دموی Cod4 و نظرات شما

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
سلام

دموی این بازی میهج هم بیرون اومد. در حجم 1.32 گیگابایت. من که خیلی خوشم اومد. فقط یک کم کوتاه بود. 10 الی 15 دقیقه.

شما چی؟
فیزیک و گرافیک عالی بود. هوش مصنوعی هم جای کار بیشتر داره. ولی همینجوری هم خیلی عالیه.

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
من همین الان دانلودش تموم شد.

سیستم من :
CPU : 3500 Athlon amd
Ram : 1 Gig
VGA : 6600

بازی خیلی روان اجرا شد اصلا فکر نمی کردم اینطوری اجرا شه :eek:

Kenshiro

کاربر سایت
Oct 13, 2007
10
نام
آرش
چی چی چی رو نظر بدید . من هم لینک دانلودش رو می خام. اگه می شه . :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

ajjadesa

کاربر سایت
Jun 10, 2006
82
نام
sajjad
انقدر تاپیک داره این COD 4 ادم نمی دونه تو کدوم بزنه من دمو را گرفتم بازی کردم خیلی گرافیک خوبی داره تازه به نظرم گرافیک نهایی بازی نیست چون تو نسخه دمو گرافیک اخرین درجش نرمال هست!! و خبریhigh نیست

2003010483547587146_rs.jpg

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
آره من هم تعجب کردم. چند تا از آپشن ها تا نرمال فقط داشت. :confused:

nima_009

کاربر سایت
Jun 10, 2008
3
نام
nima
cod 4 option

tamami optionha dar in bazi be graphic card e shoma rapt dare har chi ghodratesh bishtar geraphic e behtari taze dar ghesmate cheats anvaee vojod dare ke noe geraphic e bazi ra taghyir midahad masalan rangha ra betar va por ghodrat tar neshon mide age dar morede ghesmati soale dashtid begid rasti chera in ghadr tarafdaraye cod 4 kame!!!:cool:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
tamami optionha dar in bazi be graphic card e shoma rapt dare har chi ghodratesh bishtar geraphic e behtari taze dar ghesmate cheats anvaee vojod dare ke noe geraphic e bazi ra taghyir midahad masalan rangha ra betar va por ghodrat tar neshon mide age dar morede ghesmati soale dashtid begid rasti chera in ghadr tarafdaraye cod 4 kame!!!:cool:
حاجی تاپیک برای 8 ماه پیش هست که دموی COD4 اومده ! خدایی چطوری اینا رو از زیر خاک میکشین بیرون من نمیفهمم !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر