در بازی های رایانه ای با چه کسانی می جنگیم؟

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
باید برای بازی زیبا darkness 1 xbox 360 احترام قاعل باشیم ..
داستانش ماورایی تخیلی .خصوصیات کاراکتر اصلی بازی یعنی جک او در کودکی 3 نشان مار شکل روی پشتش ایجاد شده..که به او دستور انجام هر کاری رو میدن.داستان بازی..این جوری سه تا دوست مافیا در هین حرکت در اتوبان پلیس ردیابیشون میکن در حین فرار با تیر اندازی
پلیس ماشینشون تصادف میکن .پس از برخورد به دیوار کاراکتر اصلی بازی یعنی جک زنده میمون..اون دو دوستش میمیرن ..در حمین حال اصلأ خبر نداره که خودشم مرده..وارد دنیا ارواه ومردگان شده تا تقاز گناهایی که انجام داده رو بگیره ..بازی روالش به این صورت که باید دنبال قاتل زن خودش بگرد .جک قابلیت زیادی داره درهین بازی افزوده میشه...چند تا شیطان کوچک با اون همرایی میکنن که کمک حال اون در دنیای ارواح هستند ....بازی مال اوایل سال 2006 فقط xbox ps3 اومد
The-Darkness.jpg Darkness_powers.jpg 201206020920281325.jpg

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
باید برای بازی زیبا darkness 1 xbox 360 احترام قاعل باشیم ..
داستانش ماورایی تخیلی .خصوصیات کاراکتر اصلی بازی یعنی جکی او در کودکی 3 نشان مار شکل روی پشتش ایجاد شده..که به او دستور انجام هر کاری رو میدن.داستان بازی..این جوری سه تا دوست مافیا در هین حرکت در اتوبان پلیس ردیابیشون میکن در حین فرار با تیر اندازی
پلیس ماشینشون تصادف میکن .پس از برخورد به دیوار کاراکتر اصلی بازی یعنی جکی زنده میمون..اون دو دوستش میمیرن ..در حمین حال اصلأ خبر نداره که خودشم مرده..وارد دنیا ارواه ومردگان شده تا تقاز گناهایی که انجام داده رو بگیره ..بازی روالش به این صورت که باید دنبال قاتل زن خودش بگرد .جکی قابلیت زیادی داره درهین بازی افزوده میشه...چند تا شیطان کوچک با اون همرایی میکنن که کمک حال اون در دنیای ارواح هستند ....بازی مال اوایل سال 2006 فقط xbox ps3 اومد
View attachment 74329 View attachment 74330 View attachment 74331

بازیا ماورایی - هیولایی - موجود فضایی - تم تاریک و وحشت خیلی دوست داری انگار :D

• Like
Reactions: silent ops

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
250px-Eternal_Darkness_box.jpg

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی alan wake خیلی وقت پیش بازی کردم ..حتی خط American Nightmare. تا اخر بردم واسه xbox live اومد:>

من تازگیا بازیش کردم داستانش کلا خیلی چیده بود هنگ کردم :D
داستان کاملشو فارسی خوندم تو همین فروم فهمیدم چی به چیه
اما dlc که تو بازی کردی بازی نکردم
داستان ناتموم موند

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
من تازگیا بازیش کردم داستانش کلا خیلی چیده بود هنگ کردم :D
داستان کاملشو فارسی خوندم تو همین فروم فهمیدم چی به چیه
اما dlc که تو بازی کردی بازی نکردم
داستان ناتموم موند

داستان بازی خیلی جالب در کل یه نو اوری تو سبک ترسناک..

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر