در مورد بازیه در حال ساختمون نظر بدید همش اعمال می شه!!

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
فعلا حالا حالاها باید منتظر بمونید. چون بازی ساختن زمامبره و به همین سادگی نیست هرچی خواستی اضافه کنی. مثلا اضافه کردن سیستم Aim(نشانه گیری) بازی کال 4 یه روز وقت برنامه نویس رو گرفت حالا بقیش چقدر وقت ببره خدا می دونه. ولی هر خبری شد اینجا می گم.
مثل اینکه شما خیلی بیشتر از ما برای بازی خوشحالید!!:cheesygri

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
والا ما عقده ای شدیم از بس این بازی های ضد خودمونو بازی کردیم:cheesygri
یک چندا عکس هم میگذاشتی ما خوشحال میشدیم:love:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اومدم یه خسته نباشید عرض کنم و بگم که برای عرضه ی بازی عجله نکنید ، فقط سعی کنید بازیی بدید بیرون که درست و حسابی باشه .

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
فکر میکنی تا کی طول بکشه؟

:cool:نمیدونم ولی امیدوارم توی صدا و موسیقی ضایع در نیاد
عکسو حال کردی؟

اینو از کجا آوردی؟:biggrin1:
یکم لاغره! بهش نمیخوره هیکلی باشه! گونه هاشو یکم خشن تر کنی حله! ولی قیافش خوبه! مثبت مثبت!

تاپیک رو منحرف نکنید :offtopic:

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
اینجا تاپیک پیشنهادات در مورد بازی نه در مورد آواتر
راستی برای خوشوبش هم نیست برای اینکار برید تو پروفایلتون

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
اومدم یه خسته نباشید عرض کنم و بگم که برای عرضه ی بازی عجله نکنید ، فقط سعی کنید بازیی بدید بیرون که درست و حسابی باشه .
ممنون. آره موافقم تا بازی خوب نباشه نباید بیرون داد چون نظر گیمر ها رو نسبت به بازی های ایرانی خراب می کنه. مثل این بازی های ایرانی(بیشترشون به جز یک یا دو تا) که وقتی آدم بازی می کنه واقعا اعصابش خورد می شه و پیش خودش می گه: "آخه این باگ کوچولو چیه که نتونستید برطرف کنید. آخه خودتون یه بار بازی رو تست کردید دادید بیرون؟!"

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
ممنون. آره موافقم تا بازی خوب نباشه نباید بیرون داد چون نظر گیمر ها رو نسبت به بازی های ایرانی خراب می کنه. مثل این بازی های ایرانی(بیشترشون به جز یک یا دو تا) که وقتی آدم بازی می کنه واقعا اعصابش خورد می شه و پیش خودش می گه: "آخه این باگ کوچولو چیه که نتونستید برطرف کنید. آخه خودتون یه بار بازی رو تست کردید دادید بیرون؟!"

دمت گرم
این یه نکته رو هم بگم : ( برای روحیه )
حتی یه بازی ایرانی خوب هم میتونه دید بازیکنان رو نسبت به بازی های ایرانی عوض کنه .
راستی تو بازی وسیله ی نقلیه هم هست ؟

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
دمت گرم
این یه نکته رو هم بگم : ( برای روحیه )
حتی یه بازی ایرانی خوب هم میتونه دید بازیکنان رو نسبت به بازی های ایرانی عوض کنه .
راستی تو بازی وسیله ی نقلیه هم هست ؟

تصمیم من اینه که بازی از توی یه کامیون یا ماشین حامل سرباز ها شروع بشه(مثل شروع شدن کال 3 یا خیلی از بازی های دیگه) و بعد ماشین خمپاره بخوره و نابود بشه و بازی شروع شه. حالا برای ادامه ی بازی دو راه داریم. یا اولین مرحله پیاده باشه یا سوار موتور و تیراندازی باشه. که در این حالت کار خیلی راحت می شه.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
منظور من این بود که یه مرحله اختصاص داده بشه به رانندگی با یک وسیله نقلیه . ( بهترین گزینه موتوره )
یه چیز دیگه : مرحله ی اول باید هیجان زیادی داشته باشه و بازیکن رو به ادامه ی باز تشویق کنه .

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
به نظر من چند قسمت بازی پر هیجان باشه راستی ول بازی پیاده باشه هم بهتهر هم راحت تر
آره اول پیاده باشه منطقی تره. فعلا سانده ها دارند روی انیمیشن شخصیت ها و سیستم تیراندازی کار می کنند و یکی دو روز آینده پیشرفتشون رو اینجا می زارم. فعلا قضیه رو گیم پلی هست و به داستان و محیط نرسیده.

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
من چند روزی نبودم!اغا زاده ها
چطوری حاج حبیب،خوبی،خانم بچه ها...،چاقی چله ای؟:biggrin1:
خب بگذریم!
مثل ینکه با یه بازی خوب طرفیم انشاالله!
فقط یه چیزی بین حرفاتون! فقط یک مرحله هیجان انگیز؟
چندتا بذارین،یکسان نباشه!اینطوری بریم بالا پایین /___\---/___\---/___\----/___\---/--\

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر