درخواست نرم افزار هاي كاربردي

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دیدین که بعضی آهنگ ها عکس خواننده هم روش هست؟میشه این عکس رو تغییر داد؟
اسم رو چطوری میشه تغییر داد؟من rename می کنم تو فایل منیجر گوشی هم درست میشه اما تو موزیک پلیر آدرس سایت که دانلود شده رو میزنه(تو موزیک پلیر نمیشه تغییر داد)

عکسرو شاید بشه با برنامه خاصی تغییر داد . ولی میخای اسم اهنگو تغییر بدی با مدیا پلیر راحت تغییرش بده موفق باشی .

آخرین ویرایش:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوستان من يه بار هم درخواست دادم ، بچه ها هم لطف كردن براي بك اپ گيري كلي از Firefox از تب tools ، قسمت set up sync رو معرفي كردن.
ولي برنامه اي نيست كه اين كار رو انجام بده ؟ يعني طي يه ويزارد ، از قسمت هاي مختلف firefox بك آپ بگيره و يه فايل بك آپ بده !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان من يه بار هم درخواست دادم ، بچه ها هم لطف كردن براي بك اپ گيري كلي از Firefox از تب tools ، قسمت set up sync رو معرفي كردن.
ولي برنامه اي نيست كه اين كار رو انجام بده ؟ يعني طي يه ويزارد ، از قسمت هاي مختلف firefox بك آپ بگيره و يه فايل بك آپ بده !
برنامه که زیاده عزیز. تو همون پست هم گفتم افزونه FEBE هم دقیقا همین کار رو برات اجام میده.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

اینم خدمت شما دوست عزیز موفق باشین .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دیدین که بعضی آهنگ ها عکس خواننده هم روش هست؟میشه این عکس رو تغییر داد؟
اسم رو چطوری میشه تغییر داد؟من rename می کنم تو فایل منیجر گوشی هم درست میشه اما تو موزیک پلیر آدرس سایت که دانلود شده رو میزنه(تو موزیک پلیر نمیشه تغییر داد)

این عالیه: Mp3tag - Download

---

بهترین برنامه برای پیداکردن پسورد فایلای ZIP + کرک ـش رو لطف کنید. هرچی گرفتم کار نکرد.

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
برنامه برای recover کردن زیاده و منم خیلی هاشون رو تست کردم ولی میخواستم ببینم شما از کدوم برنامه جواب گرفتین، یعنی واقعا براتون فایل برگردونده. Recuva به نظر من تو اینایی که تست کردم بهتر عمل کرده باز شما بیشتر تو کار برنامه هستید.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
برنامه برای recover کردن زیاده و منم خیلی هاشون رو تست کردم ولی میخواستم ببینم شما از کدوم برنامه جواب گرفتین، یعنی واقعا براتون فایل برگردونده. Recuva به نظر من تو اینایی که تست کردم بهتر عمل کرده باز شما بیشتر تو کار برنامه هستید.

سلام دوست عزیزم ، والله همون جور که گفتین نرم افزار زیاده ولی من به شخصه ازینا استفاده کردم به ترتیب استفادم میزارم 3 تا اولیو بیشتر استفاده می کنم و عالی هستن .

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان میشه اخرین ورژن این برنامه رو بزارن خودم دارم شک دارم که اخرین ورژن باشه:
low level format tools

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر