درخواست کمک فوری در رابطه با دسته 360(دهنم رو سرویس کرده)

Kou_Jal

کاربر سایت
Oct 10, 2008
105
نام
کورش
بابا پدرم در اومد تا دو تا دکمه رو با هم میگیرم دسته خاموش میشه و روی صفحه پیغام please reconnect the controller میاد.کمک کنید چی کار کنم؟مثلا توی گیرز که باید هم نشونه بری و هم تیر اندازی کنی دسته خاموش میشه تا دو تا دکمه رو میگیرم.تورورخدا کمک

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
اولا نباید تاپیک میزدی میتونستی مشکلتو در قسمت مشکلات Xbox360 یا غیره مطرح کنی.دوما احتمالا باطری هات خیلی ضعیف هستن.در ضمت Wibre یا همون Shock رو هم خاموش کن

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام شاید باطریت مشکل داره

Xbox360 احتمالا باطری هات خیلی ضعیف هستن.در ضمت Wibre یا همون Shock رو هم خاموش کن
اخه میدونید چیه؟؟؟این رفیقمنو میگه وقتی 2 تا دکمه رو با هم میگیره خاموش میشه
منم یه دسته دارم که هی خاموش میشه:(
اولا نباید تاپیک میزدی میتونستی مشکلتو در قسمت مشکلات یا غیره مطرح کنی.
موافقم

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
به نظر من مشکل شما باطری دسته نیست
چون این رو همه میدونن که اگه با دسته مدارا کنی بیش از 30 ساعت شارژ نگه نمی داره.
این مشکل بیشتر برای کسانی رخ می ده که با خود دسته باطری شارژ می کنن که به نظر من به دسته خیلی ضربه وارد می شه.
طبق فرمایش شما به احتمال زیاد بخش وایرلس شما دچار مشکل کدینگ شده است. یعنی احتمال داره امواجی که وای فای شما برای اداپتور آنتن نصب شده روی آنتن می فرسته دچار اختلال بشه و کد صحیح اصطلاحا دچار اینولید سیگنال پورت خواهد شد.
دستگاه به صورت اتوماتیک ارتباط دسته و آنتن را قطع می کند تا شما دوباره ریکانکت کنید. اما مشکل باقی مانده است.
یک خبر خوب و یک خبر بد برای شما دارم.
اول خبر خوب رو می دم: دسته شما مرخص است. می تونید برای اطمینان از دوستان خود یک دسته قرض بگیرید و امتحان کنید و اگر خراب بود یک کابل دسته بخرید و از خیر وایرلس بگذرید.

خبر بد: اگر با دسته دیگر همین مشکل را داشت واقعا برایتان متاسفم. دو حالت دارد. یا آنتن وایرلس شما دچار اخلال نرم افزاری شده که با اصلاح در فیرمور قابل حل است و یا دچار مشکل سخت افزاری شده که یک هزینه معادل یک دسته اورجینال نو روی دستان مبارکتان خواهد گمارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر