در خواست راهنمايي در بازي silent hill 1

start2stop

کاربر سایت
Mar 22, 2008
20
من بعد از 5 سال كه سي دي سايلنت هيل 1 رو داشتم تصميم گرفتم امروز اون رو بازي كنم
(البته بعد از تبديل بازي براي اجرا بر رويه psp )
ولي همون اول بازي گير كردم , يعني همون جايي كه يه كليد از تويه يك خانه سگ پيدا مي كنم ....
بعدش نمي دونم بايد چكار كنم , البته مي دونم بايد خودمو به مدرسه برسونم اما نمي دونم از كدام راه (هميه راه ها خراب شده ) ؟
حالا كسي مي تونه من رو راهنمايي كنه؟يا اصلا رهيافتي براي اين بازي هست؟

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
همونجایی کلید پیدا کردی داخل لونه سگ که باهاش میتونی در همون خانه رو بازی کنی !!
بعدش اونجا نقشه برمیداری و جای 2 تا کلید دیگه مشخص میکنه که بعدش باید اونارو هم برداری !

start2stop

کاربر سایت
Mar 22, 2008
20
همونجایی کلید پیدا کردی داخل لونه سگ که باهاش میتونی در همون خانه رو بازی کنی !!
بعدش اونجا نقشه برمیداری و جای 2 تا کلید دیگه مشخص میکنه که بعدش باید اونارو هم برداری !

ممنون از راهنماييتون
من اون قسمت رو رد كردم و رفتم داخل مدرسه و اونجا با پيانو به مشكل برخوردم
نمي دونم چه ريتمي بايد به زنم....
شما مي تونيد تويه اين قسمت هم من رو راهنمايي كنيد؟

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
ممنون از راهنماييتون
من اون قسمت رو رد كردم و رفتم داخل مدرسه و اونجا با پيانو به مشكل برخوردم
نمي دونم چه ريتمي بايد به زنم....
شما مي تونيد تويه اين قسمت هم من رو راهنمايي كنيد؟
اگر اشتباه نکنم باید نگاه کنی ببینی روی کدوم دکمه های پیانو خون هست. بعد با استفاده از اونها ریتم رو کامل کنی. ولی ریتمش یادم نیست.

Mostafa142

کاربر سایت
May 29, 2016
5
عزیزانی که تو بازی سایلنت هیل 1 تو مدرسه گیر افتادن اون هم بخاطر پیانو جوابش اینه:کلید هایی که صدا ندارند رو باید بزنید..که 5 کلید پیانو بی صداست که عکس اون در اینترنت راحت با سرچ پیدا میشه

Mostafa142

کاربر سایت
May 29, 2016
5
و البته بعد حل مشکل پیانو در مدرسه زمانی که همه جا تاریک و آسمان سیاه میشه باید 2 حلقه ماه و خورشید رو پیدا کنند و یه کلید زرد که کلید زرد در حیات مدرسه در یکی از 4 گوشه افتاده...توجه داشته باشین گفتم این بعد پیانو است

Mostafa142

کاربر سایت
May 29, 2016
5
من خودم بعد مدرسه به بیمارستان رفتم اون رو هم تموم کردم هوا تیره شد به قسمت بالا سمت راست شهری که بیمارستان در اون هست رفتم ..کمد دیوار رو کنار زدم اون مرحله رو هم تموم کردم... جلوی بیمارستان رفتم.بعد بالا رفتن از پله ها حشره بزرگ روبروی بیمارستان رو کشتم هوا برفی شد حالا موندم ؟؟؟ کسی میدونه جواب بده بما

Mostafa142

کاربر سایت
May 29, 2016
5
کسایی که بیمارستان گیر کردن : طبقه پایین بیمارستان دری که با کلید باز کردین و الکل رو پیدا کردین یه کمد هست گوشه همون اتاق که باید از کنار اون کمد رو جابجا کنید چون پشتش راه مخفی وجود داره

public_enemy

عضو جدید
Feb 22, 2024
2
من بعد از 5 سال كه سي دي سايلنت هيل 1 رو داشتم تصميم گرفتم امروز اون رو بازي كنم
ولي همون اول بازي گير كردم , يعني همون جايي كه يه كليد از تويه يك خانه سگ پيدا مي كنم ....
بعدش نمي دونم بايد چكار كنم , البته مي دونم بايد خودمو به مدرسه برسونم اما نمي دونم از كدام راه (هميه راه ها خراب شده ) ؟
کلیدی که توی خونه سگ هست مال همون خونه کناریه

public_enemy

عضو جدید
Feb 22, 2024
2
کلیدی که توی خونه سگ هست مال همون خونه کناریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر