دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,591
نام
محمد
با عرض ارادت به John Marston ولی دیگه وقتش بره یه کم استراحت کنه و اجازه بده عمو مکس ماموریت نیمه تمامش رو به اتمام برسونه >:d< :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اي جانم اولين نفر به عنوان كسي كه با متالگير 4 و 1 زندگي كرده به اسنيك راي دادم
بقيه رو هم بازي كردم ولي از 1 و 4 بيشتر خوشم اومد

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
مطمئنم طرفدارای اسنیک تو هیچ مسابقه ای اینقدر استرس بهشون وارد نشه!
حتی فینال ...
به هر حال فکر می کنم اسنیک هم دیگه اینجا به آخر خط برسه ...
البته بتمن هم حذف شه من به هیچ وجه ناراحت نمیشم چون کسی که بیشتر رای بیاره میره فینال و یه جمله کلیشه ای که برد و باخت ارزش یه کاراکتری رو نه میبره بالا و نه میاره پایین ...
همونطور که لوکاس کین اصلا تو نظرسنجی حظور نداشت ولی برای من یکی از بهترین شخصیت های گیمیه ...
الان منتظر نتیجه مکس و جان هم هستیم ولی احتمال خیلی زیاد مکس ببره ...

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
فک کن بتمن بره فینال ! :d رسما دنیای گیم نابود میشه :d تا همینجا هم که اومده مایه ی تاسفه , جلوتر از این بره من دیگه به صحت این نظر سنجی شک میکنم ... :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من كه داشتم اركام سيتي رو بازي ميكردم هر لحظه اش داشتم بالا ميوردم كلا بزور بازيو تموم كردم :-&
پايانشم كه واقعا:-&8-|

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
من كه داشتم اركام سيتي رو بازي ميكردم هر لحظه اش داشتم بالا ميوردم كلا بزور بازيو تموم كردم
:-&
دوستان دیگه بی انصافی نکنن:d!به شخصه B:AC رو GOTY پارسال میدونم!(با اینکه فن سونیم و دلباخته آنچارتد:|:d)

ویرایش:دوستان بتمن کاراکتر گیم،قبول!فقط اینقدر از فیلمش عکس نزارید!

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
فک کن بتمن بره فینال ! :d رسما دنیای گیم نابود میشه :d تا همینجا هم که اومده مایه ی تاسفه , جلوتر از این بره من دیگه به صحت این نظر سنجی شک میکنم ... :d
چقدر شما به فکر نابودی دنیای گیم هستین! :|
بابا یکم به دیگران و نظراتشون احترام بذارید ... احترام به نظرات دیگران احترام به خودتونه ...
والا ما هم اسنیک رو دوست داریم و بره بالا خوشحال هم هستیم ولی یه عده تعصب بیش از حد دارن ... یعنی کسی که به غیر کاراکتر مورد نظر ما رای بده فلانه!
انشالله که شما اینطوری نیستین ..

من كه داشتم اركام سيتي رو بازي ميكردم هر لحظه اش داشتم بالا ميوردم كلا بزور بازيو تموم كردم :-&
پايانشم كه واقعا:-&8-|
نظر شخصیه و کاملا محترم ولی 99% این بازی رو شاهکار میدونند و تعداد زیادی من جمله خودم براشون بهترین بازی سال قبله ...

دوستان دیگه بی انصافی نکنن:d!به شخصه B:AC رو GOTY پارسال میدونم!(با اینکه فن سونیم و دلباخته آنچارتد:|:d)

ویرایش:دوستان بتمن کاراکتر گیم،قبول!فقط اینقدر از فیلمش عکس نزارید!
واقعا ممنون به خاطر این نظر کاملا منطقی ...
منم از طرفدارای بتمن خواهش می کنم که از فیلماش عکس نذارن!
من اگه بتمن حضور ضعیفی توی گیم داشت قطعا به خاطر فیلماش بهش رای نمیدادم چون مقوله این دو کاملا از هم جدا است ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر