دومین اپیزود از انیمه Halo Legends عرضه شد

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
halolegends.jpg

دومین اپیزود از Halo Legends روی Halo Waypoint ( سیستمی که برای اعلام اخبار مربوط به فرانچایز Halo طراحی شده ) برای اولین بار به نمایش در اومده و به مدت یک روز برای مشترکان Gold و Silver مجانی هست !

منبع

اپیزد اول هم اومده بود که انگار هیچ کس ...

اما نکته ای که هست اینه که من یک تیکه از اپیزود اول رو دیدم و خیلی ازش خوشم اومد ! بخصوص که در صحنه آخرش نشون داد که زیر کلاه یک اسپارتان چجور صورتهایی رو میشه تصور کرد ! دلم سوخت ! :((

ویرایش : هر کس خواست لینک دانلود رو تو پست سوم گذاشتم ! دوست دارم متحیر شین ! :D

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من یه بار یه انیمیشن از هیلو دیدما!(فکر کنم HALO WARS بود!)فقط شنیده بودم که دمو های بازی رو چسبودن به هم و FAKE هست!میگم حالا این انیمه هست یا انیمیشن؟بعد شرکت سازنده هش مایکروسافته؟!میشه چند تا Screenshot از بازی بذارین؟!:D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
من یه بار یه انیمیشن از هیلو دیدما!(فکر کنم HALO WARS بود!)فقط شنیده بودم که دمو های بازی رو چسبودن به هم و FAKE هست!میگم حالا این انیمه هست یا انیمیشن؟بعد شرکت سازنده هش مایکروسافته؟!میشه چند تا Screenshot از بازی بذارین؟!:D

Halo Legends یک انیمه 7 قسمتی هست ! و این لینکی که گذاشتم برای اپیزود اول همین مجموعه هست ! و ربطی به سایر دموی بازی و ... نداره ! من هم متاسفانه زیاد دنبال انیمه نبودم و خودمم دنبال کسی هستم که از این چیز ها سر در بیاره ! :biggrin1:

یک لینک دیگه هم هست که تحلیل اپیزود اول هست ! نمیدونم بگیرمش یا نه ! :confused: ( چرت بود )

فکر میکنم این لینک دانلود اپیزود اول باشه ! خودم دارم دانلود میکنم اگه درست بود تو همین پست اعلام میکنم ! :D

ویرایش : لینکش درست بود و الان دارم اپیزود اول رو میبینم ! زبان انگلیسی و کیفیتش هم معمولیه ولی عالی نیست ! پیشنهاد میکنم کسایی که میتونن بگیرنش !!

لینک دانلود اپیزود اول

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
وقتی صورت اسپارتان رو دیدم کف کردم ! ولی چه جوری میشه اینقدر قد اون بشر بلند باشه ؟؟؟ 2 برابر odst ها بود :d

خب دیگه ! برخی ها هستن که هم مونث هستن و هم قدهای بلند دارن ! و هم خوشگل هستن ! این یه نمونش (+16 ) !! :biggrin1: البته زیاد هم خوشگل نیست !! ولی واسه این قد و هیکل کمیاب میزنه ! فک کنم این خانومه هم میتونست اسپارتان بشه ! شاید هم نوه ، نویره و ... هاش بتونن بشن !! :-"

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
خب دیگه ! برخی ها هستن که هم مونث هستن و هم قدهای بلند دارن ! و هم خوشگل هستن ! این یه نمونش (+16 ) !! :biggrin1: البته زیاد هم خوشگل نیست !! ولی واسه این قد و هیکل کمیاب میزنه ! فک کنم این خانومه هم میتونست اسپارتان بشه ! شاید هم نوه ، نویره و ... هاش بتونن بشن !! :-"
اخه محسن جان اسپارتان ها که یکی 2 تا نیست :d خیلی اند ! این خانومه هم باید زنده نگهش دارند تا اون موقع ازش استفاده کنند :d راستی شاید مستر چیف هم زن باشه خدا رو چه دیدین :-":d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
قسمت دومش لینک دانلود نداره؟؟

توي Gametrailers هست و مربوط ميشه به يه زوج كاوننت كه سبك انيمه اش هم كمي متفاوت هست ( خبري از اسپارتانها و ... نيست ) حال و هواي سامورايي ها رو هم داره ! من دانلود كردم و بدم نيومد ! در كل ميتونيد با بخش ديگه دنياي هيلو آنشا بشيد ! البته اگر آشنا نباشيد !:biggrin1:

بخش اول قسمت دوم
بخش دوم قسمت دوم

http://www.gametrailers.com/user-movie/halo-legends-the-duel/335106

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
کسی زیر نویس انگلیسی رو نداره!؟ قسمت اولش گرفتم! ولی اصلا حال نمیده ما که همیجوری نمیفهمیدیم دیگه بدون زیر نویس ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر