دیالوگ فارسی در Smackdown VS RAW 2007!!!

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
وای خیلی باحاله مثل اینکه از این به بعد ایرانی صحبت کردن هم واسه Game Developera داره یه سوژه میشه! توی یکی از کات شنسا بود که یکدفه دیدم EDGE شروع کرد ایرانی حرف زدن خیلی با حال بود بازم دمشون گرم که فکر ما هم بودن این یکی از شاهکارهای THQ هستش اگه ندارین حتما یدونه بگیرین....خوش باشین:p

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
ايول!
ديگه تو كدوم بازي ديدي developerها فارسي صحبت كنن؟

حالت خوبه عزیز...ببین منظورم charactere بازی بود رفیق اگه یه خورده به مخت فشار بیاری می فهمی که همه اون کارها و افکتها کاره developere نهHave Fun! character

HellBoy

کاربر سایت
Feb 26, 2006
246
من نشینیدم که Edge فارسی صحبت کنه!!!
دوستم میگه داشته با جان سینا میرفته که یهو خسرو دیاوری بهش ای مبل میزنه میگه :
منو تو امشب میکشیم ته بیگ شوووووو؟؟؟؟!!!!!!
حالا نمیدونم راسته دروغه؟چیه!!!!

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
راسته! منم خودم دیدم وشنیدم خسرو دیواری(!) با یه لهجه تابلو که معلوم بود ایرانی نیست بهم مسیج زد که من وتو و یه دو سه تا خر دیگه سر وته بیگ شو رو هم میاریم و از این جور شرر وورها:)

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
وقتی یه بار با شخصیتتون(هر کی که میخواد باشه بجز Diva & Legends ) مسابقات RAW و Smack Down رو برای اولین بار تموم کردین بازی رو ادامه بدین تا دوباره برگردین به Smack Down بعد از چند مسابقه 3 نفر از الاغ ترین کشتی گیرها (کارلیتو-چاوو گوررو-خسرو دیواری) میان بهت میگن که بیا بیگ شو رو بزنیم! بین همون مسابقات هست که اون مسیج رو بهت میدن

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
بله کاملا واقعیت داره و اگه دوست دارین بیشتر persian حرف زدن رو ببینید با Triple H
career mode برید تقریبا نیمه های راه یه چندتا cut scence میبینید که زیاد ایرونی صحبت می کنن good luck gamers

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
من با رندی" سیسون رو بازی میکردم که اج اومد و به فارسی با رندی صحبت کرد و بعد بوقی من اومد و طرف اج رو گرفت و گفت "من بوقی من هستم اومدم تو رو بگیرم"(خیلی مسخره بود نه؟ )
از نقاط ضعف بازی هم تکراری بودن نسبی خط داستانی بازی هست هم raw تکراری هست هم smack

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر