در نظرسنجی بزرگ وبسایت IGN، عنوان Resident Evil 4 Remake بهترین بازی ژانر وحشت شد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,541
هی کوجیما رو حضرت حضرت انداختید پشتش تا دث استرندینگش زرد از اب در امد . سایلنت که دارن ریمیک میکنن و هیچ گونه شانسی نداره چون بلید تخیل ژاپنی پشتش باشه

Kojima On Making More Silent Hill & Metal Gear Solid: “This Isn't Going To Happen” Kojima Productions game director Hideo Kojima remains firm on his decision to not work on future Silent Hill or Metal Gear Solid games.
زرد که اطلاعات شماست، DS در بخش جوایز پایان سال گوتی 2019 شد
در مورد سایلنت هیل 2 اگر چیزی ازش دیدی برای ما هم بفرست، چون اینطور که می گی "هیچ شانسی نداره" تنها موردی که میشه به این شکل فکت براش صادر کرد تمام کردن بازیه. بحث بلوبرو اصالت ژاپنی رو هم بخوای پیش بکشی برای اطلاعت تهیه کننده سری سایلنت هیل آقای Motoi Okamoto، کانسپت آرتیست Masahiro Ito و آهنگساز بازی Akira Yamaokaبرای این ریمیک حضور دارن. یک سرچ ساده بکنی سوابق ژاپنی طورشون میاد!

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
زرد که اطلاعات شماست، DS در بخش جوایز پایان سال گوتی 2019 شد
در مورد سایلنت هیل 2 اگر چیزی ازش دیدی برای ما هم بفرست، چون اینطور که می گی "هیچ شانسی نداره" تنها موردی که میشه به این شکل فکت براش صادر کرد تمام کردن بازیه. بحث بلوبرو اصالت ژاپنی رو هم بخوای پیش بکشی برای اطلاعت تهیه کننده سری سایلنت هیل آقای Motoi Okamoto، کانسپت آرتیست Masahiro Ito و آهنگساز بازی Akira Yamaokaبرای این ریمیک حضور دارن. یک سرچ ساده بکنی سوابق ژاپنی طورشون میاد!
بیخیال بابا کارنامه کوجیما مشخصه مشکلات دوستان از جاهای دیگه س:D
جالبه به همین میکامی میگن استاد که اونم بازی با متای ۷ اینطورا داره حتی صدا از دیوار درنمیاد، به کوجیما کسی بگه استاد فریاد واسفا بلند میشه:D

ولی در کل زیاد به این ریمیک SH2 امیدوار نباش، بعد بالفرض ریمیک خوبی هم شه مدیون بازی اصلیه. هنر اینه که بتونن این فرانچایز رو احیا کنن و ادامه بدن. با اینهمه بی خبری و مخفی کاری درمورد نشون دادن گیم پلی بازی و داستان و معلوم نبودن اینکه کی ریلیز میشه اصلا بوهای خوبی به مشام نمیرسه

• Like
Reactions: Mreza_Dex

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,541
بیخیال بابا کارنامه کوجیما مشخصه مشکلات
ولی در کل زیاد به این ریمیک SH2 امیدوار نباش، بعد بالفرض ریمیک خوبی هم شه مدیون بازی اصلیه. هنر اینه که بتونن این فرانچایز رو احیا کنن و ادامه بدن. با اینهمه بی خبری و مخفی کاری درمورد نشون دادن گیم پلی بازی و داستان و معلوم نبودن اینکه کی ریلیز میشه اصلا بوهای خوبی به مشام نمیرسه
کامنت من در مورد امیدوار شدن یا نشدن نبود، پست ایشون رو دقیق بخون در مورد شرقی بودن و فکت صادر کردن در مورد چیزی که هیچی ازش نمی دونه بود، من هم عوامل ژاپنی که در ساخت ریمیک دخیلن رو لیست کردم. ریمیک سایلنت هیل یا با مغز می خوره زمین یا کاملا موفق می شه، در مورد ایشون حد وسطی از نظر من وجود نداره و توضیحات کامل و دلایلش رو قبلا دادم. اخبارشو روزهای قبل گذاشتم پایان توسعشه و امکان نمایشش در همین روزها وجود داره
در مورد میکامی یا کوجیما، هیت ورزی ها و پرستششون به یک اندازه نتیجه عکس می ده، یکی میاد پروفایل کاربران و فروم رو تبدیل به گالری میکامی می کنه ومدام مجیز می گه، یکی هم تاپیک های کوجیما رو جولانگاه خودش می بینه و جبهه حق علیه باطل می گیره! حد وسط ندارن این کاربران. مثل این میمونه که من برم تاپیک اطلاعات رسمی و اکثر تاپیک های مهمی که دستمه رو تبدیل بکنم به گالری عکس های ناتی داگ و مدام به نیل دراکمن استاد استاد ببندم! کسی که گیمر باشه خودش می فهمه کارنامه کوجیما و میکامی درخشان تر از اونه که یک فرد پاپتی از هر جای دنیا (منظورم شخص خاصی نیست) بیاد تاثیرگذاری این افراد در صنعت رو زیر سوال ببره یا با ذکرگویی های مداومش نقش بقیه رو کمرنگ جلوه بده

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
جای یک سری بازی خیلی خوب توی این لیست خالی هست،عناوینی مثل Amensia یا حتی Soma از Frictional Games.بازی F.E.A.R که با وجود اینکه شوتر اول شخص هست از برخی عناوین انتخاب شده ترسناک تر هست.Outlast که اگر فقط فاکتور ترس رو در نظر بگیریم به نظرم از تمام عناوین لیست ترسناک تر باشد!به نظرم بهتر بود از هر سری یک بازی انتخاب می شد تا عناوین متنوع تری در این لیست حضور داشته باشند.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
من شخصا بازياى ترسناك بر مبناى زامبى و اين داستانا برام ترس خاصى ندارن.
بيشتر وحشتى كه به صورت روانى و اتمسفريك باشه روم اثر ميذاره.
واسه همين اويل ٤ تو سرى رزيدنت اويل تنها بازى بود كه يكم از نظر حسى روم اثر كرد.
ولى سايلنت هيل سايلنت هيل! امان از سايلنت هيل :D
سرى فيتال فريم هم نسخه هاى اوليه شون خيلى خوب بود و اين اواخر هم الن ويك ٢ كه البته نميشه بهش گفت ترسناك ولى بازم همون فشار و بازى روانى كه روى آدم ميذاره خيلى خوبه.
سرى دد اسپيس هم اتمسفر گيرايي داشت به نظرم.

اما همه اينا رو گفتم كه بگم هنوز كه هنوزه هيچى دموى ساخت استاد كوجيما يعنى P.T توى صنعت گيم ترسناك و تاثيرگزار نيست! لعنت به كونامى.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر