در مورد بازیه در حال ساختمون نظر بدید همش اعمال می شه!!

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
این صداگزاری بلک واقعا معرکه ست!! اون هیبت و هیجانی که یارو وقتی با بیسیم حرف می زنه تو هیچ بازی ای نبوده!! برای صداگزاری بیسیم و شخصیت ها حتما از اون ایده می گیریم.
تازه قابلیت اضافه کردن سیستم تخریب پذیری اشیا در صحنه هم توسط موتور بازی وجود داره ولی نیاز به طراحی جسم خراب شده به همراه خود هر جسم داره که کار می بره و اگه تونستن و وقت شد می زارند!! کارکردش اینجوریه که وقتی تیر زدی به یه جسم مثل بشکه یه انفجار رخ می ده و تو اون دود و انفجار جسم سالم با جسم خراب شدش جابجا می شه و مقداری هم تکون می خوره که فکر می کنید خراب شده. این تکنیکیه که تو همه ی بازی ها ازش استفاده شده. مثل بلک!!
بازی هم فعلا تکون خوردن اسلحه هنگام تیر اندازی و راه رفت تکمیل شده و دارند رو انیمیشن شخصیت ها کار می کنند. فعلا هیچ نمونه ای از جدیدترین چیزهای اضافه شده تو سیستم من نیست!! هروقت اومد می زارم ببینید. تریلر و تصویر.:love:
خودم هم میرم سراغ طراحی "مستر AliyerEdon" که در آینده می فهمید چیه!! البته در آینده ای دور-دور:cheesygri
اگه میشه رو سیتم تخریبش خوب کار کنید!آخه جای کار داره!لازمه!جسمهای زیادی نیست که بخوان خراب شن که!گونی شن که منفجر نمیشه!
ولی اگه خواستین برا تو شهر مرحله بسازین فکر کنم دیگه باید...
با تشکر

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
درست میگید کاملا باید روش کار بشه و یک چیزی یک جوری در کل بسازید که بریم گ نشون بدیم کرک و پرشون بریزه این بیگانگان
راستی عکسم خوب شد؟

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
درست میگید کاملا باید روش کار بشه و یک چیزی یک جوری در کل بسازید که بریم گ نشون بدیم کرک و پرشون بریزه این بیگانگان
راستی عکسم خوب شد؟
باشه تا می تونیم رو انفجار هرچه بیشتر اجسام کار می کنیم.
در مورد این عکست هم فتوشاپ کار پروژه یه تصویری درست کرد که ببینی حال می کنی. فعلا من اونو رو سیستم ندارم ولی یه افکتی بهش داده بود که خیلی زیبا شده بود. در مورد آواتارت هم نمی خوام ناراحتت کنم ولی جالب نشده!!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
کارتونی؟
یکم شاد نیست؟ اونم برای یک شوتر خشن؟
با تشکر
Crackdown و Borederlans بازی های شادی هستن ؟!!!

ماکه بازیه شوتر اول شخص ندیدیم سل شید باشه!! اصلا هدفگیری رو سخت می کنه!! چون عمق تصویر به هم می خوره و انگار دو بعدی می شه صحنه!!
گفتم شاید خوب باشه :D :D

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
سلام دوباره :cheesygri
کارها چگونه پیش میره برادر؟:confused::eek:
راستی میگم یک چند تا صحنه بمباران شیمیایی وحشتناک درست کنید یکم هم بازی پیام اخلاقی و تاریخی داشته باشه میگم برای دوبله و اینها کاری انجام شده؟صدا خیلی مهمه ها دست کم نگیریدش و گرنه تمام زحماتتون با یک مشت صدای نا هماهنگ از بین میره مثلا برای صدای نیر خوردن و کشته شدن سربازهای دشمن و خودی از هر نوع صدا چند تا بذارید یک چند وقت پیش یک بازی جنگ تحمیلی دیدم یعنی جدا باعث خجالت بود
راستی عکسی چیزی جدید از بازی ندارید؟میگم یک مرحله درست کنید همه با لباس شیمیایی مثلا 200 نفر میرید تو خاکریز دشمن هوا مه الود شدید مثلا دو متری تو نمیتونی ببینی البته مه عادی نه ها طوفان شن و گاز های شیمیایی راستی این شخصیت های بازی رو طراحی کردند برادران طراح؟پس این ویدئوی بازی چی شد :((:((
:((:((:((:(( عکسمو با فتوشاپ درست نکرده بودم فتوشاپ دم دست نبود:p:cheesygri:sick:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
سلام دوباره :cheesygri
کارها چگونه پیش میره برادر؟:confused::eek:
راستی میگم یک چند تا صحنه بمباران شیمیایی وحشتناک درست کنید یکم هم بازی پیام اخلاقی و تاریخی داشته باشه میگم برای دوبله و اینها کاری انجام شده؟صدا خیلی مهمه ها دست کم نگیریدش و گرنه تمام زحماتتون با یک مشت صدای نا هماهنگ از بین میره مثلا برای صدای نیر خوردن و کشته شدن سربازهای دشمن و خودی از هر نوع صدا چند تا بذارید یک چند وقت پیش یک بازی جنگ تحمیلی دیدم یعنی جدا باعث خجالت بود
راستی عکسی چیزی جدید از بازی ندارید؟میگم یک مرحله درست کنید همه با لباس شیمیایی مثلا 200 نفر میرید تو خاکریز دشمن هوا مه الود شدید مثلا دو متری تو نمیتونی ببینی البته مه عادی نه ها طوفان شن و گاز های شیمیایی راستی این شخصیت های بازی رو طراحی کردند برادران طراح؟پس این ویدئوی بازی چی شد :((:((
:((:((:((:(( عکسمو با فتوشاپ درست نکرده بودم فتوشاپ دم دست نبود:p:cheesygri:sick:

فعلا دارند روی انیمیشن و گیم پلی کار می کنند و من هم فعلا اونجا کاری ندارم. تا وقتی که این دو عنصر کامل نشه طراحی معنی نداره. شاید یه مدت طول بکشه ولی پروژه باید در 6 ماه مرحله ی اولش تموم بشه تا به دست بنیاد برسه تا اونها برای حمایت تاییدش کنند. از اول تیر شروع شده و تا آخر پاییز تموم باید بشه. پس به نظر می رسه تا آخر تابستون رو مسائل تکنیکی مثل همون انیمیشن شخصیت ها و گیم پلی کار بشه تا به مرحله ی طراحی محیط و داستان مرحله ی اول و در نهایت صداگزاری برسه.
در مورد مراحل مختلف هم فعلا باید مرحله ی اول تموم بشه تا به مراحل بعدی برسیم. در ضمن بازی ساختن اگه اولین نسخه باشه کمتر از 2 سال ساختنش تموم نمی شه. یعنی نباید بشه!! مثلا همین شمشیر نادر. تو یک سال ساختنش ولی هیچ پیشرفتی نسبت به نسخه ی قبلیش نداره و فقط محیط های جدیدتر اضافه کردند!!
در مورد بازی هم تا من ازش خوشم نیاد به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم بازیش کنه و تا خوب از آب در نیاد بهشون می گم اگه بیرون بدید شکست خورده اید!! حالا به میل خودشونه که خودشون رو خراب کنند یا نه!! در ضمن اینم بگم که من هیچ مسئولیتی در ساخت بازی ندارم و خیالم از این جهت که بد در بیاد بیمه هستش و با خیال راحت نظراتم رو می دم. ولی اونها(البته رییسشون) یه مقدار بد برخورد می کنند و این باعث شده من روحیه ی کمک کردنم بهشون ضعیف بشه.(برخوردشون رو چندین صفحه قبل گفتم و گفتم که چرا نمی خوام دیگه باهاشون کار کنم). بعد اون ماجرا می خواستم دیگه اصلا به بازی نظر ندم ولی وقتی شوق شما رو دیدم مجبورم ایرادات بازی رو بگیرم ولی از ته دلم راضی نیستم. آخه می دونید چیه؟ رییس اونها وقتی دید من هم برنامه نویسیم قویه و هم طراحیم، برگشت وقتی که داشتم یه محیط طراحی می کردم به بهونه گرفتن که چرا داری اینقدر سریع کار می کنی. بنده هم گفتم ذاتا آدم سریعی هستم و این به خاطرذهنمه و دست من نیست. ولی در همون سریع کار کردن در کمال آرامش قرار دارم و اگه آهسته کار کنم دچار استرس می شم. خلاصه الکی گیر داد تا آخر گفتم من دیگه با بازی تون کار ندارم و فقط می گم مشکلاتتون چیه و برطرف کنید.
الن هم یه مدته دیگه طراحیه کامل بازی رو انجام نمی دم و فقط ایده های خودم رو می گم که همون ایده های شماست!!:love:
بعد از تموم شدن ساخت کلی بازی هم تمام چیزهایی که گفتید رو می گم پیاده می کنند و در نهایت اگه خوشم اومد می گم خوبه ولی اگه بازیشون ضایع بود می گم کنسلش کنند!!(البته برای پخش کردن و اگه درستش کنند می تونند پخش کنند). البته اینم به خودشون بستگی داره که چقدر بهم اعتماد داشته باشند!!
حالا یه مقدار نظراتتون رو تو دلتون نگه دارید تا بازی پیشرفت کنه و وقتی گیم پلی تکمیل شد برسیم سر طراحی محیط و کل بازی!!:love:
در مورد تریلر هم باید به سیستم من بیا تا بتونم بزارم. و تا بازی پیشرفت نکنه برای تست رو سیستم من نمیاد.
حالا نظراتتون رو در مورد حرفهام بگید ببینم چه کار باید بکنم!!:smile::cheesygri:love::love:

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
من درک میکنیم چی میگی با یک مشت ادمی که حرفتو نمیگیرد کار کردند کلا در هر زمینه ای یکم سخته میل خودته اگر دوست داری یا وقت و انرژیشو داری یکم باهاشون بساز چون در نهایت اولین بازی درست و حسابی راجع به این جنگ و شهدا و اینها درست میشه و همه ملت دعات میکنن ولی همه اینها موقعی خوبه که خودت هم بخوای و راضی باشی
در کل شما خودت مختاری ما هم دعا مکنیم ان شا الله کارهای شما و همه درست بشه:praying:
:thanks::clover: حالا به نظر خودت از عهده اش بر میان؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر