دنیای بازی دیجیتال ( DBD )

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
امروز هم مجله و دی بی دی منتشر شدند و لیست محتویات شماره ی 37 دی بی دی به شرح زیر است:
PC Games
Sam & Max: The Devil's Playhouse Episode 1: The Penal zone
Shatter
New Super Mario Bros (DS)s
Bang Attack (Wii) s
Jurassic Park
PSP Games
2010 FIFA World Cup South Africa
DS Games
AGAIN
Iron Man 2
Super Mario 64 DS
Mobile Games
Iron Man 2
Splinter Cell:Conviction
Super Mario Bros 3 in 1
بازی های قدیمی مخصوص Nintendo 64 هست.
patch: Dragon Age Origins v1.03 , Need For Speed:Shift v1.02
و...

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
از وقتي كه من نميام تاپيك خوابيده!:cheesygri
(شوخي)
همچین شوخی هم نبود
به نظر من بهتره DBD‌ را به بعضی از بچه‌های فروم معرفی کنیم
این طوری هم این جا شلوغ تر می‌شه و هم فروش دی‌بی‌دی بیش‌تر میشه که شاید باعث بشه سال دیگه گرون نشه:biggrin1:

• Like
Reactions: alisantori

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
شماره ی 38 دی بی دی دیروز منتشر شد. بنده هم میخواستم همون دیروز لیست محتویاتو بنویسم، اما سایت برام بالا نمیومد. به هر حال این هم لیست محتویات اصلی شماره ی 38:
Full PC Games:
The Misadventures of P.B Winterbottom
Teenage Mutant Ninja Turtles ( که متاسفانه Rip شده هست.)
Chess Challenge و Kung Fu Funk برای Wii
The Jungle Book
PSP Games:
Shepherd's Crossing
What Did I Do To Deserve This, My Lord 2
DS Games:
How To Train your Dragon
Picross 3D
Runaway: A Twist Of Fate
Mobile Games:
3D Brick Breaker Revolution 2
2010 FIFA World Cup South Africa
Prince Of Persia: The Forgotton Sands
بازیهای قدیمی برای کنسول Neo-Geo هست.
تریلرها: APB, Call of Duty: Black Ops, F.E.A.R 3, Little Big Planet 2, Red Dead Redemption و ...
Patch: Splinter Cell Conviction v 1.02
این شماره پرونده هم نداره.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
کسی درباره‌ی این جمله نظری نداره؟
اتفاقا هدف بنده از زدن این تاپیک این بود که اعضای بازی سنتر با DBD آشنا بشن و این محتویات DBD هم که نوشته میشه، برای کسایی که DBD رو میخرن، نیست. چون میدانم این اشخاص قبل از اینکه بیان توی این تاپیک، DBD رو خریدن یا اصلا محتویات DBD براشون مهم نیست و هر شماره که بیاد، میخرن و کاری ندارن که چی توشه. این محتویات برای کسایی هست که DBD رو نمیخرن و برای اینه که بیان توی این تاپیک و محتویات هر شماره رو ببینن تا اگه خوششون اومد و دیدن به دردشون میخوره، برن DBD رو بخرن. منتها تنها کاری که باید بکنن، اینه که بیان توی این تاپیک و اگه نخواستن بیان و تاپیک رو ندیدن، دیگه دست ما نیست. و ما نمیتونیم مثلا به تک تک اعضای انجمن PM بدیم و درباره ی DBD و این تاپیک تبلیغ کنیم.
دوست عزیز،ممنون از شما به خاطر این که به فکر پشتیبانی از DBD هستی. ولی این وظیفه ی خود دنیای بازی هست که با تبلیغات مناسب و ارائه دادن محتویات خوب، مشتری جذب کنه و ما فقط در حد یک مشتری میتونیم اونها رو حمایت کنیم. ( یعنی خودمون بخریمش و تا جای ممکن به اطرافیانمون هم توصیه کنیم.)
با تشکر.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
اتفاقا هدف بنده از زدن این تاپیک این بود که اعضای بازی سنتر با DBD آشنا بشن و این محتویات DBD هم که نوشته میشه، برای کسایی که DBD رو میخرن، نیست. چون میدانم این اشخاص قبل از اینکه بیان توی این تاپیک، DBD رو خریدن یا اصلا محتویات DBD براشون مهم نیست و هر شماره که بیاد، میخرن و کاری ندارن که چی توشه. این محتویات برای کسایی هست که DBD رو نمیخرن و برای اینه که بیان توی این تاپیک و محتویات هر شماره رو ببینن تا اگه خوششون اومد و دیدن به دردشون میخوره، برن DBD رو بخرن. منتها تنها کاری که باید بکنن، اینه که بیان توی این تاپیک و اگه نخواستن بیان و تاپیک رو ندیدن، دیگه دست ما نیست. و ما نمیتونیم مثلا به تک تک اعضای انجمن PM بدیم و درباره ی DBD و این تاپیک تبلیغ کنیم.
دوست عزیز،ممنون از شما به خاطر این که به فکر پشتیبانی از DBD هستی. ولی این وظیفه ی خود دنیای بازی هست که با تبلیغات مناسب و ارائه دادن محتویات خوب، مشتری جذب کنه و ما فقط در حد یک مشتری میتونیم اونها رو حمایت کنیم. ( یعنی خودمون بخریمش و تا جای ممکن به اطرافیانمون هم توصیه کنیم.)
با تشکر.

منظور من از معرفی DBD معرفی مستقیم نیست
مثلا توی یکی از تاپیک‌های بخش پی‌سی یه لینک دانلود زده بودند برای یه بازی معمایی
من گفتم این بازی توی فلان دی‌بی‌دی هستش
بعدش یه نفر پ.خ زده بود که دی‌بی‌دی چی هست و از کجا می‌شه تهیش کرد
منم براش توضیح دادم
منظور من یه چیزی توی این مایه‌ها بود

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
درودی دوباره ...

این The Misadventures of P.B Winterbottom چجوریاس؟
متاسفانه بازی برای بنده دائما Crash میکرد و نتونستم زیاد بازی کنم، ولی یه بازی معماییه که توش باید در نقش اصلی بازی آقای Winterbottom کیک جمع کرد که این شخصیت، قابلیت کپی کردن از خودشم داره و مثل اینکه باید به کمک هم معماها رو حل کنن. در کل فکر میکنم برای تنوع بازی خوبی باشه. نقد بازی توی این شماره ی دنیای بازی هست که راجع به بازی توضیح هم داده.

منظور من از معرفی DBD معرفی مستقیم نیست
مثلا توی یکی از تاپیک‌های بخش پی‌سی یه لینک دانلود زده بودند برای یه بازی معمایی
من گفتم این بازی توی فلان دی‌بی‌دی هستش
بعدش یه نفر پ.خ زده بود که دی‌بی‌دی چی هست و از کجا می‌شه تهیش کرد
منم براش توضیح دادم
منظور من یه چیزی توی این مایه‌ها بود
آها متوجه شدم. از این نظر کاملا موافقم. بنده هم اگه همچین موردی ببینم، سعی میکنم به اون شخص DBD رو معرفی کنم. منتها تا حالا به این موردها برخورد نکردم.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
دوستان شماره جدید نیومده اونجا؟
این شماره دیگه مال E3 هست دیگه؟؟
شماره ی جدید DBD اومده و بنده خریدمش. اگه منظورتون تریلرهای DBD هست، این شماره مخصوص E3 نیست تا جایی که دیدم.

این هم لیست محتویات شماره ی 39 دی بی دی:
ّFull PC Games
Rocket Night
Sam And Max Episode 302 : The Tomb Of Sammun-Mak
Street Fighter EX2
Robin Hood : The Return of Richard برای Wii
Bomberman
PSP Games
Prince Of Persia: The Forgotten Sands
DS Games
Beat City
Dementium 2
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Mobile Games
Robin Hood: The Movie game
Shrek Forever After
Split-Second Velocity
بخش کنسولهای قدیمی برای Amiga هست.
تریلرها: Bulletstorm,Crysis 2, Deus Ex: Human revolution , Red Faction Armageddon, Singularity و ...
Patch: Metro 2033 Update 1
این شماره، پرونده نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر