دو نفر دیگر از کارکنان ناتی داگ از این استودیو جدا شدند و به Infinity Ward پیوستند

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
89kczqvk9lw3xpg62b09.png

امروز نیز طی خبری که به تازگی منتشر شده ، Taylor Kurosaki طراح مکالمات وJacob Minkoff طراح ارشد این استودیو خوش نام از ناتی داگ جدا شده و به استودیو Infinity Ward سازنده Call of Duty پیوسته اند.

Jacob Minkoff در این خصوص در حساب توئیتر خود نوشته است"یک شغل جدید! من به عنوان طراح اصلی در Infinity Ward به استخدام در آمدم. عاشق استودیو ناتی داگ هستم و دیگر طاقت صبر کردن برای تجربه بازیUncharted 4 را ندارم .(تعریف از این بازی) من خوشحال هستم که با تیم با استعداد Infinity Ward کار میکنم."

اما Taylor Kurosaki که از سال 1995 با بازی Crash Bandicoot کار خود در ناتی داگ را اغاز کرد در این خصوص میگوید:" خوشحال هستم به شما اطلاع دهم که در استودیو Infinity Ward استخدام شدم. من در این استودیو طراح ارشد مکالمات بوده و از این که با دوست عزیزم Jacob در این استودیو همکار میباشم بسیار خوشنودم."

اخرین ساخته استودیو Infinity Ward بازی Call of Duty: Ghosts بوده و هنوز مشخص نشده که آیا در اینده این استودیو شماره بعدی از سری بازی های Call of Duty را خواهد ساخت یا خیر. متذکر شوم استودیو ناتی داگ نیز هم اکنون در حال توسعه قسمت چهارم از سری بازی های موفق Uncharted میباشد که قرار است به صورت انحصاری برای پلتفرم PS4 عرضه گردد.
منبع

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
به زودی نیل و بروس ناتی داگ را به مقصد ناکجااباد ترک خواهند کرد :|
Jacob گفته بود بازنشسته شدم اخه. چی شد؟
ولی کاره این jacob خیلی درسته و میتونه خیلی کمک کنه به iw

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ماشاالله بچه ها همشون، خدای اطلاعات هستنا.
سه تا تایپک در این مورد چه زود زده شد!! همه هم میدونن که وقتی تایپک مربوط به ND باشه، بازدید زیاد میشه واس همین سریع بسیج ميشن که اطلاع رسانی کنن
دمتون گرم!! :d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
فردا لایسنس کرای انجین رو هم از کرایتک بد بخت میخره اونجا دیگه گرافیک کال او دوتی که میسازه دیدنیه :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یکی یکی دارن میرن خو. چه خبره تو این سگ ناقلا؟ :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مدتی میشود که اعضای کلیدی استودیو ناتی داگ یکی پس از دیگیری به دلایل نا معلوم از این استودیو جدا شده و به استودیو های دیگر بازی سازی میپیوندند.
1. این تیکه از خبر رو من توی منبعی که گذاشتین پیدا نکردم.
2. منبعی که گذاشتین خیلی خیلی متفاوت تر از نوشته های شماست.

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
توی همه جای دنیا و در همه استدیو ها هر چند ماه یکبار چند نفر از افراد استدیو میرن و چند نفر دیگه جای خالیشونو میگیرن. نمیدونم این چه گیریه که یکسره تبادل نیرو های ناتی داگ و کلا استیدو های سونی بر سر زبون هاست ؟

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
دو تا از بهترین های ND . واقعا حیف شد.(البته JM قبلا جدا شده بود)
فقط کاش یک روز مشخص بشه در فوریه/مارس امسال چه تصمیمات احمقانه ای در قبال استودیوهای داخلی بخش SCEA گرقته شد که هنوز داریم تبعاتش رو در استوذیوهای بزرگی مثل Santa Monica و ND می بینیم.

آخرین ویرایش:

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
یکی پس از دیگری؟اونم به دلایل نامعلوم؟ بیخیال...

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
وااااای ناتی داگ داره از هم میپاشه !!!؟؟؟ :(( :|

خوب لا اقل اون تلنت هایی هم که استخدام میشن تو ناتی داگ رو هم اینجوری دست جمعی تاپیک بزنین بهش :D

آخرین ویرایش:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
اگه میدونستم قراره از ناتی داگ برن بلک تاسک رو بهشون پیشنهاد میکردم 8->

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دوستان بنده خندا منظوری نداشته اینجوری سریع جبهه میگرید :|

@aiat-gamer
عزیز به اعصابت مسلط باش چرا باهمه دعوا داری اخه :|:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر