دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
"... و نعمت های خود شامل MSG، Thief و Splinter Cell را بر شما نازل کردیم و در آن ها نشانه هایی قرار دادیم برای قومی که می اندیشد تا شاید رستگار شوید. همانا شرم بر کامیونیتی که در آن الطیر بیشتر از سم فیشر رای بیاورد." - سوره Stealth - آیه اول

39285009070596684833.jpg

Irving Lambert: Fisher, you don't even exist. You won't get any medals for this.
Sam Fisher: Medals won't help me sleep at night.

کلا تو کار فتوا دادن هستی سینا :| !

کتاب فیشر مجید و فیشر کریم رو تو ابدا کردی :| !

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
باورم نمیشه جیل صعود نکرد. :|
واقعا پرایس بیشتر رای اورد؟! :|
====================
این بار هم به ریمن رای میدم، با این که همه ی اعضای این گروه رو دوست دارم، اما چون می دونم ریمن حذف میشه به اون رای میدم! :D

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ببینم چی کار می کنیدا :D
ناروتو رو از این گروه هم بیارین بالا شیرینی پیش من دارین :D

پ.ن: این گروه هر 8 نفر شانس صعود دارن. فکر کنم به جز نفر اول که خیلی رای هاش فاصله داره بقیه رای های نزدیکی به هم بیارن :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
من نمیدونم چطور میتونید به رای دادن به ویتو حتی فکر کنید :|:|
آخه یه نکته ی مثبت از شخصیت پردازی این یارو به من بگید دلم نسوزه حداقل:|:D از اول تا آخر بازی کوچکترین واکنش احساسی تو رفتارش ندیدیم. تو جنگ بود احساسش همون بود، اومد تو مافیا بازم همون بود، آدم میکشت بازم همون بود، خبر مرگ مادرشو بهش دادن کوچکترین تغییری نکرد، رفیقشو کشتن بازم تغییری نکرد.
خیار شور جای اون بود بهتر احساساتش رو بروز میداد.
روزی که بفهمم دلیل محبوبیت این شخصیت برا یه عده چیه یک قدم به رستگار شدن نزدیک تر میشم :D

البته بهنام فن PS3 من نمیدونم شما از یک عضو گروه مافیایی که بسیار هم سختی دیده چه انتظاری داری میخوای واسه مرگ رفیقش مجلس ختم بگیره؟
اتفاقا به نظر من نقطه عطف مافیا 2 داستانش و یکی از نکته های بارزش شخصیت پردازشی بود و به خوبی نتونسته هر شخصیت رو با با حال و فضای
بازی مچ کنه. اگر بخوایم از این دید نگاه کنیم خیلی ها حتی کریتوس هم زیر بار انتقاد میره !

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من نمیدونم چطور میتونید به رای دادن به ویتو حتی فکر کنید :|:|
آخه یه نکته ی مثبت از شخصیت پردازی این یارو به من بگید دلم نسوزه حداقل:|:D از اول تا آخر بازی کوچکترین واکنش احساسی تو رفتارش ندیدیم. تو جنگ بود احساسش همون بود، اومد تو مافیا بازم همون بود، آدم میکشت بازم همون بود، خبر مرگ مادرشو بهش دادن کوچکترین تغییری نکرد، رفیقشو کشتن بازم تغییری نکرد.
خیار شور جای اون بود بهتر احساساتش رو بروز میداد.
روزی که بفهمم دلیل محبوبیت این شخصیت برا یه عده چیه یک قدم به رستگار شدن نزدیک تر میشم :D
خوب عزیز من چندتا تیکه از شخصیت پردازی ویتو رو بهت می گم شاید رستگار بشی!
البته چند جای دیگه هم گفتم که شخصیت ویتو جای کار خیلی بیشتری داشت که این برمیگرده به کارگردانی نسبتا ضعیف مافیا 2 که نتونسته بود شخصیت اصلی رو اونطور که باید تو گیم پیاده کنه! جو شخصیت پردازی بهتری نسبت به ویتو داشت و کلا شخصیت های فرعی بازی هم خوب پرداخته شده بودن فقط انتظار می رفت ویتو خیلی بهتر پرداخته شه آخه شخصیت اصلی بازی بود!
خوب ویتو اسکالته یه شخصیت سنگین، سر به زیر، خانواده دوست و با وفا بود. کسی که دوست نداشت زیاد تو چشم باشه ... شخصیت نسبتا خشکی داشت و زیاد دنبال خوش گذارنی نبود! حتی نتونسته بود با هیچ دختری ارتباط برقرار کنه و تو بازی هم به وضوح میدیدیم که میل چندانی به دخترها نداره.
برعکس بسیار خانواده دوست و غیرتی بود .. به خاطر اینکه به خواهرش کوچکترین توهینی نشه دهن اون طلبکارشون رو آسفالت کرد هرچند شاید عواقب بدی میداشت!
حاظر شد دست به خطرناک ترین کارها بزنه تا بلکه بتونه بدهی هایی که مادر و خواهرش بالا آورده بودن پرداخت کنه.
به قدری خواهرش رو دوست داشت که وقتی فهمید دامادشون اون رو اذیت می کنه رفت و یه درس حسابی بهش داد. هر چند که خواهرش التماس کرد که این کار رو نکنه ولی غیرتش اجازه نمیداد ..
نسبت به رفقای خود بسیار وفادار بود و هیچگاه بهشون خیانت نکرد. با اینکه چند سالی رو در زندان سپری کرد ولی هیچکدوم از دوستانش رو لو نداد.
بعد اینکه فهمید پدرش به دست افراد اون باند مافیایی کشته شده تسلیم نشد و تا سر حد مرگ باهاشون جنگید ...
حرف زیاد دارم راجع به شخصیتی مثل ویتو .. شما از یه MadMan نباید انتظار احساسات بیهوده رو داشته باشین .. یه سری اخلاقیات خاص دارن این نوع انسان ها. به نظرم شخصیت ویتو منساب بود ولی باز هم می گم که جای کار بیشتری داشت ولی در کل خوب بود ...

vito_scaletta.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر