در خواست کمک در بازی DEUS EX

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
سلام.
لطفا یکی جواب مارو بده.
توی سنگاپور باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
همرو کشتم.با دکتر و یه مرده دیگه هم حرف زدم.
یه جایی هست که آسانسوره ولی قبلش یه در آهنیه که قفله.
باید توی اتاق بقلیش که یه کامپیوتر هست رمز و بزنم یا هکش کنم.ولی من نه رمز دارم و نه میتونم هکش کنم.
اگه میشه کار مارو راه بندازید.
یا رمزو بگید یا بگید چیجوری هکش کنم.مثلا برای هک کردن یه سری درا نمیذاره که هک کنی.باید چیکار کنم.
لطفا یکی جواب بدهههههههههههههههه.

---------- نوشته در 03:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

خواهشا یکی جواب مارو بده

---------- نوشته در 03:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:13 PM ارسال شده بود ----------

خواهشا یکی جواب مارو بده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من اونجایی که میری جای اون دکتره که بالای سر اون مرده که خود کشی کرد و سرش سوراخ بود رفتم و وقتی میخوام از در خروج بیرون برم در قفل بود و نمیشد بازش کرد هک هم نمیشد کسی رمز در خروج رو داره... ................. ................. ................. ................. ................. ................. همونجایی که باید سریع بری توی توالت و از سوراخ کولر حالا هرچی بری تو و به اونجا برسی که قبلش میگه این بخش محافظت شده استاگه نفهمیدید عکسشو بزارم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,827
نام
مهراد
باید بری قدرت کپچر کردن رو آپگرید کنی که بتونی سیستم ها رو با سیکوریتی لول بالا رو هم هک کنی

یه مشکلی دوستان دارم اگه کمک کنید

یه جا هست یه زنه هی غیب میشه و هی ظاهر هر چی تیر بهش میزنی اصلا انگار نه انگار هرچی هم Q میزنی جلوتو میگره باید چیکار کرد؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
ایشون یکی ازباس فایت ها تشریف دارن ...! اگه تایفون داری دو سه تا بزنی دخلش اومده اگه که نه قابلیت مارک & ترک رو بگیر مارکش کن اینجوری ردگیریش برات راحت تره .

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوستان عزیز من بازی رو تازه شروع کردم،و تازه هم وارد شهر دیترویت شدم!
هم در اولین ماموریت اصلی و هم در اولین ساید کوئست( motherly ties) از من میخواد که وارد ایستگاه مرکزی پلیس بشم!
اما من فقط وارد لابی ایستگا پلیس میتونم بشم و اون فرد نگهبان اجازه نمیده که داخل برم! باید چه کار کنم؟
ممنون اگه راهنمایی کنید.

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
دوستان عزیز من بازی رو تازه شروع کردم،و تازه هم وارد شهر دیترویت شدم!
هم در اولین ماموریت اصلی و هم در اولین ساید کوئست( motherly ties) از من میخواد که وارد ایستگاه مرکزی پلیس بشم!
اما من فقط وارد لابی ایستگا پلیس میتونم بشم و اون فرد نگهبان اجازه نمیده که داخل برم! باید چه کار کنم؟
ممنون اگه راهنمایی کنید.
با پذیرش صحبت کن.
ایشون یکی ازباس فایت ها تشریف دارن ...! اگه تایفون داری دو سه تا بزنی دخلش اومده اگه که نه قابلیت مارک & ترک رو بگیر مارکش کن اینجوری ردگیریش برات راحت تره .
توی دیوارای اتاق 4 قسمت چراغ های نئون داره که وسط هر کدوم یه دایرس.می ایستی جلوی اونا. بعد اون زنا مثل گاوای گاو بازی بهت حمله میکنه. سریع جاخالی میدی و اتاق رو برق میگیره. تو باید بپری که از برق در امان باشی. این کار رو 4 بار انجام میدی. بعد کافیه 30-40 تا تیر ماشین پیستول-هفتیر یا استان گان بیفت به جونش سریع میمیره.(یکی از دوستای من یه مین EMP چسبوند به زنه بعد زنه راحت مرد البته بعد از جاخالیو از این حرفا)

mehdi1359

کاربر سایت
Jan 14, 2012
21
بچها از کجا باید اپدیت مخفی کاری رو بخرم من قبلا از اینکه برم توی اداره پلیس اپدیت رو خریدم اما هر چی کلید f1 تا f4رو میزنم اپدیت عمل نمیکنه
من رفتم پیش اون زنه که اپدیت رو میفروشه من فکر میکنم که خریدم چون چند بار امتحانش کردم اما نمیدونم چرا نمیشه

NotroN

کاربر سایت
Jun 26, 2008
26
نام
reza
آپدیت مخفی کاری نمیخواد.اگه مهارت حرف زدنت رو آپ کنی بعد بتونی نگهبان رو قانع کنی میتونی رد شی.یا از پشت ساختمون برو بالا یه دریچه هست از اون برو تو.راههای دیگه هم هست...

mehdi1359

کاربر سایت
Jan 14, 2012
21
آپدیت مخفی کاری نمیخواد.اگه مهارت حرف زدنت رو آپ کنی بعد بتونی نگهبان رو قانع کنی میتونی رد شی.یا از پشت ساختمون برو بالا یه دریچه هست از اون برو تو.راههای دیگه هم هست...
اره میدونم من اون مرحله رو رد کردم قدم به قدم اون مرحله رو بلد هستم مشکل من اینکه اپدیت مخفی کاری ندارم 2- باطریهام تا اخر شارژ نیست چون برای مخفی کاری بهش نیاز دارم
من سیو این مرحله برای همین میخواستم الان من تو مرحله بعدی که تو انبار با اون غوله هستم گیر افتادم نمیتونم مخفی شم اون راحت منو می کشه

mehdi1359

کاربر سایت
Jan 14, 2012
21
خدا وکیلی تو کفم نمیدونم چرا نمی تونم از اپدیت استفاده کنم با اینکه شارژ باطری رو هم کامل کردم وقتی رفتم تو اداره پلیس توی کشوی یکی از اون پلیسها یه باطری بود اونو برداشتم شارژ باطریم رو کامل کردم ام اپدیت مخفی کاری اصلا کار نمی کنه حالم رو گرفته حتی دوباره رفتم پیش اون زنه که اپدیت رو بخرم اما دیگه هیچ اپدیتی به من نمیده

NotroN

کاربر سایت
Jun 26, 2008
26
نام
reza
اگه تو pc بازی میکنی F1واسه ناپدید شدنه.تو 3 ثانیه هر باطری تموم میشه مگه این که آپ کنی.واسه غوله هم کنار دیوار ها بشکه گاز سمی و بشکه منفجر شونده هست یه دونه نارنجک الکتریکی بنداز طرفش بعد بشکه ها رو بنداز روش.لازم نیست حتی یه گلوله هم شلیک کنی.

mehdi1359

کاربر سایت
Jan 14, 2012
21
میدونم اما مخفی کاری کار نمی کنه همه کلیدها رو زدم باطریها هم فوله فوله

---------- نوشته در 10:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 PM ارسال شده بود ----------

چون مخفی کاری ندارم اون غوله همون اول منو میبینه دخلمو میاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر