دوست دارید Devil May Cry 5 چگونه باشد ؟

کدام شخصیت 4 DeviL May Cry ؟

• Nero

رای‌ها: 17 33.3%
  • Dante

رای‌ها: 30 58.8%
  • Credo

رای‌ها: 0 0.0%
  • Trish

رای‌ها: 1 2.0%
  • Lady

رای‌ها: 3 5.9%
  • Kyrie

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    51

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
منم شدیداً با کشته شدن نرو در بازی موافقم ... دوست دارم فقط هم با دانته بشه بازی کرد ... دانته هم شکل خودش رو همونطوری که تو 4ـش داشت حفظ کنه ...

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من دوست دارم نرو دانترو بکشه:)نه اینطوری بد میشه :(اصلا ولش کن بزار زنده بمونه گناه داره:laughing:
دوست دارم اون قدرت دستی که نرو داشت بازم تو نسخه ی جدید باشه
اگه تو نسخه ی جدید snipe هم بزارن که خیلی عالی میشه:p:laughing:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
چون به نظر من یه کپی کامل از دانته بود.(حرکاتی که انجام می داد و حرف هایی که می زد - البته منظورم حرکات تکنیکی نیست - )

از لحاظ ظاهری قبول دارم کپی از دانتست ولی از نظر شخصیت زمین تا اسمون با دانته فرق داره و اصلا میشه گفت اخلاقشون مخالف همه دانته اهل مسخره بازیه و شوخ طبعه ولی نرو با شخصیت مغرورش باعث شده خیلی ها که طرفدار دویل نبودن طرفدار این بازی بشن
به کسایی که از نرو بدشون میاد و میخوان بمیره توصیه میکنم اون دموی اوایل بازی رو دوباره ببین و کتک خوردن دانته رو دوباره تماشا کنن:)(شوخی)
البته منم موافقم که دانته بهتره یه ذره سنگین تر بشه و هرچی میشه نزنه زیر خنده

یک سرسوزن A.I + چند قطره خون
شما اگه روی درجه دویل هانتر به بالاتر بازی کنی و همه ی مدهای بازیرو تجربه کنی انواع AI رو توی این بازی میتونی ببینی :)
خون هم فکر بدی نیست ولی همون ارب/خون سنتی dmcیه چیز دیگست امیدورام اربهای رنگی دیگه هم به بازی اضافه بشه ......

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
از لحاظ ظاهری قبول دارم کپی از دانتست ولی از نظر شخصیت زمین تا اسمون با دانته فرق داره و اصلا میشه گفت اخلاقشون مخالف همه دانته اهل مسخره بازیه و شوخ طبعه ولی نرو با شخصیت مغرورش باعث شده خیلی ها که طرفدار دویل نبودن طرفدار این بازی بشن
به کسایی که از نرو بدشون میاد و میخوان بمیره توصیه میکنم اون دموی اوایل بازی رو دوباره ببین و کتک خوردن دانته رو دوباره تماشا کنن:)(شوخی)
البته منم موافقم که دانته بهتره یه ذره سنگین تر بشه و هرچی میشه نزنه زیر خنده
شاید همه تعجب کنند ولی من بیشتر با نرو حال کردم:biggrin1:
خدایی یک جاهایی سنگین و مغرور و جالب بود!

ALMAS PERSIA

کاربر سایت
Dec 7, 2008
33
save کردن بازی خیلی مزخرف بود:mad:خیلی اذیت کننده بود:evil:خودتون میدونید دیگه منظورم چیه
اگه تو نسخه ی pcش دوربین با ماوس باشه خیلی عااااااااااااااااااااااالیه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
save کردن بازی خیلی مزخرف بود:mad:خیلی اذیت کننده بود:evil:خودتون میدونید دیگه منظورم چیه
نکته جالبی یادم اومد! در مراحل ابتدایی دوربین بسیار نا امید کننده بود در حدی که می خواستم بی خیال بازی بشم...! دوربین هم باید درست بشه و یک جاهایی قابل تغییر باشه...!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی

نکته جالبی یادم اومد! در مراحل ابتدایی دوربین بسیار نا امید کننده بود در حدی که می خواستم بی خیال بازی بشم...! دوربین هم باید درست بشه و یک جاهایی قابل تغییر باشه...!

با هردوتون موافقم;)
بعضی جاها اگه دوربین قابل تغییر باشه اونم با ماوس خیلی خوب میشه

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
به چه نكته ريز و دقيقي اشاره كردي ايول سيو بازي افتضاح بود اعصاب ادم خط و خشي ميشد:evil::sick:
قبول دارم كه دوربين د اوايل ضعيف بود ولي انقدر هم كه بازي رو بيخيال شي نبود خدايي
در ضمن يكم رو قابليت هاي نرو كار بشه مثلا بيشتر از يه اصلحه داشته باشه و اون نيروي شيطاني شمشير نرو هم قوي تر بشه خيلي بهتره
ولي خدايي دانته خوشتيپ تر از نرو بود:love:

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
با هردوتون موافقم;)
بعضی جاها اگه دوربین قابل تغییر باشه اونم با ماوس خیلی خوب میشه
اتفاقا دوربینش خیلی جالب بود اصلا همین دوربینشه که بازی های از این دست متفاوتش میکنه یجورایی منو یاد اویل 3:love: مینداخت.
نمسیس کجاییییییی!!!!

ALMAS PERSIA

کاربر سایت
Dec 7, 2008
33
به چه نكته ريز و دقيقي اشاره كردي ايول سيو بازي افتضاح بود اعصاب ادم خط و خشي ميشد:evil::sick:
میدونید چرا اینو گفتم؟؟؟!!!
اخه یه روز تو یکی ار مراحل به زور خودمو کشتم تا به غول مرحله(اخر بازی)برسم ولی برام یه کاری پیش اومد نتونستم ادامه بدم :(و مجبور شدم از اول اون مرحله رو برم:(

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
البته به نظر من اون صحنه رو برای اینکه بازیکنان جدید DMC با نرو حال کنند گذاشتن.اون صحنه برای طرفداران قدیمی بازی از فحش هم بدتر بود.وقتی اون صحنه ها رو می دیدم هر چی لعنت(بخونید فحش) بود به سازنده ها فرستادم.

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
save کردنش که خوب بود...بعد از هر مرحله...عادلانه هست...:-"
اگه میخواین وسط بازی بزنین و save بشه که تا حالا فکر نکنم بوده و فکرم نکنم بشه...
دوربینشم که مشکلی نداشت...:-"
گیم پلی اش هم تغییر نکنه فقط اکشنش رو وحشیانه تر و سریع تر و حیجانی تر بکنن:biggrin1: دشمنا به جای اینکه سگ جون باشن یکم فرض بشن و مثل ماست یک جا نمونن...عوضش تعدادشون در یک جا این قدر زیاد نباشه ولی زود به زود بیان...محیط بازی رو هم یک تغییر اساسی میخواد و فکر کنم بکنه.
با نظر این رفیقمون sony-tj هم موافقم...البته اولش که اون صحنه رو دیدم و بعد با نرو بازی کردیم به شدت قلبم میزد یه جورایی حالی رو پیدا کرده بودم که تو dmc 3 برای اولین بار تو مرحله ی 10 بود فکر کنم که ورجیل دانته رو کشته بود...هرچی هم که جلو تر میرفتم نا امید تر و خشک تر میشدم...تا اینکنه رسیدم به مرحله ی 12 که یه شک بزرگ هم اونجا بهم وارد شد...:biggrin1:
خوش باشین:smile:

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان شما ها چرا به خون این نرو بدبخت تشنه هستید.:biggrin1: میخواید به سازنده ها بگیم یک دوئل برای این دو تا شخصیت راه بندازن هر کی زنده موند بره تو دویل 5:biggrin1: من که میگم نرو میبره و بعد ورجیل به انتقام خون برادر از دست رفته خود به پا میخیزد:eek: اگه میخواین بقیه سناریو شماره 5 رو هم بگم. اگه بگم کیفش از بین میره بزارین بازی بیاد:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر