اگه ترجمه نکردم. بعضی جمله ها ترجمه نشن بهتره، اون تاثیرشون رو از دست میدن.:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر