درخواست نرم افزار هاي كاربردي

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
درود بر شما
ممکنه نسخه ای که شما گرفتی مربوط به pc باشه که با لپتاپ سازگاری نداره
مطمئن هستید که این درایور دقیقا برای مدل گرافیک شماست و نسخه مخصوص لپ تاپ؟

نمیدونستم نسخه ی مخصوص لازمه D:
لینکشو میدی دوست عزیز؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
نمیدونستم نسخه ی مخصوص لازمه D:
لینکشو میدی دوست عزیز؟
همونطور که دوستمون گفت باید مدل لپ تاپت رو بگی تا برات لینک درایورت رو بگذاریم. با این حال من راه دانلود نسخه مخصوص گرافیکتون رو بهت میگم ، شاید به دردت بخوره.
اگر میتونی از چیزتر بگذری ،به این لینک از سایت انویدیا برو و با توجه به مدل کارت گرافیک لپ تاپ و ویندوزی که استفاده میکنی درایور مخصوص رو دانلود کن.
به عنوان مثال اگر گرافیک لپ تاپ شما GeForce GTX560 هست باید گزینه ها رو به ترتیب زیر انتخاب کنی
GeForce
(GeForce 500M Series (Notebooks
GeForce GTX 560M

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
همونطور که دوستمون گفت باید مدل لپ تاپت رو بگی تا برات لینک درایورت رو بگذاریم. با این حال من راه دانلود نسخه مخصوص گرافیکتون رو بهت میگم ، شاید به دردت بخوره.
اگر میتونی از چیزتر بگذری ،به این لینک از سایت انویدیا برو و با توجه به مدل کارت گرافیک لپ تاپ و ویندوزی که استفاده میکنی درایور مخصوص رو دانلود کن.
به عنوان مثال اگر گرافیک لپ تاپ شما GeForce GTX560 هست باید گزینه ها رو به ترتیب زیر انتخاب کنی
GeForce
(GeForce 500M Series (Notebooks
GeForce GTX 560M

مرسی داداش.دمت گرم!
کارم راه افتاد...

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
مرسی ولی
با داریکس مشکل ندارم!
دریوار انویدیا رو کخ میخوام نصب کنم ارور میده که این نرم افزار با سخت افزار شما هماهنگی ندارد!
ورژن 285.62
اها داریکس پس نمیخاستین ، خوب دقیق میگفتین جدید ترین درایور کارت گرافیک نویدیارو میخایین منم گیج کردین ، نوشتتونو نگا کنین

سلام!
DirectX نسخه ی 10.1 با 11 رو اگه لطف کنین...

ممنون
..

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
اها داریکس پس نمیخاستین ، خوب دقیق میگفتین جدید ترین درایور کارت گرافیک نویدیارو میخایین منم گیج کردین ، نوشتتونو نگا کنین

سلام!
DirectX نسخه ی 10.1 با 11 رو اگه لطف کنین...

ممنون
..

هر دو تا رو میخواستم آقا معین!!
ذست شما هم درد نکنه (:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
هر دو تا رو میخواستم آقا معین!!
ذست شما هم درد نکنه (:

محمد جان منو دانیال نداریم که عزیز ، فرقی نمیکنه مهم کمک به دوستانه همینو بس ، چون اون لحظه بودم تو سایت وظیفم دونستم کمک کنم الانم که دیگه اعتبار اینا نیست بگی برا اعتبار این کارو میکنی نه فقط برا کمک به دوستانه موفق باشین .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
نرم افزاري هست كه بشه باهاش لينك دانلود از ويديو ها ساخت ... ؟
درود بر شما
اگر منظورتون دانلود ویدیو از سایت های اشتراک ویدیو هست (که ویدیو پخش میشه اما لینک دانلود نداره) ، بله . راه‌ها و برنامه ‌های زیادی وجود داره
1 استفاده از برنامه با این برنامه وقتی ویدیویی در مرورگر شما در حال پخش باشه ، در گوشه اون گزینه ای برای دانلود ویدیو قرار میگیره. مانند این تصویر

چند تا نکته :
- برای این کار بهتره از مرورگر فایرفاکس استفاده کنی ، که سازگاری بهتری با IDM داره
- باید نسخه فایرفاکس و IDM که استفاده میکنی هم خوانی داشته باشند (یکی قدیمی و یکی آخرین آپدیت نباشه). مثلا من از Firefox 8 و IDM 6.07 استفاده میکنم.
- اگر بعد از نصب نرم افزار ها موفق به دیدن این گزینه برای دانلود ویدیو نشدی ، به Option نرم افزار IDM برو و طبق این عکس عمل کن.

2 استفاده از برنامه
این برنامه هم مشابه برنامه قبل بعد از نصب به شما امکان دانلود ویدیو های آنلاین رو میده . مانند این تصویر

3 استفاده از از افزونه های فایرفاکس . مثل که با قرار دادن آیکونی در گوشه مرورگر شما ، امکان دانلود ویدیو ها و فایل های فلش در حال پخش رو به شما میده . مانند این تصویر
شاد باشید

مرسی داداش.دمت گرم!
کارم راه افتاد...
خوشحالم که مشکلتون حل شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر