دو Kinect Bundles جدید برای ژاپن

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
مایکروسافت اعلام کرده است که در ماه آینده در کشور ژاپن دو باندل جدید کینکت را عرضه خواهد کرد و هم چنین قیمت های آن را نیز اعلام نموده است.
large.jpg

در تاریخ 13th October مایکروسافت باندل 4 گیگابایتی کنسول و کینکت به قیمت ¥29,800 ین که برابر با $388 دلار است و همچنین نسخه 250GB کنسول و کینکت به ارزش ¥39,800 ین که برابر است با $519 را عرضه خواهد کرد و همچنین همراه این باندل ها نسخه هایی از بازی Kinect Adventures, Your Shape: Fitness Evolved و به همراه اکانت 3 ماه طلایی لایو را ارایه میدهد.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
مایکروسافت بی نوا به هر دری میزنه تا این کنسولش و حسگر حرکتیش رو به ژاپنی‌ها غالب کنه، ولی ژاپنی‌ها اهمیتی نمیدند، کم فروش ترین کنسول تو بازار ژاپن همین ‍XBOX هست.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
مایکروسافت بی نوا به هر دری میزنه تا این کنسولش و حسگر حرکتیش رو به ژاپنی‌ها غالب کنه، ولی ژاپنی‌ها اهمیتی نمیدند، کم فروش ترین کنسول تو بازار ژاپن همین ‍XBOX هست.

اره واقعا که منم موندم ماکرو از دست این ژاپنی ها زبون نفهم چی میکشه

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
اره واقعا که منم موندم ماکرو از دست این ژاپنی ها زبون نفهم چی میکشه
41513490881031059493.gif

زبون نفهم؟ فعلن همون زبون نفهما مملکتشون بمباران اتمی هم شه یه هفته بعد میکنن مث اولش. به ملت خودشونم حال میدن، نه مث من و تو بگن لنگش کن و خودمون از کمترین توانایی های فردی ، اجتماعی هم برخوردار نباشیم.

• Like
Reactions: m.rad

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من واقعا در عجب این کشور ژاپن هستم شما نگاه کن آمریکا فیلم میسازه تو ژاپن پرطرفدار میشه و میفروشه-خواننده ها آمریکایی تو ژاپن خیلی محبوب هستند.آمریکا هواپیما میسازه ژاپن میخره فقط من موندم چرا این X360 تو ژاپن عین آدم نمیفروشه :d
ولی ماکروسافت آخر تو ژاپن راه پیدا میکنه این نسل نشد نسل دیگه پشت هر شکستی پیروزی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر