دلایل Arkane برای ادامه دادن داستان امیلی در Dishonored 2

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
dishonored_2_a.jpg

«دیس‌آنرد 2» قرار است راوی داستان یکی از مهم ترین شخصیت فرعی های نسخه اول یعنی «امیلی کالدوین» بعنوان شخصیت اصلی باشد. در ادامه با بازیسنتر همراه باشید.

البته لازم به ذکر است که بازیکنان می‌توانند در دیس‌آنرد 2 از بین کاراکتر اصلی شماره اول یعنی « کوروو آتانو» و امیلی کالدوین یکی را برای پیشروی داستان انتخاب کنند.

مطمئنا طرفداران این بازی امیلی کالدوین، دختر 10 ساله ملکه، که در برابر چشمانش مادرش به قتل رسید را می‌شناسند. امیلی ابتدا توسط کوروو نجات پیدا کرد و سپس توسط او بزرگ شد، کوروو او را به مانند دخترش بزرگ کرد در نتیجه او خصوصیات رفتاری او را به ارث برده است.

طی یک پخش زنده در E3 2015 مدیر استدیو Arkane، «هاروی اسمیت» چنین عنوان کرد که عکس العمل طرفداران و بازیکنان نسخه اول به امیلی یکی از مهمترین دلایل آن‌ها برای انتخاب او بعنوان کاراکتر اصلی این شماره بوده است:
«تعداد بسیار زیادی از طرفداران نسخه اول پیش من اومدند و گفتند که اون لحظه از بازی که ما به اتاق امیلی میریم و اون نقاشی رو در اتاقش می‌بینیم و می‌فهمیم که اون بچه چجوری ما رو نگاه می‌کنه که مسئله رو حل می‌کنیم باعث شد نحوه بازی کردنمون رو تغییر بدیم!»

در ادامه:
« یه چیز جادویی در رابطه با این بچه از همون ابتدا وجود داشت.زمانی که ساخت دیس‌آنرد 1 را به اتمام رساندیم از همان موقع نظرتمان را برای ادامه داستان امیلی بیان کردیم. اون وقتی بزرگ میشه چه شخصیتی پیدا می‌کنه، چطور ملکه‌ای میشه و همانطور که در بازی متوجه می‌شوید چطور یاغی می‌شود.»

در یوتیوب استدیو Arkane ویدیویی را تحت عنوان «امیلی کالدوین چه کسی است؟» را منتشر کرده که پیشنهاد می‌کنیم مشاهده کنید.

دیس‌آنرد 2 در سال 2016 برای پلتفرم های PC، PS4 و Xbox One عرضه می‌شود.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خیلی هم خوشحالم من، فقط این قضیه plot hole ایجاد میکنه از اینرو که آخر Dishonoured کاراکتر تا آخر زمان مرگش (اونطوری که من داستانو تموم کردم) به عنوان همراه امیلی باقی میمونه و ازش یه ملکه فوق العاده میسازه......الان چرا امیلی Assassin شده؟ :d

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
"دیس انرد" ؟
چند دفعه اینو خوندم تا فهمیدم منظور نویسنده چیه ؟!:d
خیلی هم خوشحالم من، فقط این قضیه plot hole ایجاد میکنه از اینرو که آخر Dishonoured کاراکتر تا آخر زمان مرگش (اونطوری که من داستانو تموم کردم) به عنوان همراه امیلی باقی میمونه و ازش یه ملکه فوق العاده میسازه......الان چرا امیلی Assassin شده؟
فک کنم این بستگی به میزان chaos تو بازی داست که این اتفاق بیفته یا نه .
ولی با فرض این که ملکه هم شده باشه plot hole نیست چون ممکنه بعدا طی یک سری اتفاقات تبدیل به assassin شده باشه ، هنوز که چیزی معلوم نیست.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خیلی هم خوشحالم من، فقط این قضیه plot hole ایجاد میکنه از اینرو که آخر Dishonoured کاراکتر تا آخر زمان مرگش (اونطوری که من داستانو تموم کردم) به عنوان همراه امیلی باقی میمونه و ازش یه ملکه فوق العاده میسازه......الان چرا امیلی Assassin شده؟ :d

تا اونجایی که یادمه بازی پایان های متفاوت و زیادی بر حسب نحوه بازی کردن بازیکن داشت. تو یکی از پایان ها که جز پایان های بد بازی هم حساب میشه کوروو میمیره و امیلی جانشینش میشه.

البته فکر کنم اگه کسی بخواد خود کوروو رو برای قسمت دوم انتخاب کنه از پایان خوب بازی که کوروو زنده میمونه و امیلی ملکه میشه شروع میشه. البته اینا احتمالات منه :D

آخرین ویرایش:

Falcone

کاربر سایت
Jun 16, 2015
16
من بار دوم تا جايی كه ميتونستم سعی كردم با بی نظمی پايين بازی رو به پايان رسوندم، اما ضمن اينكه كوروو و اميلی رو كنار هم بر تخت فرمانروايی نشون داد، ولی بعدش باز هم اميلی كنار قبر كوروو مشاهده شد:|
در كل بازی پايان هاي زيادی داشت و خيلی مرموز بود:d اين outsider هم هر كاری ميكردی باز ايراد ميگرفت :دي

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تا اونجایی که یادمه بازی پایان های متفاوت و زیادی بر حسب نحوه بازی کردن بازیکن داشت. تو یکی از پایان ها که جز پایان های بد بازی هم حساب میشه کوروو میمیره و امیلی جانشینش میشه.

البته فکر کنم اگه کسی بخواد خود کوروو رو برای قسمت دوم انتخاب کنه از پایان خوب بازی که کوروو زنده میمونه و امیلی ملکه میشه شروع میشه. البته اینا احتمالات منه :D

شماره اول پایان های زیادی نداشتا :|
بازی کلا سه تا پایان داشت :p

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اخه من کلا دوبار بازی رو تموم کردم و هر دوبار هم پایان خوب رو دیدم! بخاطر همین بقیه پایان ها رو نمیدونم.

یکی از پایانهاش اینه که کوروو درجه Chaosــش بالا هست شهر آشوب هست ولی هنوز آدم خوبیه
یکی دیگه از پایاناش اینه که درجه chaosــش بالاست و اینقد همه آدم مهمای بازی رو به کشتن داده که پیش مردم هم منفور شده. اون وقت همون شخصی که با قایق میارتت ولت میکنه و میره و با شلیک چند تا گلوله به آسمون آدم های طاعون زده رو به سمت تو میکشه تا تورو هم به کشتن بده

Falcone

کاربر سایت
Jun 16, 2015
16
یکی از پایانهاش اینه که کوروو درجه Chaosــش بالا هست شهر آشوب هست ولی هنوز آدم خوبیه
یکی دیگه از پایاناش اینه که درجه chaosــش بالاست و اینقد همه آدم مهمای بازی رو به کشتن داده که پیش مردم هم منفور شده. اون وقت همون شخصی که با قایق میارتت ولت میکنه و میره و با شلیک چند تا گلوله به آسمون آدم های طاعون زده رو به سمت تو میکشه تا تورو هم به کشتن بده
انتخاب هايی كه ميكنی به علاوه ی درجه ی بی نظمی، صحنه ی پايانی بازی رو به 9 حالت مختلف تغيير ميده (ضمن اينكه توی روند مرحله آخر هم تاثير ميذاره)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
انتخاب هايی كه ميكنی به علاوه ی درجه ی بی نظمی، صحنه ی پايانی بازی رو به 9 حالت مختلف تغيير ميده (ضمن اينكه توی روند مرحله آخر هم تاثير ميذاره)

پایان های اصلیه بازی منظورمه
که کلا سه پایان اصلی داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر