در دست ساخت بودن Mafia 2 تایید شد.(به همراه عکس)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
2K Games امروز اعلام کرد که بازی Mafia 2 برای کنسول های Xbox 360 و PS3 و همچنین PC در دست ساخت است

یک بار دیگر استودیوی Illusion Softworks توسعه و ساخت این بازی را بر عهده دارد ... به گفته ی 2k Games زمان انتشار Mafia 2 در آینده اعلام خواهد شد ..

Christoph Hartmann رئیس 2k در ارتباط با این خبر می گوید :
نسخه ی اولیه ی مافیا یک موفقیت بزرگ بود ما بسیار هیجان زده ایم که از قدرت تکنولوژی کنسول های نسل بعد برای ساختن یک تجربه ی جدید بهره گرفته ایم ضمن اینکه این بازی شامل عناصری است که طرفدارن نسخه ی اولیه ی مافیا را مجذوب خود کرده بود

وی در ادامه گفت " فاکتور متحیر کننده ی Mafia 2 بدون شک کیفیت گرافیک و اکشنی است که شما تنها انتظار دیدن آن در فیلم های هالیودی را دارید"

عکس هایی که از این بازی منتشر شده

ss_preview_02_x.jpg.jpg

ss_preview_03_x.jpg.jpg

ss_preview_04_x.jpg.jpg

ss_preview_05_x.jpg.jpg

ss_preview_01_x.jpg.jpg

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مطمئنا نشونه گیری با ماوس راحت تر و بهتر هست اما اینجورم نیست که با نشونه گیری انالوگ قابل مقایسه نباشه البته منظورم فقط انالوگ کنترلر X360 هست نه انالوگ کنترلر هیچ کنسول دیگه ای !
ببینید راحتی با کنترل دقیق دو موضوع کاملا جداگونه هستند. بازی های fps واقعا با دسته 360 راحت هستند و البته قابل توجه عماد آنالوگ 360 خیلی با xbox فرق داره و تقریبا شباهتی ندارند به جز جای قرار گرفتن در دسته! ولی موضوع اینکه هیچ وقت یه آنالوگ حالا برای هر دسته ای می خواد باشه نمی تونه مثل موس باشه و این موضوع فقط در بازی آنلاین جلب توجه می کنه نه در قسمت single-player. به فرض اگه دو نفر با هم gow بازی کنن یکی با pc و دیگری با 360 برتری کاملا با کسی هست که pc بازی می کنه با این حال که کنترل gow واقعا روان و راحت هست در 360.
به فرض مدت زمانی که طرف با موس صرف می کنه تا دیگری رو headshot کنه بسیار کمتر از زمانی خواهد بود که طرف با آنالوگ می خواد این کارو بکنه!

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
از این 5 تا چهار تاش که معلومه هیچ ربطی از نظر گرافیک به بازی نداره بیشتر شبیه Art Work هستش.ولی خوب احتمالش میره که زود عرضه شه چون وقتی الان اعلام شده دلیلی نداره که الان ساختش شرو شده باشه.
مگه demosh شما رو نديدي?

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
آخرین ویرایش:

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
اها ! يعنی بايد بازی سال 2000 با 2007 مقايسه شه ؟:biggrin1:
البته شايد از يه جهت (تو دوران خودش مافيا يه سر و گردن تو گرافيک از همه جلو بود)
اينکه نسخه جديدشم هم اينجوری باشه ديگه خيلی سخته

SamuraiX

کاربر سایت
Jun 13, 2007
44
نام
پریوش
برای دوستانی که حجم پایین میخوان
http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_mafia2.mov
ولی پیشنهاد میکنم که همون با کیفیت HD‌ رو دانلود کنن تا متوجه عظمت گرافیکی بازی بشن
برای کسایی که هنوز دانلود نکردن بگم که این یه slideshow نیستش بلکه اولین تریلر رسمی بازی هستش.

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
Holyyyyy Shiiittttt

اين يه چيز خطرناکی هست واسه کل بازيهای نسل بعد
بوش مياد يه چند سالی مثل نسخه قبلی همه رو تو خماری بزاره
داستان بازی هم به نظر ميرسه باز هم پيچيدگی ها و درگيری های نسخه قبلی رو داره
بوش مياد باز هم داستان زيبايی داشته باشه
شخصيت های بازی که همشون جديد هستند و در بازی بايد متوجه بشيم کی از کجا اومده
کلاً بازی به نظر ميرسه تو اين 10 سال پيشرفت هم کرده و بيشتر از اون نوع قديمی در اومده چون باز هم انتظار ميره تو داستان بازی چند سالی رو سپری کنيد
کلاً چيز خطرناااااکيه ، DL نکنيد نصف عمرتان بر فناست

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
داستان بازی که ظاهرا هنوز مشخص نشده اما اگه به ماشینها دقت کنید می بینید که جدیدتر از ماشینهای مافیای 1 هستش . پس احتمالا داستان مال بعد اونه .

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
اون عکسای مقایسه مافیا1 با 2 خیلی ناراحت کننده بود....چه میکنه زمان...یه دورانی گرافیک مافیا 1 در نوع خودش بی همتا بود...
bb6.gif

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
سلام
منم مثل همتون خوشحال شدم
بچه ها مگه امتیاز بازی mafia رو ea نخرید؟؟؟
اینو به این خاطر میگم که یادمه میگفتن دیگه اگه Illusionنم بخواد دیگه نمیتونه مافیای جدیدو بسازه ؟
در مورد مافیای جدید آیا فکر میکنین شخصیت اول بازی محبوبیتی مثه تامی رو بدست بیاره ؟
به نظر من غیر از بحث گرافیک و گیم پلی و ... Illusion باید فکری در این مورد بر داره...
چون یکی از چیزایی که (من خودمو شخصا میگم) باعث شد بازی رو ادامه بدم این بود که هم میخواستم بدونم برایه زندگیه تام عزیز چه اتفاقی میخاد بیفته هم همون اولایه بازی عاشق تام شده بودم
من که شک دارم...
یادمه موقعی که میخواست گاد فادر بیاد اکثرا میگفتن بازی خوب از کار در میاد ولی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر