درخواست نرم افزار هاي كاربردي

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

یدونه برنامه ادیت ویدیو میخوام که قابلیت نوشتن متن رو داشته باشه. ( مثل ویدیو های یوتیوب که تعیین میکنن متن کی بیاد و کی بره ) فقط کیفیت های ورودی و خروجی زیادی رو پشتیبانی بکنه. حجم ویدیو رو هم زیاد نکنه. کار باهاشم راحت باشه.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام دوستان

یدونه برنامه ادیت ویدیو میخوام که قابلیت نوشتن متن رو داشته باشه. ( مثل ویدیو های یوتیوب که تعیین میکنن متن کی بیاد و کی بره ) فقط کیفیت های ورودی و خروجی زیادی رو پشتیبانی بکنه. حجم ویدیو رو هم زیاد نکنه. کار باهاشم راحت باشه.
سلام
اکثر برنامه های ویرایش ویدیو کاری که میخواید رو انجام میده. اگر فرمت خاصی رو میخواید پشتیبانی کنه یا کار حرفه ای میخواید انجام بدید، بگید
اگرنه این دوتا به نظر من خوبن

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام

مصرف اینترنت سیستمم بالاست!
برنامه ای هست که بگه کدوم برنامه چقدر حجم مصرف کرده؟
سلام
به نظرم بهترین و ساده ترین برنامه ـست برا این کار ضمن اینکه رایگانه.
هم مصرف رو بر اساس زمان (روز و هفته و ...) میتونی ببینی، هم اینکه هر برنامه چقدر استفاده کرده

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
برای بنچمارک گرفتن از سیستم چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنید ؟ اگر 3D mark کدوم نسخه مناسب تست و بنچمارک از سیستم های High End هست؟ تشکر
برای کارت گرافیک هایی که از DirectX 11 پشتیبانی میکنن، نسخه 3DMark 11 رو باید نصب کنید. Basic و Advanced و Professional داره که فقط Basic رایگانه.

من آخرین نسخه PRO برنامه رو براتون میذارم، ولی خودم کرک این نسخه رو تست نکردم که کار میکنه یا نه.
اگر برای فعال سازی مشکل داشت تو نت جستجو کنید کرک/کدش رو پیدا میکنید.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام!
نرم افزاری هست که مثلا یه ویدیو 8 دقیقه ای بدیم بهش بعد سرعت ویدیو رو زیاد کنه طوری که توی 20 ثانیه کل ویدیو رو نمایش بده؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام!
نرم افزاری هست که مثلا یه ویدیو 8 دقیقه ای بدیم بهش بعد سرعت ویدیو رو زیاد کنه طوری که توی 20 ثانیه کل ویدیو رو نمایش بده؟
سلام
برنامه VideoPad که تو این پست گذاشتم، سرعت ویدیو رو تا 10 برابر بیشتر میکنه. بین برنامه های سبک و غیر حرفه ای، فک میکنم بیشتر از بقیه به کارت بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر