درخواست کمک - PSP های Brick شده

Socom

کاربر سایت
Jun 21, 2007
29
نام
M.M.-T
آقا من باتری و مموری رو خریدم و همه کاراشو انجام دادم . اگر کسی دستگاه بریک شده داره همینجا بگه که هماهنگ کنیم دستگاهشو واسش درست کنیم. :)

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
یه سوال دارم بریک شدن فقط موقع تبدیل به 1.5 پیش میاد یا وقتی که می خوای custom firmware بریزی هم بریک میشه؟
هردوش:laughing:
ولی اصل کار دستکاریه فلشه یا هرچیزی که به فلش psp کارداشته باشه که کار اشتباه بکنیم مثلا برنامه برای یه فريمور رو رویه فريمور دیگه اجرا کنیم (اگه گفته باشن فقط رویه این فريمور کار میکنه)

آخرین ویرایش:

Socom

کاربر سایت
Jun 21, 2007
29
نام
M.M.-T
دوست عزیز در هر حالتی ممکنه پیش بیاد . مثل کامپیوتری می مونه که سخت افزارش سالمه ولی سیستم عامل نداره و بوت هم نمی شه. بچه ها من همین امشب دستگاه خودمو درست کردم خیلی حال داد :)

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
دوست عزیز در هر حالتی ممکنه پیش بیاد . مثل کامپیوتری می مونه که سخت افزارش سالمه ولی سیستم عامل نداره و بوت هم نمی شه. بچه ها من همین امشب دستگاه خودمو درست کردم خیلی حال داد :)
درست شد.
مبارکه:laughing:
فقط یه باتری و یه رم گرفتی.
کلا چند شد (برای خودم نیست)
ممنون

AGENT 68

کاربر سایت
Jul 3, 2007
56
یکی لطف کنه این un-bricker را آمزش بده تا هرکی می خواد استفاده کنه آخه من بعضی نکات README خودش را نتونستم دقیق متوجه بشم و کمی مشکل دارم.با تشکر:(

Socom

کاربر سایت
Jun 21, 2007
29
نام
M.M.-T
ممنون.:) باتری که قابل درست شدنه و احتیاجی به خرید باتری جدید نیست چونکه توی خود برنامش امکان برگردوندن باتری به حالت اولیه موجوده. مموری هم فکر کنم بعد از اجرای کار با فرمت کردن درست می شه. مثل اینکه استفاده از باتری و مموری یدکی به خاطر احتیاط بیشتره. :)

Socom

کاربر سایت
Jun 21, 2007
29
نام
M.M.-T
سلام.
بچه ها تا امروز با دستگاه خودم تقریبا 6 ، 7 تا دستگاه دیگرو درست کردم و مطمئن شدم کا تمام دستگاه های brick شده درست می شن. اگر کسی از این دستگاه ها داره یا مغازه ای رو می شناسه که از این جور دستگاه ها داره به من ایمیل بده تا با هم هماهنگ کنیم که دستگاه هارو درست کنیم :) mmh_d@yahoo.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر