دو وسیله به قیمت پیشنهادی

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
سلام دوستان دو تا وسیله زیر موجودن که چود دیدم دیگه به کارم نمیان و دارن خاک میخورن گذاشتمشون واسه :

1 - یک عدد فرمان مخصوص PC و PS2 که کابلش به PS2 وصل میشه و تو جعبش یه تبدیل به یو اس بی هم بود که به راحتی به PC هم متصل میشه .

فرمون رو خودم چند وقت پیش آکبند گرفتم و جعبشم موجوده حتی کیسه های تو جعبشم موندن و دفترچش :d .

هیچ عیب و ایرادی نداره و چون دیگه کلا به کارم نمیاد ترجیح میدم بفروشمش تا غذای موریانه ها و باکتریا بشه :d

جنسشم نمیدونم چیه و قیمتشم تو بازار الان بین 45 تا 50 تومن در نوسانه . ;)

عکس فرمان .

2 - یه اسپیکر microfire مدل X-9600 که اینو پارسال رو سیستمم گرفتم و خیلی ازش راضی بودم تا اینکه سرو کله برو بچ زلزله فامیل پیداشون شد :d نمیدونم این زلزله ها چیکارش کردن که زدن یه آی سیشو سوزوندن . بعد از یه هفته بردم تعمیر کنم یارو گفت ای سیش اینجا نیست و باید خیلی علاف شی میخوای برات درست کنم خلاصه با کلی تعریف و تمجید راضیم کرد که براش ولوم بزاره ولی وقتی ولوم گذاشت دیگه هیچ کدوم از کلید هاش کار نکردن و فقط از کلید پاور روشن و خاموش میشه و از اون ولوم هم کم و زیاد . ولی هرکی بخره مطمئنا میشه درستش کرد چون اینجا قطعش نبود تو شهرای دیگه که هست .

این رو هم خودم آکبند خریدم و به دلیل خشم طبیعت ( زلزله ) این بلا سرش اومد :d

جعبش کاملا سالم موجوده و کنترل هم داره که همه چیش به خریدار محترم داده میشه شاید خواست تعمیرش کنه .

اینم بگم که درسته این مشکلو داره ولی صداش نه تنها کم نشده بلکه زیاد هم شده خدا شاهده نمیدونم چیکارش کرده یارو :d

قیمتشم دستم نیست پس دیگه همه چیش به عهده خودتون .

از ولوم هم براتو عکس میزارم که نگید خدایا این چه صیغه ایه :d:-o

عکس ولوم که پشت اسپیکره ( دقت کنید که ولوم همون چیز اضافه پشته اسپیکره که کلا با رخ اسپیکر فرق داره :d )

عکس از اسپیکر و باند هاش

توضیحات

دوستان من شهرستانم و یه جاییم که تا حالا همشهری پیدا نکردم تو انجمن بنابر امکان معامله حضوری نیست و تنها روش معامله روش پستیه که بدیهیه که هزینه پست با خریداره محترمه .

هر دو تا وسیله به بالا ترین پیشنهاد فروخته میشن و میتونید قیمت هاتونو هم اینجا بزارید هم برام پ.خ کنید .

با افراد اسپمر برخورد میشه پس خواهشا اسپم ندید تا میونمون شکراب نشه اگرم دیدید طاقت نمیارید به جای اینکه حرف الکی بزنید یه آپ بنویسید و خلاص . :d اگه زیادی اسپم مشاهده بشه

مجبورم تاپیکو قفل کنم که اصلا خوشم نمیاد پس منو مجبور به انجام کاری که دوست ندارم وادار نکنید
:(

در مورد اعتبار هم با افراد زیادی معامله داشتم و اگه بیان اینجا بگن خیلی لطف کردن و اگرم نیان من یوزرشونو به خریدار میدم تا ازشون سوال کنه بنا بر این اول پرداخت هزینه کامل بعد ارسال . ;)

بیشتر از اینم دیگه توضیح بدم کلا هنگ خواهید کرد پس کافیه خودمم خسته شدم از بس تایپ کردم :d

Attachments

• 16102011043.jpg
    16102011043.jpg
    76.6 KB · مشاهده: 9
  • 16102011045.jpg
    16102011045.jpg
    48.1 KB · مشاهده: 11
  • 16102011051.jpg
    16102011051.jpg
    81.7 KB · مشاهده: 19
آخرین ویرایش:

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
Rating - 0%
0   0   0
سلام منم با مصطفی معامله پستی داشتم...بچه خوب و قابل اطمینانیه...من ضمانتش میکنم(یکی میخواد ضمانت خودمو بکنه);) شوخی کردم...
در کل قابل اعتماده خیالتون راحت

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
سلام منم با مصطفی معامله پستی داشتم...بچه خوب و قابل اطمینانیه...من ضمانتش میکنم(یکی میخواد ضمانت خودمو بکنه);) شوخی کردم...
در کل قابل اعتماده خیالتون راحت
نوکرتم مسعود عزیز نظر لطفته .
آپ

• Like
Reactions: taker-sos

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر