در گرفتن اچیومنتِ ... مشکل دارم!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,555
نام
امیر
با تشکر از برهان و احمدرضا اچیومنت کشور را گرفتم. ولی برهان جان یک سوال:

در مورد باشگاه در چه حالتی legend می شویم. دقیقا شرایطش چیه؟

من با مسی رفتم ولی کاپیتان نتونستم بشم!!! چه برسه به legend ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
با تشکر از برهان و احمدرضا اچیومنت کشور را گرفتم. ولی برهان جان یک سوال:

من با مسی رفتم ولی کاپیتان نتونستم بشم!!! چه برسه به legend ...
خواهش می کن امیر زحمت خودت بود. ببین تو باید تمام کارهایی که بهت گفته رو انجام بدی و با اقتدار قهرمان بشی تا بعد از دو فصل Legend بشی. من وسط فصل اول کاپیت تیمم شدم. باید همین حدودها این اتفاق بیفته;)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
من تمام combo ها رو که لیستش رو گزاشته بودن تو تاپیک اچیومنت پرنس رو انجام دادم اما نمیدونم چرا بعضی هاش تو لیست combo هام نمیره برای همین هم برام باز نمیشه تروفیش(ببخشید اینجا پست میدم آخه تو مبحث ps3 همچین تاپیکی نیست )

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
همه چیز بستگی به امتیازها و عملکرد بازیکنت در پایان بازی داره ، یعنی ممکنه اگر امتیازاتی که میگیری 9 یا بالاتر باشه خیلی زودتر هم به این Rank برسی ولی Normalــش اینه که آخر فصل دوم برسی به این درجه.

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
سلام
کسی میدونه secret اچیومنت های این بازی چیا هستش ؟
من یه دونشو گرفتم اونم این که توی منیجر مود 5 تا بازی هیچ کارتی نگیری 40 G میده بقیشو نمیدونم چیاس.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سلام
کسی میدونه secret اچیومنت های این بازی چیا هستش ؟
من یه دونشو گرفتم اونم این که توی منیجر مود 5 تا بازی هیچ کارتی نگیری 40 G میده بقیشو نمیدونم چیاس.
با رفتن به لینک زیر میتونی لیست اچیومنت های Secret بازی رو ببینی:
http://www.xbox360achievements.org/game/fifa-09/achievements/
این رو هم بگم اون اچیومنتی که شما گرفتی فقط مختص MangerMode نیست و تو تمام بخش ها میتونی بگیریش.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام کسی بازی kong fu panda 1000GS کرده ؟؟
من این آچومنت ها رو نمی دونم چجوری بگیرم لطفا راهناییم کنید
1:Strongest Warrior
2:Ultimate Dragon Warrior
3:
Make it through an entire level without getting hit.
4:Invincible
5:Master Of All
6:
Panda Stumble Warrior
همه رو گرفتم فقط اینا موندن لطفا یه کمک کوچولو بکنید
با تشکر

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام کسی بازی kong fu panda 1000GS کرده ؟؟
من این آچومنت ها رو نمی دونم چجوری بگیرم لطفا راهناییم کنید
1:Strongest Warrior
2:Ultimate Dragon Warrior
3:
Make it through an entire level without getting hit.
4:Invincible
5:Master Of All
6:
Panda Stumble Warrior
همه رو گرفتم فقط اینا موندن لطفا یه کمک کوچولو بکنید
با تشکر
من خودم بازی نکردم و احتمالا بعضی جاهاش اشتباه باشه، منم فقط ترجمشو می نویسم.

Strongest Warrior :

همانند Fastest Warrior باید 5 تا یا بییشتر ضربه سنگین بزنی، با دکمه Y

Ultimate Dragon Warrior :
باید تمام آپگریدها از جمله (حالا نمیدونم لباسه چیه) Custume ها رو بخرید. اگر با پایان بازی دیدسکه کافی ندارید مرحله 10 جایی که باید تله های در رو از بین ببرید را تکرار کنید اما در ها رو از بین نبرید! بعد تا میتوانید دشمن ها را با ضربات سریع از بین ببرید.

Make it through an entire level without getting hit
:
یه مرحله را بدون ضربه دیدن به پایان برسایند. این کار اگر بازی را تموم کرده باشین و اچیومنت Ultimate Dragon Warrior را نیز گرفته باشین براتون راحت خواهد بود. این کار رو توی مرحله تمرینی (level 3) انجام دهید. برای اینکه ضربه نبینید از ضربه های ground pound استفاده کنید. تنها جایی که برایتان کمی مشکل ساز خواهد بود مرحله آخر تایم تریال یعنی رد شدن از تیغه هاست.

Invincible:
یک مرحله را بدون مردن به پایان برسانید. اگر به هر دیلیلی مردید بازی را از آخرین چک پوینت آغاز کنید

.Panda Stumble Warrior:
همانند اچیو اول همین توضیحات آسونه. فقط به داخل یه دسته از دشمنا برید و با زدن دکمه B پنج ضربه را پشت سر هم وارد کنید.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
البته فردین جان ترجمه مطلب را گذاشتن اما چون من این اچیومنت ها را گرفتم یک توضیح:
Strongest Warrior :
همانند Fastest Warrior باید 5 تا یا بییشتر ضربه سنگین بزنی، با دکمه
فقط کافیه یک 5 ضرب با Y بزنی

Ultimate Dragon Warrior :
باید تمام آپگریدها از جمله (حالا نمیدونم لباسه چیه) Custume ها رو بخرید. اگر با پایان بازی دیدسکه کافی ندارید مرحله 10 جایی که باید تله های در رو از بین ببرید را تکرار کنید اما در ها رو از بین نبرید! بعد تا میتوانید دشمن ها را با ضربات سریع از بین ببرید
دقیقا همانطور که توضیح داده شد باید تمام اپگرید ها را تا اخرین درجه افزایش دهید و همینطور Custumeموجود برای پو را که قیمت بالایی دارن. اگر پول کافی نداشتی مرحله 10 بعد از اینکه در وسط میدان به پایین رفتی و باید درب ها را با مواد منفجره ببندی بهتر هست 1 یا 2 درب را باز بزاری و هر موجودی اومد بزنی تا سکه هات افزایش پیدا کنه.

Make it through an entire level without getting hit :
یه مرحله را بدون ضربه دیدن به پایان برسایند. این کار اگر بازی را تموم کرده باشین و اچیومنت Ultimate Dragon Warrior را نیز گرفته باشین براتون راحت خواهد بود. این کار رو توی مرحله تمرینی (level 3) انجام دهید. برای اینکه ضربه نبینید از ضربه های ground pound استفاده کنید. تنها جایی که برایتان کمی مشکل ساز خواهد بود مرحله آخر تایم تریال یعنی رد شدن از تیغه هاست.
Untouchable
...
Invincible:
یک مرحله را بدون مردن به پایان برسانید. اگر به هر دیلیلی مردید بازی را از آخرین چک پوینت آغاز کنید
البته فقط یک مرحله نه باید تا اخر بازی اصلا یکبار هم نمیرید. بهترین کار این هست هربار مردید از چک قبلی لود کنید. افتادن از ارتفاع و همچنین سقوط در اب هم به عنوان مرگ حساب میشه پس هربار این اتفاق افتاد لود کنید.

.Panda Stumble Warrior:
همانند اچیو اول همین توضیحات آسونه. فقط به داخل یه دسته از دشمنا برید و با زدن دکمه B پنج ضربه را پشت سر هم وارد کنید.
باید با قابلیت چرخش بصورت توپی پو 5 نفر پشت سر هم ضربه بزنید. یکجا که گروهی از دشمنان قرار داشتن با گرفتن B سعی کنید پشت سر هم به همه انها برخورد کنید اچیومنت بعد از 5 ضرب باز خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر